Piątek, 30 października 2020

imieniny: Zenobii, Przemysława, Edmunda

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2020 (część 2)

10.09.2020 10:01 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący materiał zawiera bardzo dużo ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w drużynach raciborskiej i rybnickiej A klasy.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2020 (część 2)
Kevin Fabian Castillo Pastuzano (na zdj.) razem z Luisem Javierem Palacios Landazuri opuścili szeregi Naprzodu Syrynia.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
A klasa (Podokręg Rybnik)

GKS Naprzód 23 Rydułtowy

Przybyli: Rafał Miera (Zwonowice), Igor Sobala (wznowił treningi), Jerzy Morawiec, Dominik Porąbka, Jan Pawelec, Piotr Kołek, Jacek Wolski, Adam Grzegorzyca i Kajetan Dyl (z drużyny juniorów).

Ubyli: Kamil Elias (Naprzód Borucin), Jakub Gorus (Dąb Gaszowice), Adrian Folmert (Zgoda Zawada Książęca), Artur Mościcki (Pstrążna), Krzysztof Śleziak i Szymon Ziółkowski (kontuzje).

TKKF Zuch Orzepowice

Przybyli: Karol Żadziłko (Zwonowice), Łukasz Wawrzynek (Jedność Jejkowice), Kamil Wawoczny (wolny zawodnik).

Ubyli: Kamil Filusz (Nędza), Artur Buchta (Baranowice), Jarosław Wojaczek (Płomień Ochojec), Tomasz Berger, Łukasz Kaczmarczyk, Dawid Pochcioł i Kamil Sobik (Jedność Jejkowice), Maciej Jaworek (nie wznowił treningów).

TKKF Jedność Grabownia-Golejów

Przybyli: Dawid Papierok (Orzeł Jankowice), Dariusz Wita (Inter Krostoszowice), Dawid Helwig (wolny zawodnik).

Ubyli: Dominik Trzetrzelewski (Czarni Nowa Wieś), Wojciech Plus (zakończył grę).

LKS Płomień Ochojec

Przybyli: Wiktor Sebastian (Pierwszy Chwałowice), Jarosław Wojaczek (Zuch Orzepowice), Krzysztof Piełka (Górnik Radlin), Piotr Kwoska (ROW Rybnik II), Mateusz Sebastian (wznowił treningi), Mateusz Oroń, Stanisław Rudnicki i Kacper Piecha (z drużyny juniorów).

Ubyli: Kacper Matuszewski (Rymer Rybnik).

LKS Baranowice

Przybyli: Artur Buchta (Zuch Orzepowice), Kamil Borowiecki, Bartosz Frysz, Filip Frysz i Paweł Wilczek (Kleszczów), Kamil Szymura (Rój), Aleksander Adamczyk (Żory – z drużyny juniorów).

Ubyli: Oskar Bartosek (Kleszczów), Michał Adamczyk (Żory), Daniel Zielonka (Start Mszana).

MKS Żory

Przybyli: Michał Adamczyk (Baranowice), Sebastian Zarzyna (Borowik Szczejkowice), Andrzej Topa (Czarni Nowa Wieś), Mateusz Gajek (wolny zawodnik), Tomasz Pudełko i Aron Gruszczyński (wznowili treningi), Maksymilian Szafarczyk (z drużyny juniorów).

Ubyli: Krzysztof Tide, Piotr Witek, Mateusz Nogły i Szymon Nogły (Rymer Rybnik), Jakub Szymura i Adam Szlejter (Gwarek Ornontowice II), Dorian Wieczorek (Forteca Świerklany – do drużyny juniorów).

KS Wicher Wilchwy

Przybyli: Janusz Muszyński (Start Mszana), Michał Sitko (Płomień Połomia), Mateusz Rugor, Daniel Raczek, Wojciech Pasich, Kamil Cieplik, Dawid Czupryniak i Jakub Jasiński (z drużyny juniorów).

Ubyli: Łukasz Obrębski (Polonia Marklowice), Paweł Polok (Płomień Połomia), Marek Korytowski (Chałupki).

