Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Janczyk strzelał w Kietrzu

W dniach 5-6 września kolejne spotkania ligowe rozegrały drużyny z IV ligi opolskiej oraz klasy okręgowej. W Kietrzu przypomniał o sobie Dawid Janczyk. 

Janczyk strzelał w Kietrzu

W sobotę 5 września GLKS Włókniarz Kietrz podejmował u siebie ekipę z Piotrówki. W drużynie gości zagrał dobrze znany kibicom, Dawid Janczyk. Piłkarz, który jeszcze nie tak dawno był zawodnikiem Odry Wodzisław strzelił dwie bramki i Piotrówka wygrała spotkanie 2:0. 

Janczyk od początku sezonu pokazuje świetną skuteczność. Tydzień temu strzelił dla Piotrówki cztery bramki. 

Po 7 kolejkach opolskiej klasy okręgowej (grupa II) liderem jest Sparta Paczków. Ekipa z Kietrza zajmuje 11 miejsce. Ostatnie, dwudzieste miejsce zajmuje Victoria Cisek, która zdobyła 1 punkt.

W 4 lidze opolskiej pierwsze bramki w sezonie straciło Porawie Większyce. Lider zremisował 2:2 z ekipą Małapanew Ozimek. Ciekawe spotkanie obejrzeli kibice w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie Chemik wygrał 4:2 z Polonią Głubczyce. Chemik zajmuje wysokie drugie miejsce w tabeli. Polonia plasuje się na miejscu dziesiątym. 


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].