Wtorek, 20 października 2020

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

Grad goli w meczu Polski. Bramki gliwiczan

02.02.2020 12:07 | 0 komentarzy | rafbl

Aż 11:0 w ostatnim meczu turnieju I rundy eliminacji do Mistrzostw Europy wygrała reprezentacja Polski w futsalu, która pokonała gospodarzy - Maltę. Na listę strzelców wpisali się Robert Gładczak i Tomasz Lutecki z GSF Gliwice oraz Dominik Solecki z gliwickiego Piasta.

Grad goli w meczu Polski. Bramki gliwiczan
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Biało-czerwoni juz przed meczem pewni byli zajęcia 1. miejsca, które zagwarantowało im awans do II rundy eliminacji.

Spotkanie z Maltą, która w dwóch pierwszym meczach zanotowała remis i porażkę od początku przebiegało pod dyktando prowadzonych przez Błażeja Korczyńskiego polaków. W efekcie biało-czerwoni schodząc na przerwę prowadzili różnicą pięciu goli. W drugiej części gry reprezentanci Polski dorzucili kolejnych sześć trafień i ostatecznie zakończyli turniej okazałym zwycięstwem 11:0.

Po dwie bramki dla biało-czerwonych zdobyli Robert Gładczak i Tomasz Lutecki z GSF Gliwice. Jedno trafienie zanotował natomiast Dominik Solecki z gliwickiego Piasta.

Polska - Malta 11:0 (5:0)

Bramki: Leszczak 4., 31., Marek 6., 19., Robert Gładczak 11., 33., Solecki 15., Wędzony 23., 31., Lutecki 26., 37.

Polska: Michał Kałuża - Piotr Łopuch, Mikołaj Zastawnik, Tomasz Kriezel, Tomasz Lutecki oraz Bartłomiej Nawrat, Adam Wędzony, Robert Gładczak, Dominik Solecki, Sebastian Leszczak, Krzysztof Elsner, Michał Marek, Sebastian Wojciechowski