Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Sąsiad z tabeli rywalem ZAKSY [ZAPOWIEDŹ]

Już jutro w hicie 19. kolejki spotkań Plus Ligi Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się na wyjeździe z PGE Skrą Bełchatów.

Sąsiad z tabeli rywalem ZAKSY [ZAPOWIEDŹ]
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Niedzielne spotkanie śmiało można nazwać spotkaniem na szczycie. Prowadzeni przez Nikolę Grbicia kędzierzynianie z 49 punktami na koncie zajmują w ligowej tabeli 2. miejsce. Siatkarze ZAKSY z 19 rozegranych meczów wygrali aż 16 i do liderującej Verwy Warszawa Orlen Paliwa tracą zaledwie dwa "oczka". Kędzierzynianie są ostatnio na fali i w sześciu rozegranych spotkaniach: czterech w krajowych rozgrywkach i dwóch w Lidze Mistrzów stracili zaledwie jednego seta.

Tuż za kędzierzynianami w ligowej tabeli znajduje się ich jutrzejszy rywal - PGE Skra Bełchatów, która spośród 19 rozegranych meczach wygrała 15 i zgromadziła na swoim koncie 46 punktów. Bełchatowianie dość niespodziewanie przegrali w ostatniej kolejce z MKS-em Ślepsk Malow Suwałki przerywając tym samym serię dziesięciu wygranych meczów z rzędu.

Jutrzejsze spotkanie zapowiada się ciekawie. Bełchatowianie, którzy po nieudanym poprzednim sezonie w tym zapowiadają walkę o Mistrzostwo Polski z pewnością chcieć będą pokazać, że ostatnia ligowa porażka była wypadkiem przy pracy. Bełchatowianie liczą z pewnością na to, że odnosząc zwycięstwo za trzy punkty uda im się zrównać punktami z ZAKSĄ. Z kolei kędzierzynianie chcieć będą pokazać, że sześć odniesionych z rzędu zwycięstw nie jest dziełem przypadku, a kolejne odniesione na trudnym terenie jakim bez wątpienia jest bełchatowska hala Energia pozwoli im utrzymać punktowy kontakt z liderem.

O tym zwycięsko wyjdzie z tego pojedynku przekonamy się jutrzejszego popołudnia. Początek spotkania w Bełchatowie zaplanowano na godzinę 14:45. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi Polsat Sport.

PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

niedziela, 16 lutego 2020, godz. 14:45

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].