Niedziela, 25 października 2020

imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora

RSS

Jastrzębski Węgiel stracił atakującego

12.04.2020 15:23 | 1 komentarz | rafbl

Dwukrotny Mistrz Świata - Dawid Konarski po dwóch sezonach opuszcza Jastrzębski Węgiel. Atakujący o zmianie klubowych barw poinformował na swoim koncie na instagramie.

Jastrzębski Węgiel stracił atakującego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

30-latek barwy Jastrzębskiego Węgla reprezentował od 2018 roku. W ubiegłym sezonie zdobył z "pomarańczowymi" brązowy medal Mistrzostw Polski, natomiast w sezonie w zakończonych z powodu koronawirusa rozgrywkach Plus Ligi w sezonie 2019/2020 był szóstym najlepiej punktującym zawodnikiem ligi - 369 punktów.

Nie chcieliśmy się rozstawać ,ale wirus i jego konsekwencje nas rozłączyły... Moja przygoda w @klubjw pomału dobiega końca, w przyszłym sezonie nie będę reprezentował barw śląskiego klubu. Dziękuję Prezesowi, Sztabowi, Graczom i wszystkim KIBICOM Jastrzębskiego Węgla za te 1,5 roku wspólnej walki i emocji. Jeszcze 4 tygodnie temu byliśmy praktycznie przy podpisach nowej umowy, a dzisiaj się żegnamy.... Good luck and have fun w nowym sezonie @klubjw. Czas zatem na nowy kierunek.... I pamiętajcie - #zostańciewdomach

instagram - dawid_konarski.official

Na tą chwilę nie jest znana przyszłość reprezentanta Polski. Niewykluczone jest, że w przyszłym sezonie zagra on za granicą. Nieoficjalnie mówi się, że ma on spróbować swoich sił w drafcie do ligi koreańskiej. O przyszłości Dawida Konarskiego informować będziemy wkrótce.