środa, 14 kwietnia 2021

imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

RSS

Kolejne zakażenia w JKH GKS-ie Jastrzębie

06.08.2020 12:03 | 0 komentarzy | adi

JKH GKS Jastrzębie przeprowadził testy na obecność koronawirusa wśród zawodników, trenerów i pracowników klubu. Część z nich dało wynik pozytywny.

Kolejne zakażenia w JKH GKS-ie Jastrzębie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Klub wydał komunikat, w którym poinformował o wynikach. Zakażenia mocno utrudniają przygotowania do nowego sezonu. - Aktualnie na Lodowisku Jastor mogą przebywać jedynie ci zawodnicy i trenerzy, którzy otrzymali negatywne wyniki testów. Dalsze kroki zarządu i sztabu trenerskiego JKH GKS Jastrzębie w sprawie przygotowań do sezonu 2020/2021 poznamy w ciągu najbliższych kilku lub kilkunastu dni, w zależności od rozwoju sytuacji. Dobrą informacją jest, iż żadna z zakażonych osób nie zmaga się z najbardziej negatywnymi objawami wirusa - czytamy w oświadczeniu.

- Przypomnijmy, że pierwsze podejrzenie zakażenia koronawirusem u jednego z naszych hokeistów pojawiło się w niedzielę. W poniedziałek JKH GKS Jastrzębie, błyskawicznie reagując na efekty zaniedbań organizatorów zgrupowania reprezentacji Polski, we własnym zakresie zaaranżował odpowiednie testy. Za ich sprawą możliwe staje się ograniczenie rozprzestrzeniania wirusa oraz podjęcie leczenia zakażonych zawodników - podkreśla klub.