Niedziela, 29 listopada 2020

imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka

RSS

Epidemia na Śląsku:

Tak prezentuje się terminarz raciborskiej okręgówki

10.07.2020 09:44 | 1 komentarz | kozz

Okręgówka rybnicko-raciborska w tym sezonie została podzielona na dwie podgrupy - raciborską i rybnicką. Poniżej prezentujemy terminarz podgrupy raciborskiej.

Tak prezentuje się terminarz raciborskiej okręgówki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kto jest faworytem raciborskiej okręgówki?

Kolejka nr 1

  • 2020-08-01/17:00 KS 1905 KRZANOWICE - LKS KRZYŻANOWICE
  • 2020-08-01/17:00 LKS TWORKÓW - GKS DĄB GASZOWICE
  • 2020-08-01/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS ZAMECZEK CZERNICA
  • 2020-08-01/17:00 LKS 1908 NĘDZA - KS UNIA RACIBÓRZ
  • 2020-08-01/17:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS CZARNI GORZYCE

Kolejka nr 2

  • 2020-08-08/17:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS CZARNI GORZYCE
  • 2020-08-08/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS NAPRZÓD BORUCIN
  • 2020-08-08/17:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - LKS 1908 NĘDZA
  • 2020-08-08/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS SILESIA LUBOMIA
  • 2020-08-08/17:00 KS 1905 KRZANOWICE - LKS TWORKÓW

Kolejka nr 3

  • 2020-08-12/17:30 LKS TWORKÓW - LKS KRZYŻANOWICE
  • 2020-08-12/17:30 LKS SILESIA LUBOMIA - KS 1905 KRZANOWICE
  • 2020-08-12/17:30 LKS 1908 NĘDZA - GKS DĄB GASZOWICE
  • 2020-08-12/17:30 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS ZAMECZEK CZERNICA
  • 2020-08-12/17:30 LKS CZARNI GORZYCE - KS UNIA RACIBÓRZ

Kolejka nr 4

  • 2020-08-15/17:00 LKS KRZYŻANOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ
  • 2020-08-15/17:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - LKS CZARNI GORZYCE
  • 2020-08-15/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS NAPRZÓD BORUCIN
  • 2020-08-15/17:00 KS 1905 KRZANOWICE - LKS 1908 NĘDZA
  • 2020-08-15/17:00 LKS TWORKÓW - LKS SILESIA LUBOMIA

Kolejka nr 5

  • 2020-08-22/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS KRZYŻANOWICE
  • 2020-08-22/17:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS TWORKÓW
  • 2020-08-22/17:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - KS 1905 KRZANOWICE
  • 2020-08-22/17:00 LKS CZARNI GORZYCE - GKS DĄB GASZOWICE
  • 2020-08-22/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS ZAMECZEK CZERNICA

Kolejka nr 6

  • 2020-08-29/17:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS ZAMECZEK CZERNICA
  • 2020-08-29/17:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ
  • 2020-08-29/17:00 KS 1905 KRZANOWICE - LKS CZARNI GORZYCE
  • 2020-08-29/17:00 LKS TWORKÓW - KS NAPRZÓD BORUCIN
  • 2020-08-29/17:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS 1908 NĘDZA

Kolejka nr 7

  • 2020-09-05/16:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS KRZYŻANOWICE
  • 2020-09-05/16:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS SILESIA LUBOMIA
  • 2020-09-05/16:00 LKS CZARNI GORZYCE - LKS TWORKÓW
  • 2020-09-05/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS 1905 KRZANOWICE
  • 2020-09-05/16:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - GKS DĄB GASZOWICE

Kolejka nr 8

  • 2020-09-12/16:00 LKS KRZYŻANOWICE - GKS DĄB GASZOWICE
  • 2020-09-12/16:00 KS 1905 KRZANOWICE - LKS ZAMECZEK CZERNICA
  • 2020-09-12/16:00 LKS TWORKÓW - KS UNIA RACIBÓRZ
  • 2020-09-12/16:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS CZARNI GORZYCE
  • 2020-09-12/16:00 LKS 1908 NĘDZA - KS NAPRZÓD BORUCIN

Kolejka nr 9

  • 2020-09-19/16:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS KRZYŻANOWICE
  • 2020-09-19/16:00 LKS CZARNI GORZYCE - LKS 1908 NĘDZA
  • 2020-09-19/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS SILESIA LUBOMIA
  • 2020-09-19/16:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - LKS TWORKÓW
  • 2020-09-19/16:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS 1905 KRZANOWICE

