Wtorek, 11 sierpnia 2020

imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji

RSS

04.03.2020 21:32 | 0 komentarzy | adi

Drużyny JKTS II Jastrzębie-Zdrój wśród kobiet oraz MUKS Jedynka Pszów i Naprzód Borucin wśród mężczyzn wygrały swoje mecze w II lidze tenisa stołowego. Mecz KTS-u II Gliwice nie odbył się z powodu choroby w zespole rywali.

Weekendowe wyniki tenisa stołowego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

TS Kuźnia Martex Rybnik - KS Orthomedyk Spin Częstochowa 6:4 (zaległe spotkanie)

  • Lasota Mateusz - Korzec Przemysław 1:3 (12:10, 6:11, 3:11, 4:11)
  • Zwoliński Mariusz - Rolak Jarosław 3:1 (11:9, 11:4, 8:11, 11:5)
  • Lasota Mateusz - Rolak Jarosław 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
  • Zwoliński Mariusz - Korzec Przemysław 1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 4:11)
  • Prudel Leszek - Struś Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 8:11)
  • Lasota Marcin - Lojtek Tomasz 0:3 (9:11, 5:11, 4:11)
  • Prudel Leszek - Wrześniak Tomasz 3:0 (11:5, 11:8, 11:3)
  • Lasota Marcin - Struś Piotr 3:1 (6:11, 11:6, 13:11, 11:9)
  • Zwoliński Mariusz / Lasota Mateusz - Korzec Przemysław / Struś Piotr 3:2 (8:11, 13:11, 4:11, 11:8, 11:3)
  • Prudel Leszek / Lasota Marcin - Rolak Jarosław / Lojtek Tomasz 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:5)

MUKS Jedynka Pszów - LKS Lesznianka Leszna Górna 7:3

  • Kowol Marek - Ostachowski Piotr 1:3 (11:7, 5:11, 8:11, 10:12)
  • Święcicki Szymon - Dytko Dawid 3:1 (11:6, 11:6, 6:11, 11:5)
  • Kowol Marek - Dytko Dawid 3:1 (13:11, 11:5, 7:11, 11:5 )
  • Święcicki Szymon - Ostachowski Piotr 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 8:11)
  • Kempa Mateusz - Walarus Dariusz 3:1 (6:11, 11:6, 11:9, 11:2)
  • Borek Łukasz - Libiszewski Grzegorz 3:1 (11:9, 11:9 5:11, 11:3)
  • Kempa Mateusz - Libiszewski Grzegorz 0:3 (10:12, 8:11, 9:11)
  • Borek Łukasz - Walarus Dariusz 3:0 (11:9, 12:10, 11:6)
  • Kowol Marek / Borek Kamil - Dytko Dawid / Walarus Dariusz 3:1 (7:11, 12:10, 11:6, 13:11)
  • Święcicki Szymon / Kempa Mateusz - Ostachowski Piotr / Libiszewski Grzegorz 3:0 (11:6, 11:5, 11:5)

KS Orthomedyk Spin Częstochowa - KS Naprzód Borucin 4:6

  • Struś Piotr - Eliasz Adrian 0:3 (10:12, 3:11, 5:11)
  • Korzec Przemysław - Szołtysek Artur 3:2 (11:9, 7:11, 11:7, 7:11, 11:6)
  • Struś Piotr - Szołtysek Artur 1:3 (9:11, 11:8, 6:11, 3:11)
  • Korzec Przemysław - Eliasz Adrian 2:3 (11:9, 8:11, 12:10, 9:11, 7:11 )
  • Wrześniak Tomasz - Piecowski Bogdan 3:2 (11:7, 7:11, 13:11, 6:11, 11:5 )
  • Lojtek Tomasz - Piecowski Mirosław 0:3 (9:11, 6:11, 9:11)
  • Wrześniak Tomasz - Piecowski Mirosław 1:3 (11:9, 8:11, 4:11, 5:11)
  • Lojtek Tomasz - Piecowski Bogdan 3:2 (12:10, 6:11, 11:13, 11:6, 8:4 krecz)
  • Struś Piotr / Korzec Przemysław - Eliasz Adrian / Piecowski Bogdan 3:0 (11:9, 11:2, 11:7)
  • Rolak Jarosław / Lojtek Tomasz - Szołtysek Artur / Piecowski Mirosław 2:3 (6:11, 11:8, 11:8, 9:11,14:16 )

