Sobota, 28 listopada 2020

imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada

RSS

Epidemia na Śląsku:
09.07.2020 16:59 | 0 komentarzy | kozz

Wydział Gier Podokręgu Racibórz zaprezentował terminarz raciborskiej A klasy w sezonie 2020/21.

Terminarz raciborskiej A klasy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kolejka nr 1

  • 2020-08-08/17:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • 2020-08-08/17:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS CZARNI NOWA WIEŚ
  • 2020-08-08/17:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA
  • 2020-08-08/17:00 LKS RASZCZYCE - LKS BUK RUDY
  • 2020-08-08/17:00 LKS CHAŁUPKI - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
  • 2020-08-08/17:00 LKS BRZEZIE - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ
  • 2020-08-08/17:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA - KS KORNOWAC
  • 2020-08-08/17:00 LKS PAWŁÓW - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA

Kolejka nr 2

  • 2020-08-15/17:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
  • 2020-08-15/17:00 KS KORNOWAC - LKS PAWŁÓW
  • 2020-08-15/17:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ - LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA
  • 2020-08-15/17:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE - LKS BRZEZIE
  • 2020-08-15/17:00 LKS BUK RUDY - LKS CHAŁUPKI
  • 2020-08-15/17:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - LKS RASZCZYCE
  • 2020-08-15/17:00 LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS START PIETROWICE WIELKIE
  • 2020-08-15/17:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA

Kolejka nr 3

  • 2020-08-22/17:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • 2020-08-22/17:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE - LKS ODRA NIEBOCZOWY
  • 2020-08-22/17:00 LKS RASZCZYCE - LKS CZARNI NOWA WIEŚ
  • 2020-08-22/17:00 LKS CHAŁUPKI - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA
  • 2020-08-22/17:00 LKS BRZEZIE - LKS BUK RUDY
  • 2020-08-22/17:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
  • 2020-08-22/17:00 LKS PAWŁÓW - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ
  • 2020-08-22/17:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - KS KORNOWAC

Kolejka nr 4

  • 2020-08-29/17:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - KS KORNOWAC
  • 2020-08-29/17:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
  • 2020-08-29/17:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE - LKS PAWŁÓW
  • 2020-08-29/17:00 LKS BUK RUDY - LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA
  • 2020-08-29/17:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - LKS BRZEZIE
  • 2020-08-29/17:00 LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS CHAŁUPKI
  • 2020-08-29/17:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS RASZCZYCE
  • 2020-08-29/17:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS START PIETROWICE WIELKIE

Kolejka nr 5

  • 2020-09-05/16:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • 2020-09-05/16:00 LKS RASZCZYCE - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
  • 2020-09-05/16:00 LKS CHAŁUPKI - LKS ODRA NIEBOCZOWY
  • 2020-09-05/16:00 LKS BRZEZIE - LKS CZARNI NOWA WIEŚ
  • 2020-09-05/16:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA
  • 2020-09-05/16:00 LKS PAWŁÓW - LKS BUK RUDY
  • 2020-09-05/16:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
  • 2020-09-05/16:00 KS KORNOWAC - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ

Kolejka nr 6

  • 2020-09-12/16:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ
  • 2020-09-12/16:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE - KS KORNOWAC
  • 2020-09-12/16:00 LKS BUK RUDY - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
  • 2020-09-12/16:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - LKS PAWŁÓW
  • 2020-09-12/16:00 LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA
  • 2020-09-12/16:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS BRZEZIE
  • 2020-09-12/16:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS CHAŁUPKI
  • 2020-09-12/16:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE - LKS RASZCZYCE

Kolejka nr 7

  • 2020-09-19/16:00 LKS RASZCZYCE - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • 2020-09-19/16:00 LKS CHAŁUPKI - LKS START PIETROWICE WIELKIE
  • 2020-09-19/16:00 LKS BRZEZIE - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
  • 2020-09-19/16:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA - LKS ODRA NIEBOCZOWY
  • 2020-09-19/16:00 LKS PAWŁÓW - LKS CZARNI NOWA WIEŚ
  • 2020-09-19/16:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA
  • 2020-09-19/16:00 KS KORNOWAC - LKS BUK RUDY
  • 2020-09-19/16:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE

Kolejka nr 8

  • 2020-09-26/16:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
  • 2020-09-26/16:00 LKS BUK RUDY - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ
  • 2020-09-26/16:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - KS KORNOWAC
  • 2020-09-26/16:00 LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
  • 2020-09-26/16:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS PAWŁÓW
  • 2020-09-26/16:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA
  • 2020-09-26/16:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE - LKS BRZEZIE
  • 2020-09-26/16:00 LKS RASZCZYCE - LKS CHAŁUPKI