Kolejka nr 10

  • 2020-09-26/16:00 LKS KRZYŻANOWICE - KS 1905 KRZANOWICE
  • 2020-09-26/16:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS TWORKÓW
  • 2020-09-26/16:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - LKS SILESIA LUBOMIA
  • 2020-09-26/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS 1908 NĘDZA
  • 2020-09-26/16:00 LKS CZARNI GORZYCE - KS NAPRZÓD BORUCIN

Kolejka nr 11

  • 2020-10-03/15:00 LKS CZARNI GORZYCE - LKS KRZYŻANOWICE
  • 2020-10-03/15:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - KS UNIA RACIBÓRZ
  • 2020-10-03/15:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS ZAMECZEK CZERNICA
  • 2020-10-03/15:00 LKS SILESIA LUBOMIA - GKS DĄB GASZOWICE
  • 2020-10-03/15:00 LKS TWORKÓW - KS 1905 KRZANOWICE

Kolejka nr 12

  • 2020-10-10/15:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS TWORKÓW
  • 2020-10-10/15:00 KS 1905 KRZANOWICE - LKS SILESIA LUBOMIA
  • 2020-10-10/15:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS 1908 NĘDZA
  • 2020-10-10/15:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - KS NAPRZÓD BORUCIN
  • 2020-10-10/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS CZARNI GORZYCE

Kolejka nr 13

  • 2020-10-17/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS KRZYŻANOWICE
  • 2020-10-17/15:00 LKS CZARNI GORZYCE - LKS ZAMECZEK CZERNICA
  • 2020-10-17/15:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - GKS DĄB GASZOWICE
  • 2020-10-17/15:00 LKS 1908 NĘDZA - KS 1905 KRZANOWICE
  • 2020-10-17/15:00 LKS SILESIA LUBOMIA - LKS TWORKÓW

Kolejka nr 14

  • 2020-10-24/15:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS SILESIA LUBOMIA
  • 2020-10-24/15:00 LKS TWORKÓW - LKS 1908 NĘDZA
  • 2020-10-24/15:00 KS 1905 KRZANOWICE - KS NAPRZÓD BORUCIN
  • 2020-10-24/15:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS CZARNI GORZYCE
  • 2020-10-24/15:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - KS UNIA RACIBÓRZ

Kolejka nr 15

  • 2020-10-31/14:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - LKS KRZYŻANOWICE
  • 2020-10-31/14:00 KS UNIA RACIBÓRZ - GKS DĄB GASZOWICE
  • 2020-10-31/14:00 LKS CZARNI GORZYCE - KS 1905 KRZANOWICE
  • 2020-10-31/14:00 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS TWORKÓW
  • 2020-10-31/14:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS SILESIA LUBOMIA

Kolejka nr 16

  • 2020-11-07/14:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS 1908 NĘDZA
  • 2020-11-07/14:00 LKS SILESIA LUBOMIA - KS NAPRZÓD BORUCIN
  • 2020-11-07/14:00 LKS TWORKÓW - LKS CZARNI GORZYCE
  • 2020-11-07/14:00 KS 1905 KRZANOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ
  • 2020-11-07/14:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS ZAMECZEK CZERNICA

Kolejka nr 17

  • 2020-11-14/13:30 GKS DĄB GASZOWICE - LKS KRZYŻANOWICE
  • 2020-11-14/13:30 LKS ZAMECZEK CZERNICA - KS 1905 KRZANOWICE
  • 2020-11-14/13:30 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS TWORKÓW
  • 2020-11-14/13:30 LKS CZARNI GORZYCE - LKS SILESIA LUBOMIA
  • 2020-11-14/13:30 KS NAPRZÓD BORUCIN - LKS 1908 NĘDZA

Kolejka nr 18

  • 2020-11-21/13:00 LKS KRZYŻANOWICE - KS NAPRZÓD BORUCIN
  • 2020-11-21/13:00 LKS 1908 NĘDZA - LKS CZARNI GORZYCE
  • 2020-11-21/13:00 LKS SILESIA LUBOMIA - KS UNIA RACIBÓRZ
  • 2020-11-21/13:00 LKS TWORKÓW - LKS ZAMECZEK CZERNICA
  • 2020-11-21/13:00 KS 1905 KRZANOWICE - GKS DĄB GASZOWICE