Sobota, 19 września 2020

imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

RSS

Górnik sprawdzi beniaminków, Piast zacznie od Wrocławia

28.07.2020 12:08 | 0 komentarzy | adi

Ekstraklasa S.A. ogłosiła terminarz rozgrywek ligowych na sezon 2020/21. W pierwszych dwóch kolejkach Górnik Zabrze zagra z beniaminkami, a Piast Gliwice najpierw zmierzy się ze Śląskiem Wrocław, a następnie z Pogonią Szczecin.

Górnik sprawdzi beniaminków, Piast zacznie od Wrocławia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Terminarz sezonu 2020/21:

Kolejka 1 - 22 sierpnia 2020

  • Beniaminek 3 - Lechia Gdańsk
  • Cracovia - Pogoń Szczecin
  • Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
  • KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
  • Raków Częstochowa - Legia Warszawa
  • Wisła Płock - Stal Mielec
  • Śląsk Wrocław - Piast Gliwice

Kolejka 2 - 29 sierpnia 2020

  • KGHM Zagłębie Lubin - Beniaminek 3
  • Lech Poznań - Wisła Płock
  • Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
  • Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
  • Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia
  • Stal Mielec - Górnik Zabrze
  • Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

Kolejka 3 - 12 września 2020

  • Beniaminek 3 - Piast Gliwice
  • Cracovia - Stal Mielec
  • Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
  • Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
  • Raków Częstochowa - KGHM Zagłębie Lubin
  • Wisła Płock - Legia Warszawa
  • Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Kolejka 4 - 19 września 2020

  • KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia
  • Lech Poznań - Beniaminek 3
  • Lechia Gdańsk - Stal Mielec
  • Legia Warszawa - Górnik Zabrze
  • Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa
  • Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
  • Wisła Kraków - Wisła Płock

Kolejka 5 - 26 września 2020

  • Cracovia - Raków Częstochowa
  • Górnik Zabrze - Wisła Kraków
  • Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin
  • Lech Poznań - Pogoń Szczecin
  • Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
  • Stal Mielec - Piast Gliwice
  • Wisła Płock - Beniaminek 3

Kolejka 6 - 3 października 2020

  • Beniaminek 3 - Legia Warszawa
  • KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
  • Piast Gliwice - Lech Poznań
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec
  • Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
  • Raków Częstochowa - Wisła Płock
  • Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
  • Śląsk Wrocław - Cracovia

Kolejka 7 - 17 października 2020

  • Cracovia - Piast Gliwice
  • Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
  • Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
  • Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
  • Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Beniaminek 3
  • Stal Mielec - Wisła Kraków
  • Wisła Płock - Śląsk Wrocław

Kolejka 8 - 24 października 2020

  • Beniaminek 3 - Górnik Zabrze
  • KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
  • Lech Poznań - Cracovia
  • Piast Gliwice - Wisła Płock
  • Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
  • Raków Częstochowa - Stal Mielec
  • Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

Kolejka 9 - 7 listopada 2020

  • Cracovia - Jagiellonia Białystok
  • Górnik Zabrze - Piast Gliwice
  • Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
  • Legia Warszawa - Lech Poznań
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - KGHM Zagłębie Lubin
  • Raków Częstochowa - Wisła Kraków
  • Stal Mielec - Beniaminek 3
  • Wisła Płock - Pogoń Szczecin

Kolejka 10 - 21 listopada 2020

  • Beniaminek 3 - Wisła Kraków
  • Cracovia - Legia Warszawa
  • Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
  • KGHM Zagłębie Lubin - Stal Mielec
  • Lech Poznań - Raków Częstochowa
  • Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
  • Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

Kolejka 11 - 28 listopada 2020

  • Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
  • Lechia Gdańsk - Lech Poznań
  • Legia Warszawa - Piast Gliwice
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
  • Raków Częstochowa - Beniaminek 3
  • Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
  • Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin
  • Wisła Płock - Cracovia

Kolejka 12 - 5 grudnia 2020

  • Cracovia - Wisła Kraków
  • Jagiellonia Białystok - Beniaminek 3
  • Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
  • Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin
  • Pogoń Szczecin - Stal Mielec
  • Wisła Płock - Górnik Zabrze
  • Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa

Kolejka 13 - 12 grudnia 2020

  • Beniaminek 3 - Pogoń Szczecin
  • Górnik Zabrze - Cracovia
  • KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
  • Lechia Gdańsk - Wisła Płock
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
  • Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
  • Stal Mielec - Lech Poznań
  • Wisła Kraków - Legia Warszawa

Kolejka 14 - 19 grudnia 2020

  • Cracovia - Lechia Gdańsk
  • Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
  • Lech Poznań - Wisła Kraków
  • Legia Warszawa - Stal Mielec
  • Piast Gliwice - Raków Częstochowa
  • Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin
  • Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Śląsk Wrocław - Beniaminek 3

