Sobota, 28 listopada 2020

imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada

RSS

Epidemia na Śląsku:
23.08.2020 20:39 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący sezon piłkarski z każdym tygodniem jest coraz intensywniejszy. Zespoły prawie wszystkich klas rozgrywkowych wróciły już na boiska i walczą o mistrzowskie punkty. W miniony weekend odnotowaliśmy dużo niespodzianek i bardzo ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (22/23.08.2020)

  • Pszów – Pstrążna 5:1 (4:0)
  • Lyski – Gorzyce II 5:3 (3:2)
  • Rzuchów – Pietraszyn 0:7 (0:3)
  • Bełsznica – Adamowice 4:1 (1:0)
  • Owsiszcze – Krzyżkowice 2:5 (0:3)
  • Gamów – Grzegorzowice 0:4 (0:2)
  • Zawada – Markowice 1:3 (0:0)
  • Czyżowice II – Zabełków 2:1 (2:0)
  • Górki Śląskie – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Grzegorzowice41226:5
2.Pietraszyn41216:2
3.Markowice4109:4
4.Owsiszcze4911:7
5.Bełsznica3612:4
6.Krzyżkowice3610:6
7.Adamowice4610:8
8.Gamów365:5
9.Pstrążna4614:15
10.Pszów4410:11
11.Górki Śląskie341:2
12.Lyski449:12
13.Gorzyce II438:11
14.Czyżowice II439:14
15.Zabełków424:7
16.Zawada403:15
17.Rzuchów402:31

Zapowiedź V kolejki (29/30.08.2020)

Grzegorzowice – Bełsznica (sb 15:30), Zabełków – Pszów (sb 16:00), Pietraszyn – Gamów (sb 17:00), Markowice – Rzuchów (sb 17:00), Pstrążna – Zawada (sb 17:00), Górki Śląskie – Owsiszcze (sb 17:00), Gorzyce II – Czyżowice II (nd 11:00), Krzyżkowice – Lyski (nd 17:00), Adamowice – pauza.


B klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki I kolejki (22/23.08.2020)

  • Kamień – Rowień 1:4 (0:2)
  • Godów – Gołkowice 0:3 (0:1)
  • Kokoszyce – Czuchów 3:2 (1:1)
  • Szczerbice – Stanowice 1:2 (0:0)
  • Gotartowice – Dębieńsko 3:1 (1:0)
  • Krostoszowice – Odra Wodzisław Śląski II 3:5 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rowień134:1
2.Gołkowice133:0
3.Odra Wodzisław Śląski II135:3
4.Gotartowice133:1
5.Kokoszyce133:2
6.Stanowice132:1
7.Czuchów102:3
8.Szczerbice101:2
9.Krostoszowice103:5
10.Dębieńsko101:3
11.Kamień101:4
12.Godów100:3

Zapowiedź II kolejki (29/30.08.2020)

Rowień – Krostoszowice (sb 17:00), Stanowice – Gotartowice (sb 17:00), Gołkowice – Szczerbice (sb 17:00), Dębieńsko – Kamień (nd 17:00), Czuchów – Odra Wodzisław Śląski II (nd 17:00), Kokoszyce – Godów (nd 17:00).


C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki I kolejki (22/23.08.2020)

  • Bolesław – Buków 0:6 (0:4)
  • Krzanowice II – Rogów II 4:5 (2:1)
  • Bojanów – Turza Śląska II 3:6 (1:4)
  • Wojnowice – Owsiszcze II 2:0 (1:0)
  • Tworków II – Cyprzanów 1:4 (1:3)
  • Olza – Brzezie II 3:3 (2:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Buków2615:1
2.Turza Śląska II136:3
3.Cyprzanów134:1
4.Wojnowice132:0
5.Rogów II135:4
6.Brzezie II113:3
6.Olza113:3
8.Krzanowice II104:5
9.Owsiszcze II100:2
10.Bojanów103:6
11.Bolesław100:6
12.Tworków II202:13

Zapowiedź II kolejki (29/30.08.2020)

Cyprzanów – Bolesław (sb 17:00), Bojanów – Olza (sb 17:00), Brzezie II – Tworków II (nd 11:00), Owsiszcze II – Krzanowice II (nd 14:00), Turza Śląska II – Rogów II (nd 17:00), Buków – Wojnowice (nd 17:00).


C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki I kolejki (22/23.08.2020)

  • Rudy II – Czernica II 2:2 (2:1)
  • Markowice II – Płonia Racibórz 1:1 (1:0)
  • Ruda Kozielska – Siedliska 3:0 (2:0)
  • Gaszowice II – Nowa Wieś II 2:2 (1:1)
  • Dzimierz – Zwonowice 3:0 (2:0)
  • Studzienna II – Ocice Racibórz 4:3 (2:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Dzimierz133:0
1.Ruda Kozielska133:0
3.Studzienna II134:3
4.Czernica II112:2
4.Rudy II112:2
4.Nowa Wieś II112:2
4.Gaszowice II112:2
8.Płonia Racibórz111:1
8.Markowice II111:1
10.Ocice Racibórz103:4
11.Siedliska100:3
11.Zwonowice100:3

Zapowiedź II kolejki (29/30.08.2020)

Zwonowice – Nowa Wieś II (sb 16:00), Płonia Racibórz – Gaszowice II (sb 17:00), Ocice Racibórz – Ruda Kozielska (sb 17:00), Czernica II – Markowice II (nd 15:00), Siedliska – Rudy II (nd 15:00), Dzimierz – Studzienna II (nd 15:00).


C klasa (Podokręg Rybnik)

Bieżące rozgrywki zaczynają się 30.08.2020 roku.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
-.Chwałowice II000:0
-.Czerwionka II000:0
-.Jastrzębie-Bzie000:0
-.Jejkowice II000:0
-.Krostoszowice II000:0
-.Polaris Żory000:0
-.Rój000:0
-.Ruptawa II000:0
-.Skrbeńsko000:0
-.Szeroka000:0

Zapowiedź IX przełożonej kolejki (30.08.2020)

Ruptawa II – Jastrzębie-Bzie (nd 11:00), Skrbeńsko – Czerwionka II (nd 11:00), Chwałowice II – Jejkowice II (nd 17:00), Szeroka – Polaris Żory (nd 17:00), Rój – Krostoszowice II (nd 17:00).