Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mecze w IV lidze i okręgówce od 25 lipca

Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula, poinformował w komunikacie między innymi o chęci rozpoczęcia rozgrywek IV ligi i klas okręgowych pod koniec lipca, natomiast niższe ligi miałyby rozpocząć rozgrywki w sierpniu.

Mecze w IV lidze i okręgówce od 25 lipca
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

- Sezon piłkarski 2020/2021 planujemy w IV lidze oraz klasie okręgowej rozpocząć 25 lipca 2020 r., a w A, B, C klasie i rozgrywki młodzieżowe w sierpniu 2020 r. System rozgrywek jest konsultowany z klubami. Jestem przekonany, że wspólnie wypracujemy zasady, które nam dadzą dużo radości i satysfakcji podczas rozgrywanych meczów. Ostateczne decyzje zostaną podjęte przez Zarząd Śl. ZPN 23 czerwca 2020 r. - poinformował prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej, Henryk Kula.

Ponadto rozgrywki Pucharu Polski edycji 2019/2020 na szczeblu Podokręgów mają być rozegrane do 15 lipca 2020 r. bez udziału publiczności. Rozgrywki Pucharu Polski na szczeblu Śl. ZPN planowane są na 22 lipca 2020 r., a finał na 12 sierpnia 2020 r. Prezes Kula od 22 lipca 2020 r. na szczeblu Podokręgów chce rozgrywać mecze Pucharu Polski edycji 2020/2021.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kibicunii (37.30. * .124) 04.06.2020 21:46

Poza tym w rozgrywkach młodzieży proszę wziąść pod uwagę to, że jednak część rodziców będzie chciała wyjechać na wakacje. Granie na początku sierpnia to zły pomysł

~United (188.147. * .54) 04.06.2020 21:40

Dobrze powiedziane planują tylko że narazie niema decyzji i zgody ministerstwa na rozgrywki na niższym szczeblu .