Sobota, 28 listopada 2020

imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada

RSS

Epidemia na Śląsku:
23.08.2020 20:39 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący sezon piłkarski z każdym tygodniem jest coraz intensywniejszy. Zespoły prawie wszystkich klas rozgrywkowych wróciły już na boiska i walczą o mistrzowskie punkty. W miniony weekend odnotowaliśmy dużo niespodzianek i bardzo ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Bieżące rozgrywki zaczynają się 28/30.08.2020 roku.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
-.Arka Gdynia000:0
-.Chrobry Głogów000:0
-.GKS Jastrzębie000:0
-.GKS Tychy000:0
-.Górnik Łęczna000:0
-.Korona Kielce000:0
-.ŁKS Łódź000:0
-.Miedź Legnica000:0
-.Odra Opole000:0
-.Puszcza Niepołomice000:0
-.Radomiak Radom000:0
-.Resovia Rzeszów000:0
-.Sandecja Nowy Sącz000:0
-.Stomil Olsztyn000:0
-.Termalica Nieciecza000:0
-.Widzew Łódź000:0
-.Zagłębie Sosnowiec000:0
-.GKS Bełchatów*0-20:0

*Klub ukarany odjęciem 2 punktów z powodu zaległości finansowych.

Zapowiedź I kolejki (28/30.08.2020)

GKS Jastrzębie – Arka Gdynia (pt 17:00), Odra Opole – ŁKS Łódź (pt 17:40), Radomiak Radom – Widzew Łódź (sb 12:40), Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz (sb 16:00), Górnik Łęczna – GKS Bełchatów (sb 17:00), GKS Tychy – Stomil Olsztyn (sb 19:00), Puszcza Niepołomice – Resovia Rzeszów (sb 19:00), Termalica Nieciecza – Zagłębie Sosnowiec (sb 20:00), Chrobry Głogów – Korona Kielce (nd 12:40).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki V kolejki (22.08.2020)

  • Pniówek Pawłowice – Lechia Zielona Góra 1:2 (1:1)
  • Ruch Chorzów – Piast Żmigród 2:2 (1:1)
  • Warta Gorzów – MKS Kluczbork 1:2 (1:1)
  • LKS Goczałkowice – Polonia Bytom 1:2 (1:0)
  • Polonia-Stal Świdnica – Ślęza Wrocław 2:5 (1:1)
  • Miedź Legnica II – Rekord Bielsko-Biała 2:0 (1:0)
  • Stal Brzeg – Foto Higiena Błyskawica Gać 3:0 (1:0)
  • Górnik Zabrze II – Zagłębie Lubin II (mecz przełożony na 07.10.02020, śr 15:00)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Polonia Nysa (mecz przełożony na 05.12.02020, sb 14:00)
  • ROW Rybnik – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Chorzów51316:7
2.MKS Kluczbork51210:7
3.Stal Brzeg51014:4
4.Ślęza Wrocław3912:3
5.Zagłębie Lubin II368:3
6.LKS Goczałkowice468:6
7.Piast Żmigród567:8
8.ROW Rybnik457:4
9.Lechia Zielona Góra243:2
10.Rekord Bielsko-Biała343:4
11.Polonia-Stal Świdnica549:13
12.Foto Higiena Gać545:12
13.Polonia Bytom132:1
14.Górnik Zabrze II436:9
15.Miedź Legnica II334:7
16.Warta Gorzów537:14
17.Pniówek Pawłowice212:3
18.Gwarek Tarnowskie Góry100:4
19.Polonia Nysa302:14

Zapowiedź VI kolejki (29.08.2020)

Zagłębie Lubin II – Polonia-Stal Świdnica (sb 13:00), Ślęza Wrocław – Ruch Chorzów (sb 14:00), ROW Rybnik – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 17:00), Rekord Bielsko-Biała – Pniówek Pawłowice (sb 17:00), Polonia Bytom – Górnik Zabrze II (sb 17:00), Foto Higiena Błyskawica Gać – MKS Kluczbork (sb 17:00), Lechia Zielona Góra – LKS Goczałkowice (sb 17:00), Polonia Nysa – Miedź Legnica II (sb 17:00), Piast Żmigród – Warta Gorzów (sb 17:00), Stal Brzeg – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki V kolejki (22/23.08.2020)

  • Unia Książenice – Czaniec 6:2 (1:2)
  • Jedność Przyszowice – Decor Bełk 0:2 (0:0)
  • Unia Turza Śląska – Odra Wodzisław Śląski 2:6 (0:3)
  • Radziechowy-Wieprz – Tychy II 2:1 (0:0)
  • Orzeł Łękawica – Kuźnia Ustroń 2:3 (1:2)
  • Spójnia Landek – Rozwój Katowice 1:1 (0:0)
  • Iskra Pszczyna – Czechowice-Dziedzice 0:1 (0:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Drzewiarz Jasienica 3:0 (1:0)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski51216:5
2.Unia Książenice41211:3
3.Podbeskidzie B-B II51010:4
4.Decor Bełk51010:5
5.Czechowice-Dziedzice4107:2
6.Rozwój Katowice5713:7
7.Kuźnia Ustroń479:8
8.Drzewiarz Jasienica577:9
9.Spójnia Landek554:4
10.Czaniec4510:11
11.Unia Turza Śląska558:14
12.Orzeł Łękawica446:6
13.Radziechowy-Wieprz546:12
14.Tychy II537:9
15.Iskra Pszczyna433:9
16.Odra Centrum Wodzisław Śl.435:14
17.Jedność Przyszowice533:13

Zapowiedź VI kolejki (29/30.08.2020)

Rozwój Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 11:00), Decor Bełk – Spójnia Landek (sb 17:00), Odra Wodzisław Śląski – Jedność Przyszowice (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Unia Książenice (sb 17:00), Czaniec – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00), Iskra Pszczyna – Orzeł Łękawica (sb 17:00), Czechowice-Dziedzice – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00), Tychy II – Unia Turza Śląska (nd 11:00), Radziechowy-Wieprz – pauza.