środa, 12 sierpnia 2020

imieniny: Klary, Lecha, Hilarii

RSS

Siedmiu piłkarzy Piasta z podpisanymi aneksami

30.06.2020 21:02 | 0 komentarzy | kozz

Gerard Badia, Jorge Felix, Tom Hateley, Uros Korun, Patryk Królczyk, Tymoteusz Klupś i Dominik Steczyk podpisali aneksy do swoich kontraktów z Piastem Gliwice. Dzięki temu będą reprezentować Piasta Gliwice do zakończenia sezonu 2019/20.

Siedmiu piłkarzy Piasta z podpisanymi aneksami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Cała siódemka parafrowała swoje aneksy na początku czerwca, jeszcze przed wznowieniem rozgrywek po przerwie. Do porozumienia doszliśmy bardzo szybko, ponieważ każdy z piłkarzy chce pomóc zespołowi zająć jak najwyższe miejsce na zakończenie sezonu - powiedział Bogdan Wilk, dyrektor sportowy Piasta Gliwice.

Umowy Gerarda Badii, Jorge Felixa, Toma Hateley'a, Urosa Koruna i Patryka Królczyka pierwotnie wygasały 30 czerwca. Piast porozumiał się również z Lechem Poznań i 1. FC Nurnberg w sprawie przedłużenia wypożyczeń Tymoteusza Klupsia oraz Dominika Steczyka.

Do zakończenia bieżącego sezonu Niebiesko-Czerwonym zostały cztery spotkania. W najbliższą niedzielę podopieczni Waldemara Fornalika zmierzą się na swoim stadionie ze Śląskiem Wrocław. W dalszej kolejności gliwiczanie zagrają z Jagiellonią Białystok, Pogonią Szczecin, a sezon zakończą 19 lipca starciem z Cracovią.


GKS Piast SA