Poniedziałek, 6 kwietnia 2020

imieniny: Izoldy, Celestyny, Ady

RSS

PILNE

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

27.01.2020 22:34 | 0 komentarzy | (ak)

Rozgrywki XIX edycji HLPN powoli dobiegają końca. Bardzo bliski obrony tytułu mistrzowskiego jest Marek&Dariusz Metallbau GmbH. Ponadto z awansów mogą się już cieszyć Piękny Trawnik oraz Miła Chmurka. Kilka ostatnich niewiadomych poznamy w najbliższych tygodniach. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki XI weekendu (24/26.01.2020)

  • Marek&Dariusz Metallbau GmbH – Galaktikos 7:3 (3:2)

Łukasz Ploch 3, Mateusz Trzeciak, Sławomir Szary, Kamil Glenc, Szymon Gardawski – Jarosław Marcisz, Patryk Niewrzoł, Kamil Glenc (samobójcza).

  • Okinawa Sushi&Grill Racibórz – Bruks Team 4:3 (0:2)

Przemysław Stebel 2, Dominik Siedlaczek, Piotr Berger – Łukasz Janeta, Krzysztof Frydrych, Dominik Wardenga.

  • ŁU-BU-DU – Geo-Punkt Agrotim 3:2 (0:2)

Michał Grzesik, Filip Erynkwajt, Eliasz Rudek – Kamil Szlufarski, Michał Rycka.

  • Harpagany Staltech Au – „Ada” Salon Fryzjerski 3:4 (2:1)

Wojciech Grabiniok 3 – Artur Potaczek, Kamil Łątkowski, Patryk Podstawka, Edward Kowalczyk.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.„Ada” Salon Fryzjerski92165:28
2.M&D Metallbau GmbH81950:26
3.PRD Kühn81744:28
4.Galaktikos91642:33
5.Geo-Punkt Agrotim91260:46
6.Instal-Tech91251:65
7.ŁU-BU-DU8730:48
8.Bruks Team8731:55
9.Harpagany Staltech Au8625:36
10.Okinawa Sushi&Grill8622:55

Zapowiedź XII weekendu (02.02.2020)

Harpagany Staltech Au – Bruks Team (nd 19:00), PRD Kühn – ŁU-BU-DU (nd 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki XI weekendu (26.01.2020)

  • FC Łapanka – Cukiernia Gianni 6:6 (4:1)

Paweł Wachniewski 3, Kacper Kindrat 2, Radosław Rubczyński – Kacper Kowalczyk 2, Tomasz Wochnik 2, Jacek Herok 2.

  • Piękny Trawnik – ESD Personalservice 6:6 (3:2)

Marcin Pawlisz 4, Tomasz Sobeczko, Adam Walach – Patryk Pawęski 3, Aleksander Warzecha, Krzysztof Złoczowski, Mateusz Sosna.

  • Willa Wiktoria Brenna – Auto Serwis 5:0 (2:0)

Rafał Fojcik 2, Dawid Rutyna, Damian Herud, Sylwester Miazga.

  • Impacto Racibórz – AMJ DachMig 3:4 (2:2)

Paweł Witt, Kamil Socha, Paweł Stępiński – Kevin Castillo 3, Stefan Pawlik.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Piękny Trawnik81639:24
2.Willa Wiktoria Brenna81426:22
3.Stopiw Garage71336:28
4.FC Łapanka71138:35
5.AMJ DachMig7921:27
6.Cukiernia Gianni7826:25
7.ESD Personalservice7823:26
8.Auto Serwis7729:35
9.Impacto Racibórz8530:46

Zapowiedź XII weekendu (01.02.2020)

AMJ DachMig – ESD Personalservice (sb 20:00), Auto Serwis – FC Łapanka (sb 21:00).


III liga – miejsca od 1 do 6 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XI weekendu (24/27.01.2020)

  • TerazRaciborz.pl – Trza Siec 5:6 (2:1)

Dawid Węgrzyn 3, Grzegorz Borys, Michał Wyrzykowski – Mateusz Sowa 2, Paweł Bezuch, Dawid Kwiatkowski, Szymon Kubala, Mateusz Gawron.

  • Palbud – Kosmo-Car 4:6 (1:1)

Rafał Bobrzik, Marek Kołodziej, Kamil Rogalski, Ramon Durczok – Jakub Przybyła 2, Dominik Nowak, Marcin Wilczek, Rafał Wilczek, Marek Fojcik.

  • Miła Chmurka – Bad Boys 6:6 (5:2)

Kamil Kaczorowski 5, Jakub Danieluk – Rafał Wróblewski 3, Dawid Myśliwiec 2, Kacper Korczok.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Miła Chmurka41022:8
2.Bad Boys4716:17
3.Trza Siec4615:15
4.TerazRaciborz.pl4515:13
5.Kosmo-Car4411:18
6.Palbud419:17

Zapowiedź XII weekendu (31.01/02.02.2020)

Kosmo-Car – Trza Siec (pt 20:00), Palbud – Bad Boys (sb 19:00), TerazRaciborz.pl – Miła Chmurka (nd 21:00).


III liga – miejsca od 7 do 12 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XI weekendu (25/27.01.2020)

  • EterKilometer Planeta Smaku – Young Boys Ocice 5:2 (1:2)

Michael Kiszka 2, Kevin Gawlik 2, Tobiasz Wiesiołek – Kamil Marut, Michael Daniszewski.

  • Aktywni Pietrowice Wielkie – Biuro Rachunkowe „Profit” 6:7 (3:4)

Mateusz Okrent 2, Szymon Tyrała 2, Mateusz Bywalec 2 – Szymon Śmieszek 2, Marek Pielczyk 2, Bartosz Popow, Piotr Płaczek, Marek Nowakowski (samobójcza).

  • WIL-MET Konstrukcje Stalowe – Zakład Masarski Seget 1:8 (1:3)

Marcin Neukirch – Mateusz Kondziołka 4, Kamil Biły, Jakub Olbrich, Aleksander Dembowy, Jakub Kopel.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
7.EterKilometer41224:14
8.Zakład Masarski Seget4725:20
9.Young Boys Ocice4514:14
10.Aktywni Pietrowice4319:20
11.Biuro Rachun. „Profit”4317:22
12.WIL-MET4213:22

Zapowiedź XII weekendu (31.01/01.02.2020)

Aktywni Pietrowice Wielkie – EterKilometer Planeta Smaku (pt 21:00), Young Boys Ocice – Zakład Masarski Seget (sb 17:00), WIL-MET Konstrukcje Stalowe – Biuro Rachunkowe „Profit” (sb 18:00).


III liga – miejsca od 13 do 15 (Podokręg Racibórz)

Wynik XI weekendu (25.01.2020)

  • Ululani FC – Ubojnia Team Auuu 6:5 (2:2)

Adrian Garbas 3, Radosław Olszyna, Patryk Łanoszka, Piotr Miłek – Michał Gabor 2, Wojciech Mosa, Michał Mol, Patryk Krmasek.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
13.Ululani FC2611:7
14.Brzezie Atak236:6
15.Ubojnia Team Auuu206:10

Zapowiedź XII weekendu (01.02.2020)

Ubojnia Team Auuu – Brzezie Atak (sb 16:00).