Piątek, 24 września 2021

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

RSS

PGG ROW Rybnik zapełni stadion zdjęciami kibiców

03.05.2020 08:59 | 1 komentarz | adi

Nie tak wyobrażał sobie PGG ROW Rybnik powrót do żużlowej elity. Z uwagi na pandemię koronawirusa klub poprosił kibiców, by ci nie oddawali zakupionych karnetów. Ma też pomysł, by zapełnić stadion wizerunkami fanów.

PGG ROW Rybnik zapełni stadion zdjęciami kibiców
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Pandemia koronawirusa mocno namieszała w naszych życiach. Skomplikowała życie nam, naszym sponsorom, kibicom, zawodnikom. I chociaż wiemy, że z takimi samymi kłopotami jak my w klubie, wy borykacie się w swoich domach, musimy prosić was w tym trudnym czasie o pomoc i wsparcie. Nie ma co ukrywać, czeka nas sezon bez precedensu. Sezon, który damy radę przeżyć i przetrwać, ale pod warunkiem, że znajdziemy zrozumienie w oczach naszych kibiców. Apelujemy do nich i prosimy: nie oddawajcie zakupionych wcześniej karnetów. Niech będą one Waszym ogromnym wkładem w ratowanie klubu, jego legendy - mówi prezes klubu, Krzysztof Mrozek.

ROW w 2022 roku będzie świętować 90-lecie istnienia. Z tej okazji klub planuje cykl akcji promocyjnych pod hasztagiem #przeżyjmydo90. Kibice będą mogli wspomóc swój zespół i kupić bilet na wirtualny stadion. - Każdy, kto będzie chciał wesprzeć klub, będzie mógł zakupić wejściówkę na stadion, a my wydrukujemy jego zdjęcie wraz z imieniem i nazwiskiem i ustawimy je na waszych krzesełkach przy G72. Choćby w ten sposób pokażecie naszym zawodnikom, że jesteście z nimi na dobre i złe. Szczegóły tej akcji oczywiście podamy wam przed pierwszymi meczami - zapowiada prezes.

Jednocześnie klub zaprasza kibiców do wysyłania filmików z hasłem #przeżyjmydo90. - Nagrajcie króciutki, kilkusekundowy filmik. Warunek jest tylko jeden - musi w nim pojawić się nasze hasło #przeżyjmydo90. Możecie te słowa wypowiadać, mogą wykrzykiwać je wasze pociechy, może mówić je wasza teściowa, ale może też pojawić się ono na kartce trzymanej przez waszą lepszą połówkę. To ma być wasza interpretacja tego hasła. Hasła, które towarzyszyć nam będzie w najbliższym czasie! - zachęca rybnicki klub. Filmiki należy wysłać na maila basia_kubica@o2.pl.