Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Medale młodzieżowych Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej rozdane

Trzy pary z regionu rywalizowały w ostatnim czasie w turniejach finałowych młodzieżowych Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Żadnej z nich nie udało się jednak uplasować się w czołówce.

Medale młodzieżowych Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej rozdane
fot. Daniel Szer
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

W tegorocznych finałach młodzieżowych Mistrzostw Polski udział w każdej z kategorii wzięło po 16 najlepszych par w Polsce. W gronie kadetów nasz region reprezentowały dwie pary, natomiast wśród juniorów do walki przystąpiła jedna para.

W turnieju finałowym udział wzięli reprezentujący TS Volley Rybnik Filip Lejawa i Olaf Łukasik oraz Daniel Konieczny i Sebastian Płaczek z SK Górnik Radlin. Finałowe zmagania okazały się nieudane dla par z naszego regionu, które po dwóch porażkach zakończył zmagania na 13. miejscu.

Wyniki:

  • Lejawa/Łukasik - Szymlet/Wiśniewski 0:2 (19:21, 7:21)
  • Konieczny/Płaczek - Szymkus/Czachorowski 0:2 (14:21, 4:21)
  • Konieczny/Płaczek - Adamczyk/Linkiewicz 0:2 (15:21, 12:21)
  • Lejawa/Łukasik - Andruszkiewicz/Lentner 0:2 (0:21, 0:21) *
    * mecz oddany walkowerem z powodu kontuzji

Jedna para reprezentowała region w finałowym turnieju Mistrzostw Polski juniorów. Reprezentujący SK Górnik Radlin Kamil Konieczny i Jakub Wierciński podczas rozgrywanego we Wrześni turnieju zanotowali jedno zwycięstwo i dwie porażki i zakończyli zmagania na 9. miejscu w Polsce.

Wyniki:

  • Konieczny/Wierciński - Siwkowski/Pleta 2:0 (21:10, 21:10)
  • Konieczny/Wierciński - Kraut/Pawlun 0:2 (15:21, 17:21)
  • Konieczny/Wierciński - Andrzejewski/Kwapiński 0:2 (18:21, 17:21)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].