KS Górnik Radlin

Przybyli: Kacper Kłopocki (Kokoszyce), Mateusz Kurzydym (Inter Krostoszowice), Aleksander Adam (GKS Jastrzębie – z drużyny juniorów).

Ubyli: Dominik Kogut (Rymer Rybnik), Dariusz Kłoska (Polonia Niewiadom), Krzysztof Piełka (Płomień Ochojec), Marcin Gniadek (nie wznowił treningów).

KS Polonia Niewiadom

Przybyli: Roland Kachel (trener), Dariusz Kłoska (Górnik Radlin), Dominik Kosteczka (Lyski), Paweł Piekarski (Kamień), Dawid Wodniok (Rymer Rybnik – z drużyny juniorów), Marek Skowron (wolny zawodnik).

Ubyli: Arkadiusz Tracz (trener), Dariusz Walencinowicz i Radosław Kaczyński (Pstrążna), Mateusz Forajter, Grzegorz Gryt i Kacper Lepich (nie wznowili treningów).

LKS Jedność Jejkowice

Przybyli: Dawid Drozdowski (Płomień Połomia), Tomasz Berger, Łukasz Kaczmarczyk, Dawid Pochcioł i Kamil Sobik (Zuch Orzepowice), Łukasz Cipcer (Sygnały Gotartowice).

Ubyli: Dawid Szymik (Dąb Gaszowice), Łukasz Wawrzynek (Zuch Orzepowice).

KS Górnik Boguszowice

Przybyli: Karol Szypuła (Płomień Połomia), Maciej Konsek i Dominik Jóźwiak (Forteca Świerklany II, Mateusz Kląskała (Wilki Wilcza II).

Ubyli: Mateusz Kaczor (nie wznowił treningów).

KS Decor Bełk II

Przybyli: Dawid Bogusz (Czerwionka II), Andrzej Niewiedział (z pierwszej drużyny), Maciej Cycoń, Kamil Rzucidło i Piotr Musiolik (z drużyny juniorów).

Ubyli: Kamil Pragnący (Kamień), Kacper Pawłowski (Czerwionka – do drużyny juniorów), Paweł Anioł (kontuzja), Dominik Gonsior (nie wznowił treningów).

LKS Borowik Szczejkowice

Przybyli: Rafał Juraszczyk (trener), Krzysztof Szymura (Rowień), Przemysław Włodarczyk (Ruch Stanowice), Maciej Nodzyński i Maksymilian Kłosek (wolni zawodnicy), Dawid Buchalik, Damian Kaczmarczyk i Kamil Krawczyk (wznowili treningi).

Ubyli: Arkadiusz Majorczyk (trener),  Patryk Majorczyk i Michał Frohlich (Czerwionka), Sebastian Zarzyna (Żory), Artur Szala i Dawid Guziuk (Rowień), Szymon Wawrzonkowski (Płomień Czuchów).

LKS Start Mszana

Przybyli: Błażej Mandrysz (Pniówek Pawłowice), Daniel Zielonka (Baranowice), Michał Witkowski (GKS Jastrzębie – z drużyny juniorów), Jakub Jezierski (Odra Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Łukasz Pustelnik (Polonia Marklowice – z drużyny juniorów), Wiktor Masztafiak (wolny zawodnik), Szymon Sumara (z drużyny juniorów).

Ubyli: Janusz Muszyński (Wicher Wilchwy).

LKS Orzeł Jankowice

Przybyli: Mateusz Szewczyk (Pierwszy Chwałowice), Paweł Seretiuk (Sygnały Gotartowice), Kacper Antończyk (Forteca Świerklany II), Paweł Gryta (wolny zawodnik), Karol Piksa, Dawid Kasperek i Kamil Kafka (z drużyny juniorów).

Ubyli: Dawid Papierok (Jedność Grabownia-Golejów).

KS Kleszczów

Przybyli: Oskar Bartosek (Baranowice).

Ubyli: Kamil Borowiecki, Bartosz Frysz, Filip Frysz i Paweł Wilczek (Baranowice).


Uwaga! W przyszłym tygodniu ukaże się KARUZELA TRANSFEROWA – część 3, która zawierać będzie zmiany kadrowe drużyn grających w raciborskiej i rybnickiej B klasie.