Czwartek, 13 maja 2021

imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty

RSS

Lider rozbił Kuźnię, Jedynka i Naprzód z pewnymi wygranymi

17.12.2019 17:09 | 0 komentarzy | adi

W 8. kolejce II ligi tenisa stołowego swoje mecze wygrały MUKS Jedynka Pszów i Naprzód Borucin. Przegrała Kuźnia Martex Rybnik.

Lider rozbił Kuźnię, Jedynka i Naprzód z pewnymi wygranymi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Naprzód Borucin zajmuje trzecie miejsce w swojej grupie, z trzema punktami straty do lidera, Polonii II Bytom. Kuźnia Martex Rybnik jest siódma, a AZS Politechnika Gliwice dziewiąta.

W drugiej grupie Jedynka Pszów jest ósma, a trzeci KTS II Gliwice swój mecz rozegra jutro.

TS Kuźnia Martex Rybnik - Polonia II Bytom 2:8

  • Lasota Mateusz - Michael Daniel 3:2 (11:9, 9:11, 12:10, 7:11, 11:7)
  • Prudel Leszek - Dąbrowski Igor 1:3 (11:9, 6:11 6:11, 6:11)
  • Lasota Mateusz - Dąbrowski Igor 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:9)
  • Prudel Leszek - Michael Daniel 0:3 (8:11, 6:11, 10:12)
  • Zwoliński Mariusz - Balcerzak Marcin 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
  • Lasota Marcin - Wróbel Dariusz 1:3 (6:11, 10:12, 11:9, 5:11)
  • Zwoliński Mariusz - Wróbel Dariusz 1:3 (4:11, 9:11, 13:11, 6:11)
  • Prudel Leszek / Lasota Marcin - Michael Daniel / Dąbrowski Igor 0:3 (3:11, 6:11, 9:11)
  • Zwoliński Mariusz / Lasota Mateusz - Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz 1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 7:11)

MUKS Jedynka Pszów - LZS Odra Kąty Opolskie 9:1

  • Kempa Mateusz - Gerlic Piotr 3:1 (11:9, 9:11, 12:10, 12:10)
  • Kowol Marek - Bąk Sebastian 3:0 (12:10, 11:7, 12:10)
  • Kempa Mateusz - Bąk Sebastian 3:0 (12:10, 11:5 11:5)
  • Kowol Marek - Gerlic Piotr 3:2 (12:10, 5:11, 11:7, 8:11, 11:7)
  • Święcicki Szymon - Staniszewski Piotr 3:1 (11:6, 11:2, 8:11, 15:13)
  • Borek Kamil - Kondziela Krzysztof 2:3 (12:14, 11:8, 5:11, 11:7, 7:11)
  • Święcicki Szymon - Kondziela Krzysztof 3:0 (11:9, 11:5, 11:8)
  • Borek Kamil - Staniszewski Piotr 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:3)
  • Kowol Marek / Borek Kamil - Gerlic Piotr / Bąk Sebastian 3:1 (13:11, 12:10, 8:11, 11:8)
  • Święcicki Szymon / Kempa Mateusz - Staniszewski Piotr / Kondziela Krzysztof 3:1 (11:3, 11:13, 11:4, 11:7)

KS Naprzód Borucin - KS AZS Politechnika Gliwice 9:1

  • Szołtysek Artur - Mugowski Arkadiusz 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)
  • Eliasz Adrian - Misiak Mateusz 1 3:1 (11:7, 9:11, 12:10, 11:9)
  • Piecowski Bogdan - Goniowski Piotr 2 3:0 (11:3, 11:7,11:4)
  • Piecowski Mirosław - Stefaniak Michał 2 3:1 (12:10, 11:6, 8:11, 11:8)
  • Szołtysek Artur - Misiak Mateusz 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)
  • Eliasz Adrian - Mugowski Arkadiusz 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:7)
  • Piecowski Bogdan - Stefaniak Michał 2 3:2 (10:12, 11:7, 10:12, 11:2, 11:5)
  • Piecowski Mirosław - Goniowski Piotr 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:6)
  • Eliasz Adrian / Piecowski Bogdan - Misiak Mateusz / Mugowski Arkadiusz 1 2:3 (11:5, 8:11, 11:6, 6:11, 14:16)
  • Szołtysek Artur / Piecowski Mirosław - Goniowski Piotr / Stefaniak Michał 2 3:0 (11:3, 11:2, 11:9)

LITS Meble Anders Żywiec - KTS II Gliwice - 18 grudnia