Czwartek, 25 lutego 2021

imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

RSS

Daniel Rumin nowym napastnikiem GKS-u Jastrzębie

06.08.2020 12:02 | 0 komentarzy | kozz

Nowym napastnikiem GKS-u Jastrzębie został Daniel Rumin. W rundzie wiosennej poprzedniego sezonu 23-letni zawodnik występował w barwach drugoligowej Skry Częstochowa.

Daniel Rumin nowym napastnikiem GKS-u Jastrzębie
fot. GKS Jastrzębie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ubiegły sezon nowy zawodnik GKS-u Jastrzębie rozpoczął w GKS-ie Katowice. W 12 spotkaniach, podczas których przebywał na boisku przez niespełna 500 minut, nie wpisał się jednak na listę strzelców. Lepiej było wiosną tego roku, kiedy to w barwach drugoligowca z Częstochowy w 13 meczach zdobył 6 goli. Najlepszy w karierze Daniela Rumina pod względem zdobyczy bramkowych był sezon 2017/2018. Wtedy to, również jako gracz Skry Częstochowa, ale wówczas trzecioligowej, w 33 meczach pokonał bramkarza rywali aż 21 razy, walnie przyczyniając się do awansu częstochowian, prowadzonych przez trenera Pawła Ścieburę, do II ligi. Wcześniej przez wiele lat Rumin był także piłkarzem Rakowa Częstochowa.

Daniel związał się z GKS-em Jastrzębie dwuletnim kontraktem z opcją jego przedłużenia o kolejny rok. W jastrzębskim zespole będzie występował z numerem 99.


Biuro Prasowe GKS Jastrzębie