Poniedziałek, 13 lipca 2020

imieniny: Irwina, Margarety, Sary

RSS

Piast pokazał moc. "Nie tylko wynik mógł się podobać"

31.05.2020 12:04 | 0 komentarzy | adi

- Jeśli będziemy w takiej dyspozycji piłkarskiej i motorycznej, to powinniśmy punktować, ale żadnych deklaracji nie będę składał - powiedział po efektownej wygranej Piasta Gliwice trener Waldemar Fornalik.

Piast pokazał moc. "Nie tylko wynik mógł się podobać"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Fantastyczny mecz w naszym wykonaniu. Wspaniale weszliśmy w rozgrywki po przerwie. Nie tylko wynik, ale również i gra mogła się podobać - rozpoczął analizę spotkania trener Piasta Gliwice. Mistrz Polski zanotował wymarzony start. Po 11 minutach prowadził już 2:0.

- Szybko otworzyliśmy wynik, to było bardzo ważne. Graliśmy z zespołem, który ma określony potencjał. Mówiłem przed meczem, że to będzie trudny pojedynek. Łatwo nie było, ale dzięki naszej skuteczności on się tak potoczył, że mogliśmy kontrolować jego przebieg. Trzecia bramka zamknęła mecz. W przewadze graliśmy już spokojnie - przyznał Waldemar Fornalik. - Pogratulowałem drużynie bardzo dobrej postawy. Widać, że przepracowaliśmy solidnie okres przygotowawczy. Mam nadzieję, że w następnych spotkaniach dyspozycja będzie na podobnym poziomie - dodał.

W związku z tak dobrą dyspozycją kibice Piasta mają prawo marzyć o obronie tytułu? Strata do Legii jest spora. Wynosi aż 10 punktów. - Jeśli będziemy w takiej dyspozycji piłkarskiej i motorycznej, to powinniśmy punktować, ale żadnych deklaracji nie będę składał. Zawsze będziemy koncentrować się na najbliższym meczu - powiedział trener gliwiczan.