Czwartek, 16 września 2021

imieniny: Edyty, Kornela, Kamili

RSS

W Rybniku wszyscy zdrowi. W piątek wyjadą na tor

27.05.2020 14:16 | 0 komentarzy | adi

PGG ROW Rybnik poinformował, że wszyscy zawodnicy i mechanicy są zdrowi. Oznacza to, że od piątku "Rekiny" będą trenować na torze.

W Rybniku wszyscy zdrowi. W piątek wyjadą na tor
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Testy na obecność koronawirusa przeszły wszystkie drużyny PGE Ekstraligi - wszystkie wyniki są negatywne. - To doskonała wiadomość i bardzo cieszymy się przede wszystkim z czysto ludzkiego punktu widzenia, że wszyscy przebadani zawodnicy, mechanicy, a także pracownicy klubów oraz osoby funkcyjne i sędziowie są kolokwialnie mówiąc „czyści”. Nie spoczniemy na laurach i chcemy, aby nasz reżim sanitarny sprawdził się również w kolejnych etapach „odmrażania” polskiego żużla. Nie pozostaje nam nic innego, jak przygotowywać się do rozpoczęcia treningów, a następnie rozgrywek PGE Ekstraligi - powiedział Wojciech Stępniewski, prezes Ekstraligi Żużlowej sp. z o.o.

Oznacza to, że żużlowcy mogą wyjechać na tor. - Teraz możemy śmiało przechodzić do kolejnego etapu, czyli pierwszych treningów na torze. Pogoda nie powinna pokrzyżować nam planów, więc pierwszy raz motocykle usłyszymy przy G72 w piątek - poinformował Krzysztof Mrozek, prezes KS ROW Rybnik.