Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wysoka porażka zawodniczek z Rybnika

TS ROW Rybnik przegrał u siebie z KKP Bydgoszcz 1:4.

Wysoka porażka zawodniczek z Rybnika
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Mecz z bydgoszczankami zawodniczki z Rybnika mogły rozpocząć bardzo udanie. Po błędzie rywalki Priscilla Hagan przejęła piłkę na połowie przyjezdnych. Zdecydowała się na uderzenie z dużej odległości (bramkarka KKP była wysunięta), ale fatalnie spudłowała. Sytuacja szybko się zemściła, bo pod koniec pierwszego kwadransa Alice Ogebe kapitalnym uderzeniem pod poprzeczkę otworzyła wynik spotkania. 10 minut przed przerwą piłkarki z Bydgoszczy zaatakowały gospodynie wysokim pressingiem i w efekcie Ogebe po raz drugi skierowała piłkę do siatki.

W drugiej połowie show Nigeryjki trwało w najlepsze. Po bardzo dobrej akcji lewym skrzydłem i dośrodkowaniu Ogebe znalazła się - niepilnowana - z piłką w polu karnym i podwyższyła na 3:0 dla KKP. Chwilę później ta sama zawodniczka po raz czwarty cieszyła się z trafienia. TS ROW zdobył honorową bramkę tuż przed końcem pojedynku. Na pocieszenie, była to bardzo efektowna bramka, zdobyta uderzeniem z bardzo ostrego kąta.

Rybniczanki po trzech meczach mają zero punktów na koncie. W następnej kolejce TS ROW zmierzy się w Szczecinie z Olimpią, czyli drugą drużyną, która w obecnych rozgrywkach jeszcze nie zapunktowała. Mecz odbędzie się 30 sierpnia.

TS ROW Rybnik - KKP Bydgoszcz 1:4 (0:2)
Bramki: Hagan 90. - Ogebe 15., 35., 59., 62.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].