Sobota, 28 listopada 2020

imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada

RSS

Epidemia na Śląsku:

Wielki sukces policjanta z Żor w Charten Boxing Show

11.09.2020 18:31 | 0 komentarzy | AgaKa

Sierż. szt. Adam Grabiec z Komendy Miejskiej Policji w Żorach pokonał podczas 42. eventu Charten Boxing Show zdobywcę trzech prestiżowych tytułów sportowych.

Wielki sukces policjanta z Żor w Charten Boxing Show
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pięściarze zmierzyli się 5 września w Białymstoku, podczas 42. eventu Charten Boxing Show, który był transmitowany na żywo w Telewizji Polsat News Sport. Udział żorskiego policjanta w wydarzeniu oraz jego widowiskowa walka pokazały w jak doskonałej formie jest Adam Grabiec. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem prezydenta Białegostoku.

Policjant na ringu po raz pierwszy stanął w wieku 16 lat i pomimo trudnego wówczas okresu dla amatorskiego boksu wytrwałość, zapał i ciężka praca pozwoliły mu odnosić pierwsze poważne sukcesy. Jako młody pięściarz aż 50 razy stawał do walki, a poświęcenie i determinacja sprawiły, że szybko znalazł się w gronie zawodowców. Pojedynkował się z zawodnikami światowej klasy, a na ringach w Anglii, Francji, Finlandii, Szkocji czy Kanadzie spotykał takich jak: Lenny Bottai, Patrick Bogere, czy Kris Carslaw. Na swoim koncie ma także wygraną walkę z Wojciechem Depą i mistrzowski pas BBU International wagi półśredniej.