Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia Turza zremisowała w Czańcu

Unia Turza Śl. zremisowała na wyjeździe 1:1 z LKS Czaniec. To już czwarty remis Unitów w siódmym meczu tego sezonu.

Unia Turza zremisowała w Czańcu
Fot. facebook.com/Sebastian Garus
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Goście pojechali na mecz mocno osłabieni. Do kontuzjowanych wcześniej Marka Gładkowskiego, Dominika Zganiacza i Krystiana Imieli dołączyli jeszcze Piotr Glenc i Szymon Kunia.

W pierwszej połowie optyczną przewagę posiadali gospodarze i to oni w 42. minucie po bramce Damiana Oczki objęli prowadzenie. Długo się jednak z niego nie cieszyli, bo już 2 minuty później Unia wyrównała za sprawą Kacpra Krupińskiego, którego idealnie obsłużył Dariusz Pawlusiński.

Po przerwie mecz się wyrównał, Unia nawet miała więcej z gry, ale nie potrafiła udokumentować tego zdobyciem gola. W czym duża zasługa bramkarza gospodarzy Jakuba Felscha, który wychodził obronną ręką ze starć z Dariuszem Pawlusińskim, Kamilem Kuczokiem i w doliczonym czasie gry Sławomirem Musiolikiem. Inna rzecz, że Unia równie dobrze mogła wrócić do Turzy z pustym kontem, gdyby w końcówce celniej trafił Oczko. Po jego uderzeniu piłka, na szczęście dla turzan, odbiła się od słupka i opuściła boisko.

LKS Czaniec - Unia Turza Śl. 1:1

Bramki: Oczko (42.) - Krupiński (44.)

Unia: Musioł, Ganita (65. Kuczok), Krupiński, Szymiczek, Mazur, Łyczko (89. Sosna), Staniczek, Tront, Dariusz Pawlusiński, Musiolik, Dawid Pawlusiński (77. Gaszka). Trener: Marek Hanzel

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].