Czwartek, 13 sierpnia 2020

imieniny: Diany, Hipolita, Kasjusza

RSS

Mateusz Praszelik na testach medycznych w Śląsku Wrocław

06.07.2020 15:39 | 0 komentarzy | kozz

Pomocnik z Raciborza, wychowanek Odry Centrum Wodzisław, Mateusz Praszelik przechodzi obecnie testy medyczne w Śląsku Wrocław.

Mateusz Praszelik na testach medycznych w Śląsku Wrocław
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jeśli zakończą się one pozytywnie, to 19-latek zostanie nowym zawodnikiem WKS-u. W sezonie 2019/20 Mateusz Praszelik reprezentował barwy Legii Warszawa. Jego umowa z warszawskim klubem wygasła 30 czerwca.

Pochodzący z Raciborza piłkarz w 2014 roku trafił do Legii Warszawa. Występuje na pozycji ofensywnego środkowego pomocnika. W obecnych rozgrywkach pięciokrotnie pojawiał się na boiskach PKO Ekstraklasy. Praszelik to również etatowy młodzieżowy reprezentant kraju. Ma na swoim koncie występy w reprezentacjach Polski od U15 do U20.

Od poniedziałkowego poranka Mateusz Praszelik przechodzi testy medyczne w Szpitalu Specjalistycznym EuroMediCare (Grupa EMC) przy ul. Pilczyckiej. We wrocławskiej klinice czeka go pełen zakres specjalistycznych badań, począwszy od diagnostyki krwi, ciśnienia czy EKG, po konsultację kardiologiczną i ortopedyczną, przy użyciu nowoczesnych technologii.

Jeśli testy medyczne zawodnika wypadną pomyślnie, to w najbliższych dniach podpisze on kontrakt z wrocławskim klubem.


Biuro Prasowe Śląsk Wrocław