Sobota, 16 stycznia 2021

imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

RSS

Epidemia koronawirusa:

Kamil Glik apeluje do kibiców: Zostańcie w domu

12.03.2020 21:41 | 0 komentarzy | kozz

Piłkarz z Jastrzębia-Zdroju, Reprezentant Polski i zawodnik francuskiego AS Monaco zaapelował na swoim instagramie do kibiców. Apel związany jest z pandemią koronawirusa (COVID-19) jaka trapi cały świat.

Kamil Glik apeluje do kibiców: Zostańcie w domu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Drodzy kibice mierzymy się z sytuacją bez precedensu. Odwoływane są mecze, zamykane szkoły, teatry i inne miejsca publiczne. Dlatego tak ważne, abyśmy w tym trudnym czasie słuchali tego, co jest zalecane nam wszystkim. Wiadomo piłka nożna w naszym życiu jest bardzo ważna, ale dziś schodzi na dalszy plan. Dlatego zostańcie w domach, oglądajcie mecze w telewizji, a nie spotykajcie się pod stadionami. Tylko w ten sposób wykażecie się odpowiedzialnością i nie będziecie narażać siebie, ani innych na niebezpieczeństwo. A normalna piłka wróci. Jak szybko? To zależy właśnie od nas samych.

32-letni obrońca z pewnością może liczyć na powołanie do kadry Jerzego Brzęczka na mecze towarzyskie z Finlandią (we Wrocławiu) i Ukrainą (w Chorzowie), które mają odbyć się pod koniec marca. Na ten moment spotkania miałyby zostać rozegrane bez udziału publiczności. Coraz więcej jednak mówi się o tym, że mecze zostaną całkowicie odwołane. Wątpliwości pojawiają się także co do rozegrania Mistrzostw Europy, które zaplanowane są na czerwiec i lipiec 2020. Piłkarska impreza może zostać przeniesiona na 2021 rok.