Czwartek, 29 października 2020

imieniny: Euzebii, Wiloletty, Narcyza

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2020 (część 2)

10.09.2020 10:01 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący materiał zawiera bardzo dużo ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w drużynach raciborskiej i rybnickiej A klasy.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2020 (część 2)
Kevin Fabian Castillo Pastuzano (na zdj.) razem z Luisem Javierem Palacios Landazuri opuścili szeregi Naprzodu Syrynia.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa (Podokręg Racibórz)

LKS Naprzód Czyżowice

Przybyli: Dawid Szymura (trener), Szymon Gardawski (Krzyżanowice), Michał Lodwich (Wisła Strumień), Robert Rucki (Naprzód Krzyżkowice), Grzegorz Wojciechowski (Naprzód Zawada), Denis Świerczek i Paweł Sosna (z drużyny rezerw).

Ubyli: Dawid Szymura (trener), Jakub Szczęch (Decor Bełk), Jakub Danieluk (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Błażej Mandrysz (nie wznowił treningów).

LKS Naprzód 32 Syrynia

Przybyli: Michał Goralczyk (trener), Daniel Filipe Duarte Boeiro i Hugo Jose Mendonca Correira (Portugalia), Rafał Pokorny (Radziejów-Popielów), Patryk Knura (Czarni Nowa Wieś), Dawid Fedorów (Odra Nieboczowy), Maks Musioł (Gmina Lubomia – z drużyny juniorów), Kacper Mielańczyk i Marcin Dzierżęga (wznowili treningi).

Ubyli: Bogdan Kałuża (trener), Kevin Fabian Castillo Pastuzano i Luis Javier Palacios Landazuri (Sokół Wielka Lipa), Paweł Wieczorek (Silesia Lubomia), Kamil Nowak (Płomień Połomia), Paweł Paprocki (Kornowac), Robert Szymiczek (nie wznowił treningów).

KS Przyszłość Rogów

Przybyli: Paweł Czok (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Adrian Suchanek (Odra Nieboczowy), Wojciech Klimek i Paweł Matuszek (Chałupki), Mateusz Czynszak (Kokoszyce), Kamil Panic i Kacper Sikora (Olszynka Olza), Paweł Matuszek i Dawid Gołdyn (wznowili treningi).

Ubyli: Szymon Leśnik i Kacper Goraus (Odra Nieboczowy), Michał Zganiacz (Chałupki), Patryk Juzek (Olszynka Olza), Szymon Kędzia (Zabełków).

LKS Płomień Kobyla

Przybyli: Aleksander Dembowy (Silesia Lubomia), Robert Pawełek (wolny zawodnik).

Ubyli: Jakub Gatnar (Kornowac), Jacek Świerczyński (Ocice Racibórz).

KS Kornowac

Przybyli: Jakub Gatnar (Płomień Kobyla), Paweł Paprocki (Naprzód Syrynia), Paweł Skatuła i Karol Berger (Markowice), Paweł Witt (Unia Racibórz – z drużyny juniorów), Rafał Nahlik (wolny zawodnik).

Ubyli: Paweł Kowacz (Tworków), Błażej Dzierżawa (Odra Nieboczowy), Bogusław Drobny i Dawid Dzierżęga (Naprzód Krzyżkowice), Rafał Tarnowski (Grzegorzowice).

LKS Studzienna

Przybyli: Adam Wolnik (Wojnowice), Szymon Świętek (Unia Racibórz – z drużyny juniorów), Jakub Konopacki (z drużyny rezerw).

Ubyli: nikt.

LKS Buk Rudy

Przybyli: Łukasz Szendzielorz i Bartosz Gostomski (z drużyny rezerw).

Ubyli: Paweł Kubik (Unia Racibórz), Patryk Oczko (Zwonowice).

LKS Czarni Nowa Wieś

Przybyli: Tomasz Sobeczko (Dąb Gaszowice), Dominik Trzetrzelewski (Jedność Grabownia-Golejów), Zbigniew Grasman i Bartosz Ochyj (Górnik Pszów), Mateusz Tkocz (Lyski), Kamil Gwóźdź (Adamowice).

