Poniedziałek, 6 kwietnia 2020

imieniny: Izoldy, Celestyny, Ady

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

06.01.2020 22:09 | 0 komentarzy | (ak)

Pierwsze w tym roku mecze XIX edycji HLPN przyniosły dużo ciekawych rozstrzygnięć. W stawce najlepszych drużyn szansę na tytuł mistrzowski wciąż zachowują: „Ada” Salon Fryzjerski, Galaktikos, M&D Metallbau GmbH, Instal-Tech oraz PRD Kühn. Pozostałe ekipy walczą już tylko o to, by nie znaleźć się na przeciwnym biegunie, który oznacza degradację. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII weekendu (03/05.01.2020)

  • Marek&Dariusz Metallbau GmbH – PRD Kühn 4:4 (3:2)

Jacek Wuwer 2, Szymon Ciuberek, Damian Krueger – Mateusz Słodowy 2, Paweł Polak, Krzysztof Cerkowniak.

  • Bruks Team – Geo-Punkt Agrotim 3:7 (0:3)

Dominik Wardenga 2, Marcin Ochojski – Kamil Szlufarski 2, Michał Rycka 2, Nataniel Wybraniec 2, Dominik Wardenga (samobójcza).

  • Harpagany Staltech Au – Instal-Tech 3:5 (1:2)

Łukasz Kubalik, Damian Hareńczuk, Radosław Minta – Patryk Moneta, Kamil Koczor, Michał Koczor, Patryk Buchcik, Denis Grud.

  • Galaktikos – ŁU-BU-DU 9:2 (2:1)

Mateusz Kołodziejczyk 4, Kamil Elias 2, Patryk Knura 2, Sebastian Pielczyk – Marcin Stasiowski, Kajetan Florkowski.

  • Okinawa Sushi&Grill Racibórz – „Ada” Salon Fryzjerski 2:14 (1:5)

Mateusz Bugdoł, Krzysztof Koch – Paweł Woniakowski 4, Sebastian Kapinos 3, Mateusz Kocot 3, Patryk Podstawka 2, Kamil Szałkowski, Patryk Antończak (samobójcza).

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.„Ada” Salon Fryzjerski61548:16
2.Galaktikos61332:15
3.M&D Metallbau GmbH61335:20
4.Instal-Tech71242:48
5.PRD Kühn61128:20
6.Geo-Punkt Agrotim7941:40
7.ŁU-BU-DU6424:41
8.Bruks Team5417:36
9.Harpagany Staltech Au5313:24
10.Okinawa Sushi&Grill6315:35

Zapowiedź IX weekendu (10/12.01.2020)

Instal-Tech – Marek&Dariusz Metallbau GmbH (pt 20:00), „Ada” Salon Fryzjerski – Galaktikos (sb 20:00), ŁU-BU-DU – Harpagany Staltech Au (nd 19:00), PRD Kühn – Bruks Team (nd 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII weekendu (03/06.01.2020)

  • AMJ DachMig – Auto Serwis 6:4 (3:1)

Kevin Castillo 3, Stefan Pawlik, Dennis Kustos, Mateusz Mikulski – Adrian Kamczyk 2, Mirosław Wieczorek, Krzysztof Masarczyk.

  • Impacto Racibórz – Cukiernia Gianni 3:3 (0:2)

Filip Radoń 2, Fabian Kaczor – Krzysztof Jaśkowski 2, Roman Kowalczyk.

  • Stopiw Garage – Willa Wiktoria Brenna 6:3 (3:2)

Jakub Białas 2, Denis Waś, Tomasz Kozielski, Kamil Rybarz, Bartosz Stebel – Rafał Fojcik 2, Aleksander Modła.

  • Auto Serwis – Piękny Trawnik 4:4 (2:4)

Tomasz Lemiesz 2, Kamil Knura, Marcin Lukoszek – Paweł Biedroń, Adrian Kuczera, Tomasz Sobeczko, Kamil Wieczorek (samobójcza).

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Piękny Trawnik51328:13
2.Stopiw Garage61026:23
3.Cukiernia Gianni6720:19
4.Willa Wiktoria Brenna5717:19
5.ESD Personalservice5715:17
6.FC Łapanka4619:20
7.AMJ DachMig5612:15
8.Impacto Racibórz5518:25
9.Auto Serwis5422:26

Zapowiedź IX weekendu (11.01.2020)

Willa Wiktoria Brenna – Piękny Trawnik (sb 17:00), FC Łapanka – AMJ DachMig (sb 18:00), Stopiw Garage – Impacto Racibórz (sb 19:00).


III liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wynik VIII weekendu (06.01.2020)

  • Aktywni Pietrowice Wielkie – TerazRaciborz.pl 0:2 (0:1)

Łukasz Haras, Mateusz Władarczyk.

TABELA – po rundzie zasadniczej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.TerazRaciborz.pl4922:10
2.Bad Boys4926:14
3.Zakład Masarski Seget4726:11
4.Aktywni Pietrowice4420:19
5.Ubojnia Team Auuu408:48

III liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wynik VIII weekendu (04.01.2020)

  • Biuro Rachunkowe „Profit” – EterKilometer Planeta Smaku 3:5 (2:3)

Bartosz Popow 2, Szymon Śmieszek – Michael Kiszka, Dominik Kiszka, Kevin Gawlik, Łukasz Lepiorz, Tobiasz Wiesiołek.

TABELA – po rundzie zasadniczej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Miła Chmurka41028:10
2.Kosmo-Car4916:15
3.EterKilometer4615:18
4.Biuro Rachun. „Profit”4415:17
5.Brzezie Atak409:23

III liga – grupa C (Podokręg Racibórz)

Bieżące rozgrywki w tej grupie zakończyły się 29.12.2019 roku.

TABELA – po rundzie zasadniczej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Trza Siec41031:11
2.Palbud4924:12
3.Young Boys Ocice4525:19
4.WIL-MET4415:25
5.Ululani FC4011:39