Poniedziałek, 6 kwietnia 2020

imieniny: Izoldy, Celestyny, Ady

RSS

PILNE

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

22.12.2019 22:21 | 0 komentarzy | (ak)

Święta Bożego Narodzenia to czas kolędowania i biesiadowania, ale dla niektórych osób również futsalowego grania. Od piątku do niedzieli Arena Rafako była miejscem 15 kolejnych pojedynków HLPN. Sprawdź bieżące wyniki, aktualne tabele oraz zapowiedzi najbliższych spotkań.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki VI weekendu (20/22.12.2019)

  • Geo-Punkt Agrotim – Instal-Tech 16:9 (7:5)

Michał Rycka 5, Kamil Szlufarski 4, Nataniel Wybraniec 2, Dawid Migus 2, Łukasz Zajda, Jacek Świerczyński, Szymon Niedziela (samobójcza) – Szymon Niedziela 3, Denis Grud 2, Tomasz Tiebler 2, Kamil Koczor, Michał Koczor.

  • Galaktikos – Bruks Team 2:5 (2:0)

Mateusz Kołodziejczyk 2 – Wojciech Rasek 3, Łukasz Janeta, Dominik Wardenga.

  • ŁU-BU-DU – „Ada” Salon Fryzjerski 3:6 (2:3)

Szymon Paskuda, Eliasz Rudek, Bartosz Łagosz – Artur Potaczek 2, Rafał Chałupiński, Mateusz Kocot, Paweł Woniakowski, Patryk Podstawka.

  • Marek&Dariusz Metallbau GmbH – Harpagany Staltech Au 5:2 (1:2)

Kamil Glenc 3, Damian Krueger, Jacek Wuwer – Wojciech Grabiniok, Piotr Święty.

  • PRD Kühn – Okinawa Sushi&Grill Racibórz 4:3 (1:1)

Mateusz Sitnik 2, Adam Turkiewicz 2 – Dominik Siedlaczek 2, Dawid Michalak.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.„Ada” Salon Fryzjerski41231:10
2.M&D Metallbau GmbH4927:13
3.Galaktikos4921:11
4.PRD Kühn4922:14
5.Geo-Punkt Agrotim5630:32
6.Instal-Tech5631:41
7.Okinawa Sushi&Grill439:15
8.ŁU-BU-DU4317:27
9.Bruks Team339:24
10.Harpagany Staltech Au305:15

Zapowiedź VII weekendu (27/29.12.2019)

Harpagany Staltech Au – Geo-Punkt Agrotim (pt 20:00), Bruks Team – ŁU-BU-DU (sb 19:00), Marek&Dariusz Metallbau GmbH – „Ada” Salon Fryzjerski (sb 20:00), Galaktikos – PRD Kühn (nd 19:00), Okinawa Sushi&Grill Racibórz – Instal-Tech (nd 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki VI weekendu (22.12.2019)

  • Piękny Trawnik – Stopiw Garage 6:4 (2:1)

Marcin Pawlisz 2, Tomasz Sobeczko 2, Przemysław Ekiert, Piotr Cerkowniak – Tomasz Kozielski 2, Bartosz Stebel.

  • FC Łapanka – Impacto Racibórz 6:10 (1:4)

Radosław Rubczyński 3, Krzysztof Łukaszczyk – Kamil Socha 4, Fabian Kaczor, Paweł Witt, Filip Radoń, Klaudiusz Parusel, Paweł Stępiński, Radosław Rubczyński (samobójcza).

  • ESD Personalservice – Cukiernia Gianni 2:0 (1:0)

Marcin Handziuk, Michał Żok.

  • Willa Wiktoria Brenna – AMJ DachMig 2:3 (1:2)

Damian Herud, Jakub Moc – Artur Kuczera 3.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Piękny Trawnik41224:9
2.Willa Wiktoria Brenna3611:10
3.Stopiw Garage4616:16
4.FC Łapanka4619:20
5.ESD Personalservice4611:13
6.Auto Serwis3314:16
7.Cukiernia Gianni4313:15
8.AMJ DachMig335:7
9.Impacto Racibórz3312:19

Zapowiedź VII weekendu (27/29.12.2019)

AMJ DachMig – Cukiernia Gianni (pt 21:00), Stopiw Garage – ESD Personalservice (nd 18:00), Willa Wiktoria Brenna – Impacto Racibórz (nd 21:00).


III liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki VI weekendu (20/22.12.2019)

  • TerazRaciborz.pl – Ubojnia Team Auuu 13:1 (7:1)

Dawid Węgrzyn 4, Grzegorz Borys 3, Łukasz Lisowski 2, Mateusz Włodarczyk 2, Arkadiusz Jasny, Michał Wyrzykowski – Patryk Krmasek.

  • Aktywni Pietrowice Wielkie – Bad Boys 4:9 (3:4)

Rafał Jegliczka 2, Jakub Machnik, Patryk Komorek – Rafał Wróblewski 5, Mateusz Nieckarz 2, Szymon Śliż, Jakub Pfeifer.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Zakład Masarski Seget3725:9
2.Bad Boys3624:13
3.TerazRaciborz.pl3620:10
4.Aktywni Pietrowice2110:15
5.Ubojnia Team Auuu306:38

Zapowiedź VII weekendu (29.12.2019)

Bad Boys – Zakład Masarski Seget (nd 15:00), Ubojnia Team Auuu – Aktywni Pietrowice Wielkie (nd 17:00).


III liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki VI weekendu (21/22.12.2019)

  • Kosmo-Car – Biuro Rachunkowe „Profit” 4:3 (2:1)

Rafał Wilczek 3, Marek Fojcik – Bartosz Popow, Piotr Płaczek, Daniel Mrozek.

  • EterKilometer – Brzezie Atak 8:1 (6:1)

Dawid Morawin 2, Łukasz Lepiorz 2, Tobiasz Wiesiołek, Przemysław Psota, Michael Kiszka, Kevin Gawlik – Patryk Krajczy.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kosmo-Car4916:15
2.Miła Chmurka3719:9
3.Biuro Rachun. „Profit”3412:12
4.EterKilometer239:6
5.Brzezie Atak409:23

Zapowiedź VII weekendu (28.12.2019)

EterKilometer Planeta Smaku – Miła Chmurka (sb 18:00).


III liga – grupa C (Podokręg Racibórz)

Wyniki VI weekendu (22.12.2019)

  • Young Boys Ocice – Trza Siec 5:5 (1:3)

Łukasz Bawoł 4, Rafał Nahlik – Dawid Kwiatkowski 2, Mateusz Sowa, Michał Radecki, Mateusz Gawron.

  • Ululani FC – Palbud 2:8 (1:4)

Radosław Olszyna, Łukasz Gembalczyk – Paweł Czogalla 4, Kamil Rogalski 2, Marek Kołodziej, Dariusz Binek.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Trza Siec41031:11
2.Palbud3618:9
3.Young Boys Ocice3522:13
4.WIL-MET317:22
5.Ululani FC308:31

Zapowiedź VII weekendu (28/29.12.2019)

Palbud – Young Boys Ocice (sb 17:00), WIL-MET Konstrukcje Stalowe – Ululani FC (nd 16:00).