Kolejka nr 9

  • 2020-10-03/15:00 LKS CHAŁUPKI - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • 2020-10-03/15:00 LKS BRZEZIE - LKS RASZCZYCE
  • 2020-10-03/15:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA - LKS START PIETROWICE WIELKIE
  • 2020-10-03/15:00 LKS PAWŁÓW - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
  • 2020-10-03/15:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS ODRA NIEBOCZOWY
  • 2020-10-03/15:00 KS KORNOWAC - LKS CZARNI NOWA WIEŚ
  • 2020-10-03/15:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA
  • 2020-10-03/15:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE - LKS BUK RUDY

Kolejka nr 10

  • 2020-10-10/15:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - LKS BUK RUDY
  • 2020-10-10/15:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
  • 2020-10-10/15:00 LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ
  • 2020-10-10/15:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY - KS KORNOWAC
  • 2020-10-10/15:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
  • 2020-10-10/15:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE - LKS PAWŁÓW
  • 2020-10-10/15:00 LKS RASZCZYCE - LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA
  • 2020-10-10/15:00 LKS CHAŁUPKI - LKS BRZEZIE

Kolejka nr 11

  • 2020-10-17/15:00 LKS BRZEZIE - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • 2020-10-17/15:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA - LKS CHAŁUPKI
  • 2020-10-17/15:00 LKS PAWŁÓW - LKS RASZCZYCE
  • 2020-10-17/15:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS START PIETROWICE WIELKIE
  • 2020-10-17/15:00 KS KORNOWAC - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
  • 2020-10-17/15:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ - LKS ODRA NIEBOCZOWY
  • 2020-10-17/15:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE - LKS CZARNI NOWA WIEŚ
  • 2020-10-17/15:00 LKS BUK RUDY - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA

Kolejka nr 12

  • 2020-10-24/15:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA
  • 2020-10-24/15:00 LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS BUK RUDY
  • 2020-10-24/15:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
  • 2020-10-24/15:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ
  • 2020-10-24/15:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE - KS KORNOWAC
  • 2020-10-24/15:00 LKS RASZCZYCE - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
  • 2020-10-24/15:00 LKS CHAŁUPKI - LKS PAWŁÓW
  • 2020-10-24/15:00 LKS BRZEZIE - LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA

Kolejka nr 13

  • 2020-10-31/14:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • 2020-10-31/14:00 LKS PAWŁÓW - LKS BRZEZIE
  • 2020-10-31/14:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS CHAŁUPKI
  • 2020-10-31/14:00 KS KORNOWAC - LKS RASZCZYCE
  • 2020-10-31/14:00 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ - LKS START PIETROWICE WIELKIE
  • 2020-10-31/14:00 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
  • 2020-10-31/14:00 LKS BUK RUDY - LKS ODRA NIEBOCZOWY
  • 2020-10-31/14:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - LKS CZARNI NOWA WIEŚ

Kolejka nr 14

  • 2020-11-07/14:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - LKS CZARNI NOWA WIEŚ
  • 2020-11-07/14:00 LKS ODRA NIEBOCZOWY - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA
  • 2020-11-07/14:00 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA - LKS BUK RUDY
  • 2020-11-07/14:00 LKS START PIETROWICE WIELKIE - LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
  • 2020-11-07/14:00 LKS RASZCZYCE - LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ
  • 2020-11-07/14:00 LKS CHAŁUPKI - KS KORNOWAC
  • 2020-11-07/14:00 LKS BRZEZIE - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA
  • 2020-11-07/14:00 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA - LKS PAWŁÓW

Kolejka nr 15

  • 2020-11-14/13:30 LKS PAWŁÓW - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
  • 2020-11-14/13:30 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA
  • 2020-11-14/13:30 KS KORNOWAC - LKS BRZEZIE
  • 2020-11-14/13:30 LKS STUDZIENNA RACIBÓRZ - LKS CHAŁUPKI
  • 2020-11-14/13:30 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE - LKS RASZCZYCE
  • 2020-11-14/13:30 LKS BUK RUDY - LKS START PIETROWICE WIELKIE
  • 2020-11-14/13:30 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA
  • 2020-11-14/13:30 LKS CZARNI NOWA WIEŚ - LKS ODRA NIEBOCZOWY