Czwartek, 13 sierpnia 2020

imieniny: Diany, Hipolita, Kasjusza

RSS

02.08.2020 19:44 | 0 komentarzy | (ak)

Początek każdego sezonu piłkarskiego przynosi sporo niespodzianek. Większość drużyn z racji trwających wakacji nie dysponuje jeszcze pełnymi składami, a ponadto bardzo długa przerwa w rozgrywkach mocno skomplikowała przygotowanie optymalnej formy na pierwszy gwizdek. Zapraszamy do lektury bieżących rezultatów, aktualnych tabel i zapowiedzi najbliższych spotkań.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki I kolejki (01/02.08.2020)

  • ROW Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (1:0)
  • Pniówek Pawłowice – Piast Żmigród 1:1 (0:0)
  • Polonia-Stal Świdnica – Ruch Chorzów 2:4 (2:0)
  • Stal Brzeg – Lechia Zielona Góra 1:1 (1:1)
  • Miedź Legnica II – Ślęza Wrocław 1:4 (0:1)
  • LKS Goczałkowice – MKS Kluczbork 2:3 (1:3)
  • Polonia Nysa – Foto Higiena Błyskawica Gać 1:2 (0:1)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Zagłębie Lubin II 0:4 (0:3)
  • Górnik Zabrze II – Warta Gorzów 5:1 (3:1)
  • Polonia Bytom – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Górnik Zabrze II135:1
2.Zagłębie Lubin II134:0
3.Ślęza Wrocław134:1
4.Ruch Chorzów134:2
5.MKS Kluczbork133:2
6.Foto Higiena Gać132:1
7.ROW Rybnik111:1
7.Rekord Bielsko-Biała111:1
7.Pniówek Pawłowice111:1
7.Piast Żmigród111:1
7.Stal Brzeg111:1
7.Lechia Zielona Góra111:1
13.Polonia Bytom000:0
14.LKS Goczałkowice102:3
15.Polonia Nysa101:2
16.Polonia-Stal Świdnica102:4
17.Miedź Legnica II101:4
18.Warta Gorzów101:5
19.Gwarek Tarnowskie Góry100:4

Zapowiedź II kolejki (07/08.08.2020)

Polonia Bytom – Gwarek Tarnowskie Góry (pt 18:00), Zagłębie Lubin II – Miedź Legnica II (sb 13:30), Ślęza Wrocław – Pniówek Pawłowice (sb 14:00), Polonia Nysa – ROW Rybnik (sb 17:00), Foto Higiena Błyskawica Gać – Ruch Chorzów (sb 17:00), Rekord Bielsko-Biała – Stal Brzeg (sb 17:00), Piast Żmigród – LKS Goczałkowice (sb 17:00), Warta Gorzów – Polonia-Stal Świdnica (sb 17:30), MKS Kluczbork – Górnik Zabrze II (sb 18:00), Lechia Zielona Góra – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki II kolejki (01.08.2020)

  • Odra Wodzisław Śląski – Unia Książenice 0:1 (0:0)
  • Decor Bełk – Odra Centrum Wodzisław Śląski 3:2 (2:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Unia Turza Śląska 1:1 (0:0)
  • Czaniec – Kuźnia Ustroń 3:3 (0:1)
  • Tychy II – Orzeł Łękawica 0:2 (0:1)
  • Czechowice-Dziedzice – Spójnia Landek 1:1 (0:1)
  • Rozwój Katowice – Radziechowy-Wieprz 5:0 (0:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Jedność Przyszowice 4:1 (2:0)
  • Iskra Pszczyna – pauza

Wyniki I kolejki (25.07.2020)

  • Unia Turza Śląska – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:1 (0:1)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Rozwój Katowice 3:1 (2:0)
  • Unia Książenice – Decor Bełk 1:0 (0:0)
  • Orzeł Łękawica – Odra Wodzisław Śląski 1:2 (0:1)
  • Iskra Pszczyna – Tychy II 2:1 (1:1)
  • Jedność Przyszowice – Spójnia Landek 1:0 (0:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Drzewiarz Jasienica 2:3 (2:0)
  • Czaniec – Czechowice-Dziedzice (mecz przełożony na 02.09.2020, śr 17:30)
  • Kuźnia Ustroń – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Książenice262:0
2.Podbeskidzie B-B II245:2
3.Drzewiarz Jasienica244:3
4.Rozwój Katowice236:3
5.Odra Centrum Wodzisław Śl.235:4
6.Orzeł Łękawica233:2
7.Iskra Pszczyna132:1
8.Decor Bełk233:3
9.Odra Wodzisław Śląski232:2
10.Jedność Przyszowice232:4
11.Unia Turza Śląska222:2
12.Kuźnia Ustroń113:3
12.Czaniec113:3
14.Czechowice-Dziedzice111:1
15.Spójnia Landek211:2
16.Tychy II201:4
17.Radziechowy-Wieprz202:8

Zapowiedź III kolejki (08.08.2020)

Odra Centrum Wodzisław Śląski – Odra Wodzisław Śląski (sb 17:00), Unia Turza Śląska – Rozwój Katowice (sb 17:00), Unia Książenice – Tychy II (sb 17:00), Radziechowy-Wieprz – Decor Bełk (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Czechowice-Dziedzice (sb 17:00), Iskra Pszczyna – Czaniec (sb 17:00), Jedność Przyszowice – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00), Spójnia Landek – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00), Orzeł Łękawica – pauza.