środa, 21 października 2020

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

13.09.2020 19:50 | 0 komentarzy | (ak)

Kolejny weekend bez zwycięstwa piłkarzy GKS Jastrzębie i ROW Rybnik nie napawa optymizmem sympatyków tych drużyn. Nastroje eksportowych „rodzynków” naszego regionu są coraz gorsze. W niższych klasach rozgrywkowych padło dużo ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki III kolejki (10/13.09.2020)

  • GKS Jastrzębie – Radomiak Radom 0:1 (0:1)
  • Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 1:0 (0:0)
  • GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0)
  • ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn 3:0 (2:0)
  • Chrobry Głogów – Widzew Łódź 3:0 (1:0)
  • Miedź Legnica – Resovia Rzeszów 4:0 (3:0)
  • Puszcza Niepołomice – Korona Kielce 0:0
  • Termalica Nieciecza – GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
  • Górnik Łęczna – Arka Gdynia (mecz został przełożony na inny termin)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Termalica Nieciecza394:0
2.ŁKS Łódź267:0
3.Arka Gdynia267:2
3.Miedź Legnica367:2
5.Górnik Łęczna265:0
6.Radomiak Radom265:1
7.Korona Kielce354:3
8.Chrobry Głogów244:1
9.GKS Tychy342:3
10.Zagłębie Sosnowiec333:2
11.Resovia Rzeszów333:6
12.Odra Opole231:4
13.Stomil Olsztyn210:3
14.Puszcza Niepołomice312:6
15.GKS Bełchatów*311:5
16.Sandecja Nowy Sącz301:6
17.GKS Jastrzębie302:8
18.Widzew Łódź201:7

*Klub ukarany odjęciem 2 punktów z powodu zaległości finansowych.

Zapowiedź zaległych meczów II kolejki (16.09.2020)

Chrobry Głogów – Radomiak Radom (śr 19:00), Widzew Łódź – ŁKS Łódź (śr 19:10), Stomil Olsztyn – Odra Opole (śr 19:45).

Zapowiedź IV kolejki (18/20.09.2020)

Arka Gdynia – Miedź Legnica (pt 17:40), Widzew Łódź – Stomil Olsztyn (sb 12:40), Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole (sb 16:30), Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź (sb 17:00), Chrobry Głogów – GKS Jastrzębie (sb 18:00), GKS Bełchatów – GKS Tychy (sb 18:00), Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice (sb 18:00), Termalica Nieciecza – Resovia Rzeszów (sb 20:00), Korona Kielce – Górnik Łęczna (nd 12:40).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki VIII kolejki (12/13.09.2020)

  • ROW Rybnik – Pniówek Pawłowice 1:4 (0:2)
  • Zagłębie Lubin II – Warta Gorzów 1:2 (1:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – Górnik Zabrze II 2:3 (1:2)
  • Stal Brzeg – Miedź Legnica II 1:1 (0:0)
  • Polonia Nysa – LKS Goczałkowice 0:0
  • Lechia Zielona Góra – Polonia-Stal Świdnica 4:2 (3:1)
  • Foto Higiena Błyskawica Gać – Piast Żmigród 3:1 (1:0)
  • Ślęza Wrocław – MKS Kluczbork 4:2 (2:1)
  • Polonia Bytom – Ruch Chorzów 1:1 (0:1)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – pauza

Wynik zaległego meczu III kolejki (09.09.2020)

  • LKS Goczałkowice – Ślęza Wrocław 2:1 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ślęza Wrocław71821:7
2.MKS Kluczbork81619:13
3.Ruch Chorzów71417:9
4.LKS Goczałkowice81314:11
5.Stal Brzeg71216:6
6.Polonia Bytom51111:5
7.Górnik Zabrze II71015:13
8.Warta Gorzów8911:19
9.Pniówek Pawłowice6811:11
10.Rekord Bielsko-Biała6810:10
11.Foto Higiena Gać788:13
12.Lechia Zielona Góra679:13
13.Miedź Legnica II678:12
14.Zagłębie Lubin II469:5
15.ROW Rybnik7610:12
16.Piast Żmigród8611:20
17.Gwarek Tarnowskie Góry455:8
18.Polonia-Stal Świdnica7412:20
19.Polonia Nysa648:18

Zapowiedź zaległego meczu VI kolejki (16.09.2020)

Zagłębie Lubin II – Polonia-Stal Świdnica (śr 17:00).

Zapowiedź IX kolejki (19/20.09.2020)

Polonia-Stal Świdnica – Rekord Bielsko-Biała (sb 15:00), LKS Goczałkowice – ROW Rybnik (sb 16:00), Pniówek Pawłowice – Stal Brzeg (sb 16:00), Górnik Zabrze II – Polonia Nysa (sb 16:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Foto Higiena Błyskawica Gać (sb 16:00), Warta Gorzów – Polonia Bytom (sb 16:00), Piast Żmigród – Ślęza Wrocław (sb 16:00), MKS Kluczbork – Zagłębie Lubin II (sb 16:30), Ruch Chorzów – Lechia Zielona Góra (nd 19:20), Miedź Legnica II – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki VIII kolejki (12/13.09.2020)

  • Odra Wodzisław Śląski – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 4:0 (1:0)
  • Decor Bełk – Drzewiarz Jasienica 2:0 (0:0)
  • Czaniec – Unia Turza Śląska 1:1 (1:1)
  • Iskra Pszczyna – Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:4 (0:2)
  • Kuźnia Ustroń – Radziechowy-Wieprz 1:1 (0:0)
  • Czechowice-Dziedzice – Rozwój Katowice 1:1 (1:0)
  • Tychy II – Spójnia Landek 3:2 (2:2)
  • Orzeł Łękawica – Unia Książenice 3:1 (1:1)
  • Jedność Przyszowice – pauza

Wynik zaległego meczu I kolejki (09.09.2020)

  • Czaniec – Czechowice-Dziedzice 1:4 (0:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski81822:8
2.Unia Książenice71817:8
3.Podbeskidzie B-B II81415:10
4.Czechowice-Dziedzice81414:9
5.Decor Bełk81413:9
6.Orzeł Łękawica71315:8
7.Drzewiarz Jasienica81314:14
8.Czaniec81216:18
9.Kuźnia Ustroń71114:13
10.Rozwój Katowice8917:14
11.Spójnia Landek8910:8
12.Tychy II8712:16
13.Unia Turza Śląska7711:17
14.Odra Centrum Wodzisław Śl.7612:20
15.Jedność Przyszowice766:15
16.Radziechowy-Wieprz758:15
17.Iskra Pszczyna736:20

Zapowiedź IX kolejki (19/20.09.2020)

Rozwój Katowice – Decor Bełk (sb 11:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Tychy II (sb 11:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Orzeł Łękawica (sb 16:00), Unia Książenice – Czechowice-Dziedzice (sb 16:00), Drzewiarz Jasienica – Odra Wodzisław Śląski (sb 16:00), Radziechowy-Wieprz – Iskra Pszczyna (sb 16:00), Jedność Przyszowice – Czaniec (sb 16:00), Unia Turza Śląska – Kuźnia Ustroń (nd 16:00), Spójnia Landek – pauza.