Niedziela, 9 sierpnia 2020

imieniny: Romualda, Romana, Ireny

RSS

Zaangażowanie, waleczność, dyscyplina to klucz do sukcesu

15.06.2020 16:03 | 0 komentarzy | adi

- Mieliśmy pomysł na ten mecz. Kluczem była dyspozycja Daniela Ściślaka - przyznał po wygranej nad Legią Warszawa trener Górnika Zabrze, Marcin Brosz.

Zaangażowanie, waleczność, dyscyplina to klucz do sukcesu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dla trenera Marcina Brosza po wczorajszej wygranej z Legią Warszawa były dwa powody do zadowolenia. – Bo to nie tylko zwycięstwo, ale też gra na zero z tyłu - podkreślił. - Mieliśmy pomysł na ten mecz. Kluczem była dyspozycja Daniela Ściślaka. Wiedział, jak trudne zadanie przed nim. Chcieliśmy wyrównać środek pola, gdzie zespół z Warszawy zawsze robił przewagę. Cały środek wykonał tytaniczną pracę, ale Ścisły, który w pierwszej połowie przebiegł 7 kilometrów, był twarzą tego środka - przyznał szkoleniowiec Górnika.

- Nie zawsze udawało nam się to, co planowaliśmy, ale nadrabialiśmy to zaangażowaniem i walecznością. To było widać. Byliśmy bardzo zdyscyplinowani, bo wiedzieliśmy, że to jedyna droga do odniesienia sukcesu. Bohaterem jest zespół, ale wyróżni trzeba dwie postaci: dwójka środkowych obrońców, Paweł i Przemek. Przyjemnie się na nich patrzyło jak pracują i jak zarządzają zespołem – pochwalił Brosz.