Kolejka 15 - 6 lutego 2021

  • Beniaminek 3 - Cracovia
  • Górnik Zabrze - Lech Poznań
  • KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock
  • Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa
  • Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
  • Stal Mielec - Śląsk Wrocław
  • Wisła Kraków - Piast Gliwice

Kolejka 16 - 13 lutego 2021

  • Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
  • Lechia Gdańsk - Beniaminek 3
  • Legia Warszawa - Raków Częstochowa
  • Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze
  • Pogoń Szczecin - Cracovia
  • Stal Mielec - Wisła Płock
  • Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

Kolejka 17 - 20 lutego 2021

  • Beniaminek 3 - KGHM Zagłębie Lubin
  • Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Górnik Zabrze - Stal Mielec
  • Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
  • Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
  • Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
  • Wisła Płock - Lech Poznań
  • Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

Kolejka 18 - 27 lutego 2021

  • KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
  • Lech Poznań - Śląsk Wrocław
  • Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
  • Legia Warszawa - Wisła Płock
  • Piast Gliwice - Beniaminek 3
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok
  • Stal Mielec - Cracovia
  • Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Kolejka 19 - 6 marca 2021

  • Beniaminek 3 - Lech Poznań
  • Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin
  • Górnik Zabrze - Legia Warszawa
  • Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
  • Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Stal Mielec - Lechia Gdańsk
  • Wisła Płock - Wisła Kraków
  • Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

Kolejka 20 - 13 Marca 2021

  • Beniaminek 3 - Wisła Płock
  • KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
  • Piast Gliwice - Stal Mielec
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
  • Pogoń Szczecin - Lech Poznań
  • Raków Częstochowa - Cracovia
  • Wisła Kraków - Górnik Zabrze
  • Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Kolejka 21 - 20 marca 2021

  • Cracovia - Śląsk Wrocław
  • Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin
  • Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
  • Lech Poznań - Piast Gliwice
  • Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
  • Legia Warszawa - Beniaminek 3
  • Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Wisła Płock - Raków Częstochowa

Kolejka 22 - 3 kwietnia 2021

  • Beniaminek 3 - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
  • Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
  • Piast Gliwice - Cracovia
  • Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
  • Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
  • Wisła Kraków - Stal Mielec
  • Śląsk Wrocław - Wisła Płock

Kolejka 23 - 10 kwietnia 2021

  • Cracovia - Lech Poznań
  • Górnik Zabrze - Beniaminek 3
  • Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
  • Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin
  • Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
  • Stal Mielec - Raków Częstochowa
  • Wisła Płock - Piast Gliwice

Kolejka 24 - 17 kwietnia 2021

  • Beniaminek 3 - Stal Mielec
  • Jagiellonia Białystok - Cracovia
  • KGHM Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Lech Poznań - Legia Warszawa
  • Piast Gliwice - Górnik Zabrze
  • Pogoń Szczecin - Wisła Płock
  • Wisła Kraków - Raków Częstochowa
  • Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Kolejka 25 - 21 kwietnia 2021

  • Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
  • Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
  • Legia Warszawa - Cracovia
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
  • Raków Częstochowa - Lech Poznań
  • Stal Mielec - KGHM Zagłębie Lubin
  • Wisła Kraków - Beniaminek 3
  • Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

Kolejka 26 - 24 kwietnia 2021

  • Beniaminek 3 - Raków Częstochowa
  • Cracovia - Wisła Płock
  • Jagiellonia Białystok - Stal Mielec
  • KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
  • Lech Poznań - Lechia Gdańsk
  • Piast Gliwice - Legia Warszawa
  • Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
  • Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 27 - 1 maja 2021

  • Beniaminek 3 - Jagiellonia Białystok
  • Górnik Zabrze - Wisła Płock
  • KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
  • Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań
  • Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
  • Stal Mielec - Pogoń Szczecin
  • Wisła Kraków - Cracovia

Kolejka 28 - 8 maja 2021

  • Cracovia - Górnik Zabrze
  • Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
  • Lech Poznań - Stal Mielec
  • Legia Warszawa - Wisła Kraków
  • Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Pogoń Szczecin - Beniaminek 3
  • Wisła Płock - Lechia Gdańsk
  • Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin

Kolejka 29 - 12 maja 2021

  • Beniaminek 3 - Śląsk Wrocław
  • Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
  • KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
  • Lechia Gdańsk - Cracovia
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock
  • Raków Częstochowa - Piast Gliwice
  • Stal Mielec - Legia Warszawa
  • Wisła Kraków - Lech Poznań

Kolejka 30 - 16 maja 2021

  • Cracovia - Beniaminek 3
  • Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
  • Lech Poznań - Górnik Zabrze
  • Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Piast Gliwice - Wisła Kraków
  • Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
  • Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin
  • Śląsk Wrocław - Stal Mielec