Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

RSS

11.03.2020 17:12 | 0 komentarzy | adi

W weekend rozegrano 14. kolejkę II ligi tenisa stołowego mężczyzn, z kolei wczoraj awansem z 15. serii gier zagrały AZS Politechnika Śląska Gliwice i Kuźnia Martex Rybnik.

Politechnika lepsza od Kuźni
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

KS Mysław Mysłowice - KS Naprzód Borucin 4:6

  • Gwizdon Oliwier - Eliasz Adrian 0:3 (8:11, 7:11, 4:11)
  • Kalinowski Mateusz - Szołtysek Artur 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
  • Gwizdon Oliwier - Szołtysek Artur 0:3 (7:11, 9:11, 9:11)
  • Kalinowski Mateusz - Eliasz Adrian 3:0 (11:9, 11:8, 13:11)
  • Fomin Jurij - Piecowski Bogdan 3:2 (11:4, 9:11, 8:11, 14:12, 12:10)
  • Broszkiewicz Karol - Piecowski Mirosław 1:3 (11:8, 7:11, 4:11, 7:11)
  • Baran Sebastian - Piecowski Mirosław 2:3 (11:8, 11:9, 4:11, 12:14, 4:11)
  • Broszkiewicz Karol - Piecowski Bogdan 2:3 (4:11, 11:8, 8:11, 11:9, 5:11)
  • Fomin Jurij / Kalinowski Mateusz - Eliasz Adrian / Piecowski Bogdan 3:1 (13:11, 6:11, 11:5, 12:10)
  • Baran Sebastian / Gwizdon Oliwier - Szołtysek Artur / Piecowski Mirosław 0:3 (1:11, 8:11, 8:11)

MUKS Jedynka Pszów - KTS II Gliwice 4:6

  • Święcicki Szymon - Radło Szymon 2:3 (10:12, 11:7, 11:9, 8:11, 8:11)
  • Kowol Marek - Lilien Aleksander 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:8)
  • Święcicki Szymon - Lilien Aleksander 1:3 (11:7, 5:11, 7:11, 9:11)
  • Kowol Marek - Radło Szymon 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 5:11)
  • Kempa Mateusz - Siwiec Michał 3:0 (14:12, 11:9, 11:9)
  • Borek Łukasz - Gumiński Krzysztof 3:2 (11:8, 7:11, 6:11, 11:5, 15:13)
  • Kempa Mateusz - Gumiński Krzysztof 3:2 (11:8, 12:10, 6:11, 11:13, 13:11)
  • Borek Łukasz - Siwiec Michał 0:2 (9:11, 8:11, 7:11)
  • Kowol Marek / Borek Kamil - Lilien Aleksander / Siwiec Michał 0:3 (5:11, 3:11, 6:11)
  • Święcicki Szymon / Kempa Mateusz - Gumiński Krzysztof / Radło Szymon 1:3 (11:13, 6:11, 11:3, 9;11)

Polonia II Bytom - TS Kuźnia Martex Rybnik 9:1

  • Balcerzak Marcin - Zwoliński Mariusz 3:1 (11:8, 11:8, 10:12, 12:10)
  • Michael Daniel - Lasota Mateusz 3:2 (8:11, 11:4, 6:11, 11:9, 11:7)
  • Balcerzak Marcin - Lasota Mateusz 3:1 (5:11, 11:8, 11:6, 11:6)
  • Michael Daniel - Zwoliński Mariusz 3:1 (9:11, 11:8, 11:4, 11:7)
  • Wróbel Dariusz - Lasota Marcin 3:1 (11:5, 7:11, 11:7, 11:3)
  • Dąbrowski Igor - Prudel Leszek 3:0 (11:8, 11:5, 11:5)
  • Gołębiowski Mateusz - Prudel Leszek 0:3 (1:11, 0:11, 0:11)
  • Dąbrowski Igor - Lasota Marcin 3:1 (11:5, 11:1, 4:11, 11:9)
  • Michael Daniel / Dąbrowski Igor - Lasota Mateusz / Zwoliński Mariusz 3:2 (6:11, 11;7, 9:11, 13:11, 13:11)
  • Wróbel Dariusz / Balcerzak Marcin - Lasota Marcin / Prudel Leszek 3:0 (11:6,11:2, 11:5)

AKS Mikołów - KS AZS Politechnika Gliwice 7:3

  • Brożek Piotr - Mugowski Arkadiusz 3:1 (11:7, 11:8, 4:11, 12:10)
  • Durak Kamil - Misiak Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 1:11)
  • Brożek Piotr - Misiak Mateusz 3:2 (13:11, 11:9, 3:11, 10:12, 11:4)
  • Durak Kamil - Mugowski Arkadiusz 3:2 (11:4, 11:5, 5:11, 11:13, 11:9)
  • Ziętara Ksawery - Goniowski Piotr 3:0 (11:5, 11:5, 11:2)
  • Papała Jakub - Stefaniak Michał 3:0 (11:4, 11:6, 11:8)
  • Ziętara Ksawery - Stefaniak Michał 3:1 (11:9, 11:8, 11:13, 11:2)
  • Papała Jakub - Goniowski Piotr 1:3 (11:9, 6:11, 7:11, 2:11)
  • Durak Kamil / Brożek Piotr - Stefaniak Michał / Misiak Mateusz 2:3 (10:12, 8:11, 11:6, 11:7, 8:11)
  • Papała Jakub / Ziętara Ksawery - Mugowski Arkadiusz / Mugowski Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:5)

KS AZS Politechnika Gliwice - TS Kuźnia Martex Rybnik 6:4

  • Mugowski Arkadiusz - Zwoliński Mariusz 3:1 (11:0, 11:3, 6:11, 11:5)
  • Misiak Mateusz - Lasota Mateusz 2:3 (9:11, 11:6, 5:11, 11:9, 6:1!)
  • Mugowski Arkadiusz - Lasota Mateusz 0:3 (7:11, 7:11, 3:11)
  • Misiak Mateusz - Zwoliński Mariusz 3:2 (8:11, 12:10, 5:11, 11:5, 11:5)
  • Goniowski Piotr - Prudel Leszek 0:3 (6:11, 2:11, 6:11)
  • Stefaniak Michał - Lasota Marcin 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:5)
  • Goniowski Piotr - Lasota Marcin 3:0 (11:8, 11:4, 11:1)
  • Stefaniak Michał - Prudel Leszek 1:3 (12:10, 8:11, 10:12, 5:11)
  • Misiak Mateusz / Mugowski Arkadiusz - Lasota Mateusz / Zwoliński Mariusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
  • Stefaniak Michał / Goniowski Piotr - Prudel Leszek / Lasota Mateusz 3:1 (6:11, 11:8, 11:9, 11:4)