Sobota, 28 marca 2020

imieniny: Anieli, Renaty, Kastora

RSS

Piłkarskie sparingi – sprawdź wyniki z 21/23.02.2020

23.02.2020 19:19 | 2 komentarze | (ak)

Drużynom z wyższych klas rozgrywkowych kończy się powoli sprawdzanie własnego potencjału w meczach kontrolnych. Do inauguracji rundy wiosennej coraz mniej czasu, dlatego ostatnie szlify i korekty są niezwykle ważne. Zapraszamy do lektury kolejnej porcji 55 rezultatów minionego weekendu.

Piłkarskie sparingi – sprawdź wyniki z 21/23.02.2020
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
  • KS ROW 1964 Rybnik – MKS Ruch Zdzieszowice 2:0 (1:0)
  • KS ROW 1964 Rybnik – KS Górnik Zabrze (U-18) 2:1 (1:1)
  • GKS Pniówek 74 Pawłowice – KS Polonia Łaziska Górne 2:0 (0:0)
  • LKS Unia Książenice – KS Unia Turza Śląska 1:2 (0:2)
  • Odra Wodzisław Śląski – GKS Gwarek Ornontowice 5:2 (2:1)
  • BTS Rekord Bielsko-Biała – KS Decor Bełk 1:1 (1:0)
  • LKS Forteca Świerklany – MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:1 (0:0)
  • KS Naprzód Borucin – LKS 07 Markowice 10:0 (3:0)
  • KS Naprzód Borucin – LKS 1908 Nędza 3:2 (2:1)
  • KS Unia Racibórz – FC Pilszcz 0:1 (0:1)
  • LKS Silesia Lubomia – LKS Tworków 7:3 (2:2)
  • KS Polonia Marklowice – GKS Pierwszy Chwałowice 1:5 (1:2)
  • LKS Odra Nieboczowy – GKS Dąb Gaszowice 1:6 (1:3)
  • KS Czarni Gorzyce – Odra Wodzisław Śląski II 3:2 (3:0)
  • KS Płomień Połomia – MKS 32 Radziejów-Popielów 4:1 (1:1)
  • LKS Polonia Łaziska – LKS Zameczek Czernica 1:2 (0:1)
  • LKS Granica Ruptawa – LKS 99 Pruchna 3:2 (2:0)
  • KS Rymer Rybnik – LKS Czarni Nowa Wieś 4:3 (2:2)
  • KS 1905 Krzanowice – GLKS Włókniarz Kietrz 2:3 (0:3)
  • KS 27 Gołkowice – LKS Naprzód Czyżowice 1:8 (1:4)
  • LKS Naprzód 32 Syrynia – LKS Rozwój Bełsznica 5:2 (3:0)
  • LKS Płomień Kobyla – LKS Zgoda Zawada Książęca 4:5 (1:1)
  • KS Kornowac – LKS Wypoczynek Buków 3:2 (2:2)
  • LKS Buk Rudy – TKKF Zuch Orzepowice 2:0 (2:0)
  • KS Przyszłość Rogów – KS Stal Kuźnia Raciborska 3:8 (1:3)
  • LKS Pawłów – LKS Gamów 6:0 (0:0)
  • LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Raszczyce 2:1 (1:0)
  • LKS Gwiazda Skrzyszów – KS Inter Krostoszowice 6:1 (2:0)
  • FK Slavia Orlová – GKS Naprzód 23 Rydułtowy 4:3 (1:2)
  • KS Górnik Radlin – LKS Olza Godów 2:4 (1:3)
  • LKS Baranowice – LKS Start Mszana 3:0 (0:0)
  • KS Polonia Niewiadom – LKS Jedność Jejkowice 3:6 (1:5)
  • KS Wicher Wilchwy – GKS 1962 Jastrzębie (U-18) 1:3 (0:0)
  • LKS Borowik Szczejkowice – LKS 45 Bujaków 2:4 (1:2)
  • TKKF Jedność Grabownia-Golejów – Amanis Pub Nowiny 5:2 (4:1)
  • LKS Orzeł Palowice – GKS Pierwszy Chwałowice II 3:5 (2:0)
  • KS Decor Bełk II – MSPN Górnik Zabrze 2:2 (0:1)
  • LKS Owsiszcze – LKS Ocice Racibórz 2:1 (0:1)
  • LKS Górki Śląskie – KS Szczerbice 3:9 (2:5)
  • LKS 1908 Nędza II – LKS Naprzód 46 Zawada 5:1 (1:0)
  • LKS Dzimierz – Strzelec Rzuchów 2:0 (1:0)
  • LKS Orzeł Jankowice – KKS Spójnia Zebrzydowice 1:5 (0:2)
  • KS Kleszczów – LKS Skrbeńsko 7:0 (2:0)
  • KS 25 Kokoszyce – KS Pietraszyn 3:2 (1:1)
  • LKS Ruch Stanowice – LKS Zwonowice 5:1 (1:1)
  • KS Sygnały Gotartowice – LKS Pstrążna 3:2 (1:0)
  • LKS Dąb Dębieńsko – LKS Gwiazda Chudów 0:4 (0:2)
  • LKS Zryw Jastrzębie-Bzie – LKS Zabełków 1:3 (0:1)
  • LKS Bojanów – LKS Cyprzanów 2:10 (1:4)
  • KS Olszynka Olza – KS Inter Krostoszowice II 4:1 (2:0)
  • LKS Brzezie II – LKS Wicher Płonia Racibórz 3:2 (3:1)
  • LKS Buk Rudy II – LKS Jedność Jejkowice II 0:6 (0:2)
  • LKS Żar Szeroka – LKS Strażak Pielgrzymowice 3:2 (2:1)
  • LKS Granica Ruptawa II – LKS Rudnik 4:4 (0:4)
  • MKS Polaris Żory – LKS Zryw Jastrzębie-Bzie 1:1 (0:1)