Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Katowicach o pełną pulę [ZAPOWIEDŹ]

W ciekawie zapowiadajacym się spotkaniu 21. kolejki Plus Ligi wicelider tabeli - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się dziś na wyjeździe z szóstym w tabeli GKS-em Katowice.

W Katowicach o pełną pulę [ZAPOWIEDŹ]
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Od pewnego czasu kędzierzynianie bezskutecznie starają się odzyskać pozycję lidera tabeli Plus Ligi, jednak prowadząca Verva Warszawa Orlen Paliwa konsekwentnie odpiera ich ataki. Mimo, że w ostatnich dziesięciu meczach ligowych podopieczni Nikoli Grbicia zanotowali osiem zwycięstw przegrywając dwukrotnie po tie-breaku (z Jastrzębskim Węglem i PGE Skrą Bełchatów) nie wystarcza to na dogonienie siatkarzy z Warszawy.ZAKSA do zespołu ze stolicy traci jedno "oczko", jednak by dopiąć swego nie może pozwolić sobie na stratę punktów. W ostatnim ligowym meczu kędzierzynianie bez straty seta pokonali Asseco Resovię Rzeszów.

Dzisiejszy rywal Mistrzów Polski w dotychczas rozegranych meczach zgromadził na swoim koncie 31 "oczek" i zajmuje aktualnie w ligowej tabeli 6. lokatę. Mimo dużej różnicy (22 punkty), jaka dzieli w tabeli zespoły ZAKSY i GKS-u katowiczanie są najlepsi w lidze w... ilości rozegranych tie-breaków. Aż jedenaście spośród dwudziestu jeden rozegranych przez GKS spotkań rozstrzygało się w pięciu setach, przez co katowiczanie mają również na swoim koncie najwięcej rozegranych setów w lidze. W ostatnim ligowym meczu katowiczanie dość niespodziewanie przegrali w trzech setach z MKS-em Będzin.

Czy kędzierzynianie zdobędą komplet punktów i zachowają szansę na odrobienie strat do lidera? A może GKS wróci na zwycięską ścieżkę i sprawi kolejną niespodziankę pokonując wyżej notowaną ZAKSĘ? O tym przekonamy się dzisiejszego wieczora. Początek spotkania w hali w Katowicach-Szopienicach zaplanowano na godzinę 17:30. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi Polsat Sport.

GKS Katowice - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

środa, 26 lutego 2020, godz. 17:30

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].