Sobota, 6 czerwca 2020

imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – zima 2020 (część 3)

06.04.2020 10:17 | 0 komentarzy | (ak)

Ekipy raciborskiej i rybnickiej B klasy dokonały transferów na miarę swoich możliwości. Bieżący materiał zawiera bardzo ciekawe informacje o rotacjach na tym szczeblu rozgrywek.

KARUZELA TRANSFEROWA – zima 2020 (część 3)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

B klasa (Podokręg Racibórz)

LKS Raszczyce

Przybyli: Patryk Dżedżora (wolny zawodnik).

Ubyli: nikt.

LKS Brzezie

Przybyli: Szymon Kowacz (Naprzód Zawada), Dawid Kwiatkowski (Strzelec Rzuchów), Damian Szłyk (wolny zawodnik).

Ubyli: Dawid Sowa (Naprzód Syrynia), Andreas Goszczycki (Markowice), Piotr Niestrój i Andrzej Krupa (nie wznowili treningów).

LKS Zgoda Zawada Książęca

Przybyli: Mateusz Rudek (Studzienna), Tomasz Piwowarczyk (wznowił treningi).

Ubyli: nikt.

LKS Lyski

Przybyli: Damian Cichecki (trener), Mateusz Tkocz (Strzelec Rzuchów), Marek Palica (wznowił treningi).

Ubyli: Sebastian Urbaś (trener), Piotr Kołek (nie wznowił treningów).

LKS Naprzód 46 Zawada

Przybyli: Krzysztof Strączek (Strzelec Rzuchów), Dariusz Malcherczyk (Wypoczynek Buków), Rafał Elsner i Kamil Szymiczek (wznowili treningi).

Ubyli: Szymon Kowacz (Brzezie), Witold Elsner i Krzysztof Zieliński (Strzelec Rzuchów), Zenon Rogoś (kontuzja), Bartosz Byczek, Patryk Balcar, Mateusz Iwaniuk, Mateusz Wojak, Robert Janik, Przemysław Pilinko i Kamil Pałyga (nie wznowili treningów).

LKS Naprzód Czyżowice II

Przybyli: Antoni Jeleń i Marcin Gawliczek (wznowili treningi).

Ubyli: nikt.

TS Górnik Pszów

Przybyli: Mateusz Morawiec (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Bartłomiej Sacha, Łukasz Hajto, Oskar Kusiak i Kamil Głuchaczka (z drużyny juniorów).

Ubyli: Dawid Broda (Górnik Radlin), Bartosz Tytko (kontuzja).

LKS 07 Markowice

Przybyli: Rafał Tarnowski (Kornowac), Mateusz Trzęsiński, Mateusz Płaczek i Szymon Tiebler (Rafako Racibórz), Andreas Goszczycki (Brzezie), Maciej Pendzich, Kamil Franica i Nataniel Hiltawski (Unia Racibórz – z drużyny juniorów), Aleksander Kozina, Dawid Majewski, Bogusław Małek, Paweł Dobuch i Tomasz Borecki (wznowili treningi).

Ubyli: Łukasz Podolski (Krzanowice), Mateusz Fojcik (Stal Kuźnia Raciborska), Patryk Grzesiczek (Owsiszcze), Marcin Kramarczyk (Ocice Racibórz), Mateusz Cieniawa i Mateusz Rutkiewicz (Orzeł Dzierżysław), Paweł Skatuła, Karol Berger, Jakub Prokopczuk, Patryk Cyran, Krzysztof Gadżała, Mateusz Baron i Norbert Urbanek (nie wznowili treningów).

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

Przybyli: Kacper Elias, Sebastian Świst i Łukasz Balawajder (wolni zawodnicy).

Ubyli: nikt.

LKS Rozwój Bełsznica

Przybyli: Bartosz Kowalski (Unia Turza Śląska), Sławomir Glenc (Przyszłość Rogów), Piotr Skrenik (Inter Krostoszowice), Gabriel Kubiniok (wolny zawodnik).

Ubyli: Adrian Matera (Polonia Łaziska), Mateusz Chłapek (Olszynka Olza), Tomasz Kołek (nie wznowił treningów).

KS Czarni Gorzyce II

Przybyli: Igor Goraus i Jakub Kopera (z drużyny juniorów).

Ubyli: Jakub Milek (Rymer Rybnik).

LKS Owsiszcze

Przybyli: Patryk Grzesiczek (Markowice).

Ubyli: nikt.

LKS Gamów

Przybyli: Marek Pikuła (trener).

Ubyli: Joachim Malcharczyk (trener), Michal Kowalowicz (Sokół Boguchwałów), Martin Pendziałek (kontuzja).

LKS Strzelec Rzuchów

Przybyli: Witold Elsner i Krzysztof Zieliński (Naprzód Zawada), Łukasz Tomal, Paweł Wierzbowski i Michał Wierzbowski (wolni zawodnicy).

Ubyli: Szymon Ziółkowski (Naprzód Rydułtowy), Dawid Kwiatkowski (Brzezie), Mateusz Tkocz (Lyski), Krzysztof Strączek (Naprzód Zawada).

LKS Grzegorzowice

Przybyli: nikt.

Ubyli: nikt.

LKS Górki Śląskie

Przybyli: Rafał Radecki i Marcin Jureczko (Górnik Radlin), Radosław Moskwa (wolny zawodnik).

Ubyli: Błażej Pyszny (Rymer Rybnik), Dawid Romanowski, Krzysztof Stelmaszek i Michał Zamęcki (nie wznowili treningów).