Piątek, 4 grudnia 2020

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Epidemia koronawirusa:

GKS Jastrzębie idzie na rekord. Jedenasty remis

16.06.2020 17:58 | 0 komentarzy | adi

GKS Jastrzębie, po niezbyt emocjonującym spotkaniu, bezbramkowo zremisował z Chrobrym Głogów.

GKS Jastrzębie idzie na rekord. Jedenasty remis
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pierwsza połowa nie stała na wysokim poziomie. Akcje były rwane i niewiele z nich tworzyły zagrożenie podbramkowe. Najbliżej gola był Farid Ali, który po długim podaniu od obrońcy z kilkunastu metrów trafił w poprzeczkę. Więcej pracy miał bramkarz GKS-u, ale nie były to groźne uderzenia.

Druga połowa lepsza nie była. Brakowało groźnych ataków. W ekipie jastrzębian odnotować można strzał Daniela Szczepana w pierwszym kwadransie po ładnym wejściu w pole karne. Mariusz Pawełek z kolei musiał się wysilić po strzale Adriana Benedyczaka, który miał też swoją szansę tuż przed końcem spotkania. Więcej było niedokładności...

Po 26 meczach GKS ma 38 punktów na koncie. Pozostałe drużyny z czołówki swoje spotkania z tej kolejki mają przed sobą. Jastrzębianie są na piątym miejscu, ale mogą tę pozycję stracić. Warto odnotować, że w 26 pojedynkach śląski zespół zremisował już po raz 11.

Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie 0:0

Chrobry: Michał Szromnik - Michał Ilków-Gołąb, Oliver Praznovsky, Michał Malec (46. Kamil Juraszek), Przemysław Stolc, Maksymilian Banaszewski (73. Miłosz Kozak), Szymon Drewniak, Robert Mandrysz, Marcel Ziemann, Damian Kowalczyk (66. Mikołaj Lebedyński), Adrian Benedyczak.

GKS: Mariusz Pawełek - Dominik Kulawiak, Michał Bojdys, Kamil Szymura, Dawid Gojny - Łukasz Norkowski, Bartosz Jaroszek, Damian Tront, Petr Galuska (90. Filip Karmański) - Farid Ali (55. Kamil Jadach), Daniel Szczepan (81. Kamil Adamek).

Żółte kartki: Ilków-Gołąb, Praznovsky - Jaroszek, Galuska.

Sędzia: Damian Kos.