Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GSF za burtą Pucharu Polski

Srogą lekcję futsalu otrzymali wczoraj zawodnicy GSF Gliwice, którzy po wyjazdowej porażce z Rekordem Bielsko-Biała odpadli z Pucharu Polski.

GSF za burtą Pucharu Polski
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Wczorajsze spotkanie 1/4 finału Pucharu Polski okazało się szalonym starciem. Po dziesięciu minutach dość niespodziewanie na dwubramkowym prowadzeniu po bramkach Tomasza Czecha i Dominika Wilka byli goście. Bielszczanie odpowiedzieli czterema bramkami jakie zdobyli w osiem minut, a wynik na minutę przed końcem pierwszej połowy ustalił zdobywając swoją drugą bramkę w meczu Dominik Wilk (4:3).

Po zmianie stron strzelecka kanonada trwała nadal. W 23. minucie do remisu 4:4 doprowadził zdobywając drugą bramkę w meczu Tomasz Czech. Gospodarze odpowiedzieli kilka sekund później ponownie wychodząc na prowadzenie (5:4). W 25. minucie Tomasz Czech skompletował hat-tricka ponownie wyrównując wynik meczu (5:5).

Był to koniec strzeleckich popisów gliwiczan, jednak w ostatnim kwadransie sześciokrotnie w bramce gości piłkę umieszczali zawodnicy Rekordu, którzy wygrali ostatecznie 11:5 i zameldowali się tym samym w półfinale Pucharu Polski.

Rekord Bielsko-Biała - GSF Gliwice 11:5 (4:3)

Rekord: Nawrat - Popławski, Kubik, Budniak, Marek, Jankovsky, Viana, Surmiak, Biel, Korpela, Gąsior, Iwanek, Burzej

GSF: Barteczka - Gładczak, Lutecki, Pasierb, Szyszko, Mirga, Wilk, Sitko, Kędziora, Cichy, Czech, Węgiel, Pazdej, Bogdziewicz

Bramki: Marek 13., 17., 35., Budniak 16., Viana 18., Jankovsky 23., Surmiak 25., Popławski 27., Bondar 34., Korpela 38., Biel 39. - Czech 8., 23., 25., Wilk 10., 19.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].