Poniedziałek, 6 kwietnia 2020

imieniny: Izoldy, Celestyny, Ady

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

13.01.2020 22:30 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżące rozgrywki HLPN w szybkim tempie zbliżają się ku ostatniej prostej. Od piątku do poniedziałku rozegrano 14 kolejnych spotkań, których rezultaty spowodowały szereg przetasowań w tabelach. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX weekendu (10/12.01.2020)

  • Instal-Tech – Marek&Dariusz Metallbau GmbH 3:8 (1:5)

Szymon Niedziela 2, Michał Koczor – Sławomir Szary 2, Mateusz Trzeciak 2, Kamil Glenc, Damian Krueger, Marcin Oślizlok, Łukasz Ploch.

  • „Ada” Salon Fryzjerski – Galaktikos 7:2 (4:1)

Sebastian Kapinos 4, Edward Kowalczyk 2, Mateusz Kocot – Patryk Knura, Kamil Elias.

  • ŁU-BU-DU – Harpagany Staltech Au 3:5 (1:0)

Filip Erynkwajt, Szymon Paskuda, Kajetan Florkowski – Wojciech Grabiniok 2, Piotr Święty 2, Łukasz Kubalik.

  • PRD Kühn – Bruks Team 9:2 (4:1)

Marcin Pawłowski 3, Adam Turkiewicz 2, Paweł Polak, Mateusz Słodowy, Bartłomiej Sikorski, Arkadiusz Krzyżok (samobójcza) – Patryk Kaminiorz, Dominik Wardenga.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.„Ada” Salon Fryzjerski71855:18
2.M&D Metallbau GmbH71643:23
3.PRD Kühn71437:22
4.Galaktikos71334:22
5.Instal-Tech81245:56
6.Geo-Punkt Agrotim7941:40
7.Harpagany Staltech Au6618:27
8.ŁU-BU-DU7427:46
9.Bruks Team6419:45
10.Okinawa Sushi&Grill6315:35

Zapowiedź X weekendu (17/19.01.2020)

„Ada” Salon Fryzjerski – PRD Kühn (pt 20:00), Instal-Tech – Bruks Team (sb 20:00), Geo-Punkt Agrotim – Okinawa Sushi&Grill Racibórz (nd 19:00), Harpagany Staltech Au – Galaktikos (nd 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX weekendu (11.01.2020)

  • Willa Wiktoria Brenna – Piękny Trawnik 1:1 (1:1)

Paweł Szelepa – Paweł Biedroń.

  • FC Łapanka – AMJ DachMig 9:5 (3:2)

Krzysztof Łukaszczyk 4, Paweł Wachniewski 4, Dawid Toporowski – Kevin Castillo 3, Artur Kuczera, Mateusz Mikulski.

  • Stopiw Garage – Impacto Racibórz 10:5 (7:1)

Denis Waś 4, Mateusz Rajman 2, Jakub Białas 2, Jakub Malinowski, Bartosz Stebel – Kamil Socha 2, Fabian Kaczor, Kacper Kaczor, Filip Radoń.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Piękny Trawnik61429:14
2.Stopiw Garage71336:28
3.FC Łapanka5928:25
4.Willa Wiktoria Brenna6818:20
5.Cukiernia Gianni6720:19
6.ESD Personalservice5715:17
7.AMJ DachMig6617:24
8.Impacto Racibórz6523:35
9.Auto Serwis5422:26

Zapowiedź X weekendu (18/20.01.2020)

Piękny Trawnik – FC Łapanka (sb 19:00), ESD Personalservice – Willa Wiktoria Brenna (nd 21:00), Impacto Racibórz – Auto Serwis (pn 21:00).


III liga – miejsca od 1 do 6 (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX weekendu (10/12.01.2020)

  • TerazRaciborz.pl – Kosmo-Car 2:2 (1:1)

Tomasz Gromala 2 – Grzegorz Wytrzymały, Dominik Nowak.

  • Miła Chmurka – Palbud 4:0 (1:0)

Mateusz Danieluk 2, Patryk Goły 2.

  • Trza Siec – Bad Boys 3:4 (0:1)

Mateusz Gawron, Dawid Cieślik, Jakub Gatnar – Dawid Myśliwiec 2, Rafał Wróblewski, Mateusz Nieckarz.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Miła Chmurka2613:1
2.TerazRaciborz.pl248:5
3.Trza Siec238:7
4.Bad Boys237:9
5.Kosmo-Car213:11
6.Palbud203:9

Zapowiedź X weekendu (18.01.2020)

Miła Chmurka – Trza Siec (sb 16:00), Kosmo-Car – Bad Boys (sb 17:00), TerazRaciborz.pl – Palbud (sb 18:00).


III liga – miejsca od 7 do 12 (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX weekendu (11/13.01.2020)

  • EterKilometer Planeta Smaku – WIL-MET Konstrukcje Stalowe 5:3 (2:2)

Tobiasz Wiesiołek 2, Łukasz Lepiorz, Kevin Gawlik, Robert Parys – Rafał Strzeduła 2, Marcin Neukirch.

  • Young Boys Ocice – Aktywni Pietrowice Wielkie 2:2 (2:2)

Rafał Nahlik, Kacper Kramarczyk – Jakub Machnik 2.

  • Zakład Masarski Seget – Biuro Rachunkowe „Profit” 5:4 (3:1)

Kamil Biły 2, Jakub Kopel, Mateusz Kondziołka, Mariusz Lindner – Bartosz Popow 2, Sebastian Flut, Paweł Płaczek.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
7.EterKilometer2610:6
8.Zakład Masarski Seget2411:10
9.Aktywni Pietrowice228:8
10.Young Boys Ocice226:6
11.WIL-MET217:9
12.Biuro Rachun. „Profit”207:10

Zapowiedź X weekendu (17/20.01.2020)

EterKilometer Planeta Smaku – Zakład Masarski Seget (pt 21:00), Aktywni Pietrowice Wielkie – WIL-MET Konstrukcje Stalowe (sb 15:00), Young Boys Ocice – Biuro Rachunkowe „Profit” (pn 20:00).


III liga – miejsca od 13 do 15 (Podokręg Racibórz)

Wynik IX weekendu (12.01.2020)

  • Brzezie Atak – Ululani FC 2:5 (0:1)

Jakub Niedbała, Andreas Goszczycki – Łukasz Gembalczyk 2, Daniel Staniek, Radosław Olszyna, Przemysław Warło.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
13.Ululani FC135:2
14.Ubojnia Team Auuu000:0
15.Brzezie Atak102:5

Zapowiedź X weekendu (18.01.2020)

Brzezie Atak – Ubojnia Team Auuu (sb 21:00).