środa, 14 kwietnia 2021

imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

RSS

„Bieg po niezależność - 5 km - Racibórz” już w najbliższą niedzielę

25.08.2020 10:27 | 0 komentarzy | kozz

Czy często masz szansę wkroczyć na drogę pełną wyzwań i nowych możliwości? „Bieg po niezależność”, to pierwsze takie wydarzenie w Polsce, które sprawi, że po dotarciu na metę, będziesz miał/a szansę na nowy start w życiu. Dołącz do Biegu po niezależność. Startujemy w Raciborzu. Poznajcie szczegóły.

„Bieg po niezależność - 5 km - Racibórz” już w najbliższą niedzielę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Serię wyzwań rozpoczynamy biegiem 5-kilometrowym, aby już wkrótce ruszyć z niesamowitym rocznym wyzwaniem dla początkujących biegaczy i osób chcących odnaleźć drogę do niezależności w swoim życiu. W przyszłym roku, w wybranym miejscu w Polsce, pobiegniemy w biegu na 10 km, jednocząc ludzi, którzy zdecydowali się na więcej - podjęli walkę o swoje zdrowie, nawyki i dążą do lepszej jakości życia.

Od czego zacząć? Podejmij decyzję i wykup wejściówkę 50,00 zł - to koszt uczestnictwa oraz możliwość zdobycia przepięknego medalu w kształcie serca - symbolu Fundacji Kobieta Niezależna. 5 kilometrów to dystans do pokonania w godzinę. Dla jednych będzie to ogromne wyzwanie, dla innych kolejny trening. Ten bieg to nie tylko wysiłek fizyczny - inicjatywa prowadzi przede wszystkim do nowych znajomości, relacji, wsparcia oraz społeczności opartej na zaufaniu, dzieleniu się wiedzą i odkrywaniu swoich ukrytych potencjałów.

Zapisy TUTAJ

  • Start: 10:00;
  • Trasa biegu: Stadion OSiR w Raciborzu - korona wałów przeciwpowodziowych - Bulwary Nadodrzańskie - Zamek Piastowski = 5,1 km;
  • Ruszaj z nami w trasę. Potrzebujesz wsparcia i motywacji? Tym bardziej ten bieg jest dla Ciebie. Bieganie to przede wszystkim forma dbania o swoją codzienną energię, zdrowie oraz kreatywność, która napędza Twoje życie w drodze do budowania swojej niezależności.

Organizatorem biegu jest: Fundacja Kobieta Niezależna z siedzibą na ul. Górnych Wałów 21/3, 44-100 Gliwice; NIP: 6312691230, KRS: 0000841507.

Partnerzy biegu: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu oraz Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu

Uczestnictwo i zapisy:

  1. Bieg jest wydarzeniem bez pomiaru czasu.
  2. Organizator dopuszcza udział w Biegu zawodników z kijkami Nordic Walking.
  3. W Biegu może wziąć udział każda osoba bez względu na wiek, w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda podpisana przez rodzica/pełnoletniego opiekuna.
  4. Organizator ustala limit 150 miejsc startowych, za ukończenie biegu poniżej 60 minut otrzymasz piękny medal w kształcie serca symbolu Fundacji Kobiety Niezależnej.

Więcej informacji w regulaminie TUTAJ

Czekamy na Ciebie!