Ubyli: Andrzej Topa (Żory), Patryk Knura (Naprzód Syrynia), Dawid Wieczorek (Lyski), Tomasz Zdziebło (Ocice Racibórz).

LKS Odra Nieboczowy

Przybyli: Filip Franiczek (Odra Wodzisław Śląski), Błażej Dzierżawa (Kornowac), Szymon Leśnik i Kacper Goraus (Przyszłość Rogów), Rafał Kołek (Odra Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Błażej Wieczorek i Artur Wramba (wolni zawodnicy).

Ubyli: Adrian Suchanek (Przyszłość Rogów), Dawid Fedorów (Naprzód Syrynia), Marcin Pocialik (Olza Godów), Szymon Kluczka (nie wznowił treningów).

LKS Chałupki

Przybyli: David Barteček (Bospor Bohumín), Patryk Buchcik (Tworków), Michał Zganiacz (Przyszłość Rogów), Marek Korytowski (Wicher Wilchwy), Jarosław Niemiec i Adrian Rduch (Inter Krostoszowice), Dawid Mikrut (Olszynka Olza), Piotr Jeziorski (Tworków II), Tomasz Glenc i Tobiasz Bolik (wolni zawodnicy), Grzegorz Kaniewski i Wojciech Śliwa (wznowili treningi).

Ubyli: Wojciech Klimek i Paweł Matuszek (Przyszłość Rogów), Mariusz Koczorowski (Olza Godów), Lukáš Baráni (Viktorie Bohumín), Radovan Gorniak (Sokol Dolní Lutyně), Jakub Tomáš (Slovan Záblatí).

LKS Start Pietrowice Wielkie

Przybyli: Nikodem Włoch (Unia Racibórz – z drużyny juniorów), Rafał Jegliczka, Mateusz Bywalec, Gracjan Kosiba i Szymon Tyrała (z drużyny juniorów).

Ubyli: Dawid Czorniczek (Silesia Lubomia), Nikodem Urbas (Markowice).

LKS Pawłów

Przybyli: Paweł Bednarz (Rafako Racibórz), Adam Piecha (wolny zawodnik), Adam Cięcinka (wznowił treningi), Denis Malcharczyk (wychowanek).

Ubyli: Bartosz Trębacz (Agroplon Głuszyna), Michael Dokupil (Cyprzanów), Bartłomiej Sobek (Wicher Płonia Racibórz), Andrzej Cięcinka, Artur Daszek i Michał Gwioździk (kontuzje), Sebastian Budzyński i Mikołaj Płaczek (nie wznowili treningów).

KS Stal Kuźnia Raciborska

Przybyli: Jacek Herok (trener), Adam Szczypka (Nędza II).

Ubyli: Maciej Kozicki (trener), Mikołaj Tapper (Markowice), Mariusz Horoń, Przemysław Jęczmionka, Oskar Mentelski i Krzysztof Musioł (Płomień Siedliska), Tomasz Mentelski (Dąb Gaszowice II).

LKS Raszczyce

Przybyli: Kamil Brzoska (Unia Turza Śląska), Maciej Kocztorz i Kacper Szweda (Silesia Lubomia), Dawid Nepelski (Radziejów-Popielów), Rafał Drożdż (Grzegorzowice), Marek Krawczyk (wolny zawodnik).

Ubyli: Adrian Wichtowski (Naprzód Krzyżkowice), Tomasz Derkowski i Radosław Woźniak (Markowice).

LKS Brzezie

Przybyli: Grzegorz Baran (trener), Kamil Grycman (Unia Racibórz), Rafał Szkatuła (Strzelec Rzuchów).

Ubyli: Andrzej Jasiński (trener).

LKS Zgoda Zawada Książęca

Przybyli: Dariusz Bedronka (Naprzód Borucin), Tomasz Wardęga (Dąb Gaszowice), Adrian Folmert (Naprzód Rydułtowy), Michał Górny (Rafako Racibórz), Michał Sochiera i Dawid Prekaniak (wolni zawodnicy).

Ubyli: Marcin Litka (Cyprzanów), Tomasz Piwowarczyk i Artur Brzoska (nie wznowili treningów).