Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

RSS

Porażka Jedynki, remisy Naprzodu i Politechniki

12.02.2020 07:02 | 0 komentarzy | adi

AZS Politechnika Gliwice oraz Naprzód Borucin zremisowały swoje spotkania w II lidze tenisa stołowego mężczyzn. Przegrała Jedynka Pszów.

Porażka Jedynki, remisy Naprzodu i Politechniki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

LZS Chespa Żywocice - KS AZS Politechnika Gliwice 5:5

  • Wodniak Michał - Mugowski Arkadiusz  1:3 (5:11,11:2, 9:11, 7:11)
  • Linek Adam - Misiak Mateusz  2:3 (11:8, 8:11, 11:8, 7:11, 8:11)
  • Piasecki Piotr - Misiak Mateusz 0:3 (10:12, 4:11, 10:12)
  • Linek Adam - Mugowski Arkadiusz  1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 9:11)
  • Szczepanek Błażej - Goniowski Piotr  3:1 (9:11, 11:4, 11:9, 11:9)
  • Szczepanek Karol - Stefaniak Michał  3:1 (11:2, 11:6, 6:11, 11:8)
  • Szczepanek Błażej - Stefaniak Michał  0:3 (7:11, 5:11, 9:11)
  • Szczepanek Karol - Goniowski Piotr  3:0 (11:3, 11:7, 11:4)
  • Linek Adam / Szczepanek Błażej - Misiak Mateusz / Stefaniak Michał  3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:8)
  • Szczepanek Karol / Wodniak Michał - Mugowski Arkadiusz / Goniowski Piotr  3:0 (11:7, 11:5, 14:12)

TS Kuźnia Martex Rybnik - KS Naprzód Borucin 5:5

  • Lasota Mateusz - Eliasz Adrian  3:2 (11:8, 5:11, 11:6, 5:11, 11:8)
  • Zwoliński Mariusz - Szołtysek Artur  1:3 (3:11, 6:11, 11:8, 11:13)
  • Lasota Mateusz - Szołtysek Artur  3:2 (11:7, 11:8, 6:11, 8:11, 11:4)
  • Zwoliński Mariusz - Eliasz Adrian  2:3 (8:11, 9:11, 11:9, 11:8, 4:11)
  • Prudel Leszek - Piecowski Mirosław  3:1 (6:11, 11:5, 11:8, 11:6)
  • Lasota Marcin - Piecowski Bogdan  1:3 (9:11, 3:11, 16:14, 13:15)
  • Prudel Leszek - Piecowski Bogdan  3:0 (11:9, 11:3, 11:7)
  • Lasota Marcin - Piecowski Mirosław 0:3 (7:11, 7:11, 5:11)
  • Lasota Mateusz / Zwoliński Mariusz - Piecowski Bogdan / Eliasz Adrian  3:2 (11:8, 6:11, 11:9, 5:11, 11:7)
  • Prudel Leszek / Lasota Marcin - Szołtysek Artur / Piecowski Mirosław  1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 2:11)

LITS Meble Anders Żywiec - MUKS Jedynka Pszów 8:2

  • Pietraszko Łukasz - Kowol Marek  3:1 (13:11, 11:7, 10:12, 11:5)
  • Pal Waldemar - Święcicki Szymon  3:0 (11:5, 11:3, 11:9)
  • Pietraszko Łukasz - Święcicki Szymon  3:0 (11:6, 13:11, 13:11)
  • Pal Waldemar - Borek Kamil  3:0 (12:10, 11:2, 12:10)
  • Sobel Bartosz - Kempa Mateusz  1:3 (5:11, 11:9, 3:11, 10:12)
  • Rułka Filip - Borek Łukasz  3:1 (12:10, 7:11, 11:9, 11:8)
  • Sobel Bartosz - Borek Łukasz  3:0 (11:7, 11:9, 11:9)
  • Rułka Filip - Kempa Mateusz  1:3 (11:7, 1:11, 9:11, 9:11)
  • Pal Waldemar / Rułka Filip - Kowol Marek / Borek Kamil  3:0 (12:10, 11:4, 11:7)
  • Pietraszko Łukasz / Sobel Bartosz - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon  3:1 (11:4, 9:11, 12:10, 11:5)