Sobota, 24 października 2020

imieniny: Marcina, Rafała, Arety

RSS

Futsal: Rybniczanki wygrały z Unią Opole

12.01.2020 18:04 | 0 komentarzy | olla

Mecz 10. kolejki I ligi futsalu kobiet, który zespół z Rybnika rozegrał we wcześniejszym terminie, zakończył się zwycięstwem ROW-u 9:2.

Futsal: Rybniczanki wygrały z Unią Opole
fot. FB TS ROW Rybnik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rybniczanki strzelać zaczęły w 7. minucie gry. Wtedy to bramkarkę rywalek pokonała Edyta Botor. Dwie minuty później do siatki trafiła Julia Krzyżok. Chwilę późnej drugi raz w tym spotkaniu na listę strzelczyń wpisała się Botor. W 15. minucie meczu czwartego gola dla zespołu z Rybnika zdobyła Dominika Głowacka. Przed przerwą Unia Opole zdobyła kontaktowego gola.

Po zmianie stron jako pierwsza do bramki trafiła Martyna Guzik, której asystowała Dominika Rosak. Niespełna dwie minuty później to Rosak pokonała bramkarkę Unii. Od 28. minuty na boisku szalała Edyta Botor, która jeszcze trzykrotnie wpisała się na listę strzelczyń. Podobnie jak było to w pierwszej części meczu – przyjezdne w końcowym minutach zdobyły gola. Spotkanie zakończyło się wygraną rybnickiego ROW-u aż 9:2.

TS ROW Rybnik - KS Unia Opole 9:2 (4:1)

Bramki dla ROW-u: Edyta Botor (7., 10., 28., 28., 34.), Julia Krzyżok (9.), Dominika Głowacka (15.), Martyna Guzik (23.), Dominika Rosak (25.)

TS ROW: Lemańczyk, Botor, Lizoń, Sobota, J. Krzyżok oraz Rosak, Kamińska, Guzik, Głowacka, Nowosielska, Wywrot, Parzych, A. Krzyżok, Kozielska.