Niedziela, 20 września 2020

imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

RSS

09.08.2020 20:04 | 0 komentarzy | (ak)

Bardzo dużo drużyn naszego regionu zainaugurowało już rozgrywki nowego sezonu piłkarskiego. Rezultaty pierwszych spotkań o mistrzowskie punkty zwiastują, że runda jesienna może być niezwykle ciekawa. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki II kolejki (08.08.2020)

  • Polonia Nysa – ROW Rybnik 0:5 (0:3)
  • Foto Higiena Błyskawica Gać – Ruch Chorzów 1:4 (1:3)
  • Rekord Bielsko-Biała – Stal Brzeg 2:1 (2:1)
  • MKS Kluczbork – Górnik Zabrze II 2:0 (1:0)
  • Piast Żmigród – LKS Goczałkowice 0:3 (0:2)
  • Zagłębie Lubin II – Miedź Legnica II 3:1 (1:1)
  • Warta Gorzów – Polonia-Stal Świdnica 1:3 (1:1)
  • Ślęza Wrocław – Pniówek Pawłowice (mecz przełożony na 23.09.2020, śr 16:00)
  • Polonia Bytom – Gwarek Tarnowskie Góry (mecz przełożony na 14.10.2020, śr 15:00)
  • Lechia Zielona Góra – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Zagłębie Lubin II267:1
2.Ruch Chorzów268:3
3.MKS Kluczbork265:2
4.ROW Rybnik246:1
5.Rekord Bielsko-Biała243:2
6.Ślęza Wrocław134:1
7.Górnik Zabrze II235:3
7.LKS Goczałkowice235:3
9.Polonia-Stal Świdnica235:5
10.Foto Higiena Gać233:5
11.Pniówek Pawłowice111:1
11.Lechia Zielona Góra111:1
13.Stal Brzeg212:3
14.Piast Żmigród211:4
15.Polonia Bytom000:0
16.Gwarek Tarnowskie Góry100:4
17.Miedź Legnica II202:7
18.Warta Gorzów202:8
19.Polonia Nysa201:7

Zapowiedź III kolejki (12.08.2020)

Miedź Legnica II – Polonia Bytom (śr 17:00), ROW Rybnik – Foto Higiena Błyskawica Gać (śr 18:00), Pniówek Pawłowice – Zagłębie Lubin II (śr 18:00), Górnik Zabrze II – Piast Żmigród (śr 18:00), Stal Brzeg – Polonia Nysa (śr 18:00), Polonia-Stal Świdnica – MKS Kluczbork (śr 18:00), Ruch Chorzów – Warta Gorzów (śr 19:20), Gwarek Tarnowskie Góry – Lechia Zielona Góra (mecz przełożony na 02.09.2020, śr 16:30), LKS Goczałkowice – Ślęza Wrocław (mecz przełożony na 09.09.2020, śr 16:30), Rekord Bielsko-Biała – pauza.

Zapowiedź IV kolejki (15/16.08.2020)

Zagłębie Lubin II – LKS Goczałkowice (sb 13:00), Rekord Bielsko-Biała – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 16:00), ROW Rybnik – Stal Brzeg (sb 17:00), Foto Higiena Błyskawica Gać – Warta Gorzów (sb 17:00), Piast Żmigród – Polonia-Stal Świdnica (sb 17:00), MKS Kluczbork – Ruch Chorzów (sb 18:00), Ślęza Wrocław – Górnik Zabrze II (nd 14:00), Lechia Zielona Góra – Miedź Legnica II (nd 17:00), Polonia Bytom – Pniówek Pawłowice (mecz przełożony na 02.09.2020, śr 17:00), Polonia Nysa – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki III kolejki (08.08.2020)

  • Unia Książenice – Tychy II 3:1 (3:0)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Odra Wodzisław Śląski 0:6 (0:1)
  • Unia Turza Śląska – Rozwój Katowice 3:2 (1:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Decor Bełk 1:1 (0:0)
  • Iskra Pszczyna – Czaniec 1:4 (1:2)
  • Kuźnia Ustroń – Czechowice-Dziedzice 0:3 (0:1)
  • Jedność Przyszowice – Drzewiarz Jasienica 1:3 (1:1)
  • Spójnia Landek – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:1 (0:0)
  • Orzeł Łękawica – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Książenice395:1
2.Podbeskidzie B-B II376:2
3.Drzewiarz Jasienica377:4
4.Odra Wodzisław Śląski368:2
5.Unia Turza Śląska355:4
6.Czaniec247:4
7.Czechowice-Dziedzice244:1
8.Decor Bełk344:4
9.Rozwój Katowice338:6
10.Orzeł Łękawica233:2
11.Iskra Pszczyna233:5
12.Jedność Przyszowice333:7
13.Odra Centrum Wodzisław Śl.335:10
14.Spójnia Landek311:3
15.Kuźnia Ustroń213:6
16.Radziechowy-Wieprz313:9
17.Tychy II302:7

Zapowiedź IV kolejki (15.08.2020)

Tychy II – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 11:00), Rozwój Katowice – Jedność Przyszowice (sb 11:00), Drzewiarz Jasienica – Spójnia Landek (sb 13:00), Decor Bełk – Unia Turza Śląska (sb 17:00), Odra Wodzisław Śląski – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Czaniec – Orzeł Łękawica (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Iskra Pszczyna (sb 17:00), Czechowice-Dziedzice – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00), Unia Książenice – pauza.