Niedziela, 17 stycznia 2021

imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana

RSS

Epidemia koronawirusa:

Sędziowali mecz w Zabrzu. Teraz Daniel Stefański oświadczył się Karolinie Bojar [ZDJĘCIA]

09.01.2020 14:41 | 4 komentarze | kozz

Arbiter sędziujący mecze m.in. Górnika Zabrze w polskiej ekstraklasie, Daniel Stefański oświadczył się Karolinie Bojar, która sędziuje mecze w niższych klasach rozgrywkowych.

Sędziowali mecz w Zabrzu. Teraz Daniel Stefański oświadczył się Karolinie Bojar [ZDJĘCIA]
Karolina Bojar (na zdjęciu) w towarzystwie Daniela Stefańskiego (na zdj. z lewej) podczas meczu Górnik - Hajduk (24 marca 2018)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

42-letni Daniel Stefański mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej prowadzi od 2009 roku. Cztery lata później został arbitrem międzynarodowym. 22-letnia Bojar dwa lata temu zrobiła furorę w mediach. Zdjęcia pięknej arbiter publikowało wiele polskich i zagranicznych portali.

Karolina Bojar na Instagramie pochwaliła się, że arbiter z Bydgoszczy oświadczył się jej podczas urlopu w Tajlandii.

- Chcemy podzielić się z Wami naszym szczęściem! Powiedziałam TAK w przepięknej, szmaragdowej wodzie laguny Pileh na wyspach Phi Phi. Jestem szczęśliwa na myśl, że nasza miłość, wyjątkowa przyjaźń, wspólne treningi i dyskusje o boiskowych kontro będą trwały wiecznie. Kocham Cię - napisała na Instagramie Karolina Bojar.

Wróciliśmy trochę do historii i okazuje się, że para sędziowała w marcu 2018 roku towarzyski mecz w Zabrzu, kiedy to Górnik Zabrze podejmował chorwackiego Hajduka Split. To nie mógł być przypadek, że głównym sędzią był wtedy Daniel Stefański, a jego asystentką na linii była Karolina Bojar.

Wyświetl ten post na Instagramie.

We want to share our happiness with you! I said YES in the unreal stunning Pileh Lagoon in Phi Phi Island I’m so lucky to know that our love, exceptional friendship, trainings and long discussions about match situations will last forever Love you @danielstefanski_official! Chcemy podzielić się z Wami naszym szczęściem! Powiedziałam TAK w przepięknej, szmaragdowej wodzie laguny Pileh na wyspach Phi Phi Jestem szczęśliwa na myśl, że nasza miłość, wyjątkowa przyjaźń, wspólne treningi i dyskusje o boiskowych kontro będą trwały wiecznie Kocham Cię @danielstefanski_official! #engagement #engagementring #Isaidyes #proposal #magicmoment #love #fiance #PhiPhiIsland #PilehLagoon #Thailand #loveofmylife #holiday #couplegoals #referees #myman #engaged #wedidit

Post udostępniony przez Karolina Bojar (@bojarmeow)


Gol24.pl