MKS Czechowice Dziedzice - TS Kuźnia Martex Rybnik 8:2

  • Jemilianowicz Sebastian - Lasota Mateusz 3:0 (11:8, 13:11. 1:9)
  • Ramenda Adam - Zwoliński Mariusz 3:1 (11:3, 11:3, 7:11, 11:8)
  • Jemilianowicz Sebastian - Zwoliński Mariusz 3:0 (14:12, 11:7, 11:3)
  • Ramenda Adam - Lasota Mateusz 0:3 (6:11, 7:11, 10:12)
  • Grabski Dawid - Lasota Marcin 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
  • Cioch Błażej - Prudel Leszek 3:2 (9:11, 11:13, 11:5, 15:13, 11:9)
  • Grabski Dawid - Prudel Leszek 2:3 (11:7, 6:11, 5:11, 11:7, 6:11)
  • Cioch Błażej - Lasota Marcin 3:1 (11:5, 12:14, 11:6, 11:5)
  • Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian - Lasota Mateusz / Zwoliński Mariusz 3:0 (11:4, 11:7, 11:5)
  • Grabski Dawid / Cioch Błażej - Lasota Marcin / Prudel Leszek 3:1 (13:11, 12;:10, 9:11, 11:6)

UKS Huragan Sosnowiec - KS AZS Politechnika Gliwice 7:3

  • Twardowski Szymon - Mugowski Arkadiusz 3:2 (11:9, 11:3, 9:11, 8:11, 11:2)
  • Szydło Aleksander - Misiak Mateusz 0:3 (9:11, 7:11, 3:11)
  • Szydło Aleksander - Mugowski Arkadiusz 0:3 (9:11, 5:11, 5:11)
  • Twardowski Szymon - Misiak Mateusz 3:1 (6:11, 11:8, 13:11, 11:6)
  • Szydło Stanisław - Stefaniak Michał 3:1 (7:11, 11:6, 11:2, 11:5)
  • Skórski Michał - Goniowski Piotr 3:1 (5:11, 11:8, 11:6, 11:1)
  • Skórski Michał - Stefaniak Michał 1:3 (7:11, 11:9, 10:12, 8:11)
  • Szydło Stanisław - Goniowski Piotr 3:0 (11:4, 11:7, 13:11)
  • Szydło Aleksander / Twardowski Szymon - Misiak Mateusz / Stefaniak Michał 3:1 (12:10, 8:11, 11:7, 11:7)
  • Szydło Stanisław / Skórski Michał - Mugowski Arkadiusz / Goniowski Piotr 3:0 (11:4, 11:6, 15:13)

KTS II Gliwice - LITS Meble Anders Żywiec 10:0 - Goście ze względów zdrowotnych nie dojechali

Kobiety

JKTS II Jastrzębie Zdrój - KU AZS UJD II Częstochowa 8:2

  • Kałużny Laura - Wrzosek Diana 3:1 (11:9, 4:11, 11:8, 11:5)
  • Tomczak Weronika - Szemiel Julia 1:3 (5:11, 11:8, 3:11, 6:11)
  • Kałużny Laura - Szemiel Julia 3:0 (11:9, 11:6, 11:5)
  • Tomczak Weronika - Wrzosek Diana 1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 10:12)
  • Mikołajec Patrycja - Mazur Klaudia 3:0 (11:7, 11:4, 11:3)
  • Zborowska Alina - Jezik Aleksandra 3:0 (11:3, 11:5, 11:4)
  • Mikołajec Patrycja - Jezik Aleksandra 3:0 (11:4, 11:7, 11:3)
  • Zborowska Alina - Mazur Klaudia 3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:6)
  • Kałużny Laura / Tomczak Weronika - Wrzosek Diana / Jezik Aleksandra 3:1 (11:9, 8:11, 11:6, 11:6)
  • Paluch Dorota / Zborowska Alina - Mazur Klaudia / Szemiel Julia 3:1 (11:4, 11:13, 11:7, 11:3)