Poniedziałek, 6 kwietnia 2020

imieniny: Izoldy, Celestyny, Ady

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

20.01.2020 23:00 | 0 komentarzy | (ak)

X weekend HLPN przyniósł kilka ciekawych rozstrzygnięć. Od piątku do poniedziałku rozegrano 14 kolejnych spotkań, w których padły 133 bramki. Futsalowcy są świadomi, że na tym etapie rywalizacji nie ma taryfy ulgowej, ponieważ każdy zdobyty punkt jest bardzo ważny. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki X weekendu (17/19.01.2020)

  • „Ada” Salon Fryzjerski – PRD Kühn 6:7 (1:5)

Sebastian Kapinos, Kamil Łątkowski, Mateusz Kocot, Kamil Szałkowski, Edward Kowalczyk, Adam Turkiewicz (samobójcza) – Mateusz Słodowy 2, Marcin Pawłowski 2, Adam Turkiewicz 2, Adam Jachimowicz.

  • Instal-Tech – Bruks Team 6:9 (1:4)

Konrad Świstowski 3, Patryk Moneta, Patryk Buchcik, Szymon Tiebler – Dominik Wardenga 4, Łukasz Janeta 2, Patryk Kaminiorz 2, Krzysztof Frydrych.

  • Geo-Punkt Agrotim – Okinawa Sushi&Grill Racibórz 17:3 (7:1)

Michał Rycka 9, Kamil Szlufarski 4, Jacek Świerczyński 3, Nataniel Wybraniec – Dominik Siedlaczek 2, Przemysław Stebel.

  • Harpagany Staltech Au – Galaktikos 4:5 (0:3)

Piotr Święty 2, Radosław Minta, Wojciech Grabiniok – Kamil Elias 2, Mariusz Czogała, Sebastian Margeciok, Mateusz Kołodziejczyk.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.„Ada” Salon Fryzjerski81861:25
2.PRD Kühn81744:28
3.M&D Metallbau GmbH71643:23
4.Galaktikos81639:26
5.Geo-Punkt Agrotim81258:43
6.Instal-Tech91251:65
7.Bruks Team7728:51
8.Harpagany Staltech Au7622:32
9.ŁU-BU-DU7427:46
10.Okinawa Sushi&Grill7318:52

Zapowiedź XI weekendu (24/26.01.2020)

Marek&Dariusz Metallbau GmbH – Galaktikos (pt 20:00), Okinawa Sushi&Grill Racibórz – Bruks Team (sb 21:00), ŁU-BU-DU – Geo-Punkt Agrotim (nd 19:00), Harpagany Staltech Au – „Ada” Salon Fryzjerski (nd 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki X weekendu (18/20.01.2020)

  • Piękny Trawnik – FC Łapanka 4:4 (1:3)

Adam Jachim 2, Adrian Kuczera, Adam Walach – Paweł Wachniewski 4.

  • ESD Personalservice – Willa Wiktoria Brenna 2:3 (0:1)

Aleksander Warzecha, Krzysztof Złoczowski – Sylwester Miazga 2, Jakub Moc.

  • Impacto Racibórz – Auto Serwis 4:7 (1:2)

Paweł Witt 2, Paweł Stępiński 2 – Tomasz Lemiesz 3, Patryk Pytlik, Kamil Knura, Marcin Lukoszek, Adrian Kamczyk.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Piękny Trawnik71533:18
2.Stopiw Garage71336:28
3.Willa Wiktoria Brenna71121:22
4.FC Łapanka61032:29
5.Cukiernia Gianni6720:19
6.Auto Serwis6729:30
7.ESD Personalservice6717:20
8.AMJ DachMig6617:24
9.Impacto Racibórz7527:42

Zapowiedź XI weekendu (26.01.2020)

FC Łapanka – Cukiernia Gianni (nd 15:00), Piękny Trawnik – ESD Personalservice (nd 16:00), Willa Wiktoria Brenna – Auto Serwis (nd 17:00), Impacto Racibórz – AMJ DachMig (nd 18:00).


III liga – miejsca od 1 do 6 (Podokręg Racibórz)

Wyniki X weekendu (18.01.2020)

  • Miła Chmurka – Trza Siec 3:1 (2:0)

Mateusz Danieluk 2, Kamil Kaczorowski – Michał Radecki.

  • Kosmo-Car – Bad Boys 2:3 (2:1)

Rafał Wilczek, Mateusz Strzeduła – Kacper Korczok 2, Dawid Myśliwiec.

  • TerazRaciborz.pl – Palbud 2:2 (1:1)

Tomasz Gromala 2 – Marek Kołodziej, Paweł Czogalla.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Miła Chmurka3916:2
2.Bad Boys3610:11
3.TerazRaciborz.pl3510:7
4.Trza Siec339:10
5.Palbud315:11
6.Kosmo-Car315:14

Zapowiedź XI weekendu (24/27.01.2020)

TerazRaciborz.pl – Trza Siec (pt 21:00), Palbud – Kosmo-Car (sb 16:00), Miła Chmurka – Bad Boys (pn 20:00).


III liga – miejsca od 7 do 12 (Podokręg Racibórz)

Wyniki X weekendu (17/20.01.2020)

  • EterKilometer Planeta Smaku – Zakład Masarski Seget 9:6 (4:1)

Robert Parys 2, Kevin Gawlik 2, Łukasz Lepiorz 2, Tobiasz Wiesiołek, Michael Kiszka, Karol Cyfka – Kamil Biły 4, Denis Abramczyk.

  • Aktywni Pietrowice Wielkie – WIL-MET Konstrukcje Stalowe 5:5 (2:3)

Jakub Machnik 4, Mateusz Bywalec – Mateusz Strzeduła 2, Aleksander Waniek, Dawid Szwetka, Daniel Krybus.

  • Young Boys Ocice – Biuro Rachunkowe „Profit” 6:3 (1:2)

Łukasz Bawoł 5, Michael Daniszewski – Paweł Płaczek, Marek Pielczyk, Andrzej Czekała.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
7.EterKilometer3919:12
8.Young Boys Ocice3512:9
9.Zakład Masarski Seget3417:19
10.Aktywni Pietrowice3313:13
11.WIL-MET3212:14
12.Biuro Rachun. „Profit”3010:16

Zapowiedź XI weekendu (25/27.01.2020)

EterKilometer Planeta Smaku – Young Boys Ocice (sb 15:00), Aktywni Pietrowice Wielkie – Biuro Rachunkowe „Profit” (nd 21:00), WIL-MET Konstrukcje Stalowe – Zakład Masarski Seget (pn 21:00).


III liga – miejsca od 13 do 15 (Podokręg Racibórz)

Wynik X weekendu (18.01.2020)

  • Brzezie Atak – Ubojnia Team Auuu 4:1 (0:1)

Mikołaj Niestrój 2, Tomasz Sładek, Dominik Maciaszek – Wojciech Mosa.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
13.Ululani FC135:2
14.Brzezie Atak236:6
15.Ubojnia Team Auuu101:4

Zapowiedź XI weekendu (25.01.2020)

Ululani FC – Ubojnia Team Auuu (sb 14:00).