Sobota, 24 października 2020

imieniny: Marcina, Rafała, Arety

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2020 (część 3)

17.09.2020 15:18 | 0 komentarzy | (ak)

Zespoły raciborskiej i rybnickiej B klasy również dokonały sporej liczby transferów. Bieżący materiał zawiera informacje o zmianach kadrowych na tym szczeblu rozgrywek.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2020 (część 3)
Artur Potaczek zamienił Naprzód Borucin na LKS Grzegorzowice
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

B klasa (Podokręg Racibórz)

LKS Grzegorzowice

Przybyli: Michał Bedryj, Artur Potaczek i Patryk Podstawka (Naprzód Borucin), Kamil Szałkowski (Tworków), Rafał Tarnowski (Kornowac), Łukasz Haras i Rafał Haras (Rafako Racibórz), Tomasz Grud i Szymon Bielecki (Cyprzanów), Damian Zuber (wychowanek).

Ubyli: Rafał Drożdż (Raszczyce), Ryszard Jasny (Markowice).

LKS Lyski

Przybyli: Dawid Wieczorek (Czarni Nowa Wieś), Łukasz Newe (Szczerbice), Jakub Goraus i Andrzej Mika (wolni zawodnicy).

Ubyli: Dominik Kosteczka (Polonia Niewiadom), Mateusz Tkocz (Czarni Nowa Wieś), Tomasz Perenc (Adamowice).

KS Pietraszyn

Przybyli: Artur Tumula (Dąb Gaszowice).

Ubyli: Dawid Kotula (Bojanów), Denis Zięć i Dawid Juraszek (Krzanowice II).

LKS Naprzód 46 Zawada

Przybyli: Dariusz Halszka (trener), Mateusz Wilczek (Rymer Rybnik), Marcin Tront (Strzelec Rzuchów), Rafał Adamczyk (Dzimierz), Kacper Kościuk (Gmina Lubomia – z drużyny juniorów), Mateusz Migacz i Szymon Powichrowski (wolni zawodnicy), Patryk Balcar, Bartłomiej Rachwał, Adrian Rozmyślak, Artur Sikorski, Tomasz Swaczyna, Kewin Świerczek, Seweryn Świerczek, Kamil Talenta i Michał Turyczek (wznowili treningi), Przemysław Bielat (z drużyny juniorów).

Ubyli: Dariusz Kowacz (trener), Kamil Kuszka (Odra Wodzisław Śląski), Damian Polnik (Polonia Marklowice), Grzegorz Wojciechowski (Naprzód Czyżowice), Bartosz Byczek (Rozwój Bełsznica), Seweryn Elsner (Wypoczynek Buków), Artur Sapek (Dąb Gaszowice II), Aleksander Kędzior (Iskra Psary), Rafał Materzok i Łukasz Przybyła (zakończyli grę), Michał Elsner, Łukasz Herman, Robert Janik, Artur Jendrysik i Michał Kretek (nie wznowili treningów).

LKS Naprzód Czyżowice II

Przybyli: Dawid Szymura (trener), Marcin Czernucho, Patryk Duda, Przemysław Bernat, Dawid Stolarski, Daniel Łuska, Daniel Berger, Tobiasz Kacprzak, Piotr Kozielski, Benjamin Kucza i Paweł Tannenberg (wolni zawodnicy).

Ubyli: Antoni Jeleń (trener), Denis Świerczek i Paweł Sosna (do pierwszej drużyny).

TS Górnik Pszów

Przybyli: Mateusz Kołat i Adel Denbri (Naprzód Krzyżkowice), Marek Tomas (Puma Pietrzykowice), Dawid Bugiel (wznowił treningi), Sebastian Warzecha i Mateusz Kabut (z drużyny juniorów).

Ubyli: Daniel Głuchaczka (Silesia Lubomia), Zbigniew Grasman i Bartosz Ochyj (Czarni Nowa Wieś), Sławomir Bugla (Naprzód Krzyżkowice).

LKS Gamów

Przybyli: Tomasz Jegliczka (Start Pietrowice Wielkie – z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS 07 Markowice

Przybyli: Radosław Gruchel (trener), Tomasz Derkowski i Radosław Woźniak (Raszczyce), Nikodem Urbas (Start Pietrowice Wielkie), Mikołaj Tapper (Stal Kuźnia Raciborska), Ryszard Jasny (Grzegorzowice), Marcin Kramarczyk (Ocice Racibórz), Radosław Guterwil i Mateusz Demianiuk (wolni zawodnicy).

Ubyli: Tomasz Trzęsiński (trener), Paweł Skatuła i Karol Berger (Kornowac), Jakub Prokopczuk (Strzelec Rzuchów), Mateusz Płaczek (Ocice Racibórz), Mateusz Cieniawa i Mateusz Rutkiewicz (Cyprzanów), Maciej Pendzich (zakończył grę).

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

Przybyli: Bogusław Drobny i Dawid Dzierżęga (Kornowac), Adrian Wichtowski (Raszczyce), Sławomir Bugla (Górnik Pszów), Jakub Pochwyt, Dawid Biernat, Paweł Kosiński i Dawid Chluba (wolni zawodnicy).

Ubyli: Robert Rucki (Naprzód Czyżowice), Mateusz Kołat i Adel Denbri (Górnik Pszów), Daniel Ratajczak (nie wznowił treningów).

LKS Rozwój Bełsznica

Przybyli: Bartosz Byczek (Naprzód Zawada), Piotr Skrenik (Inter Krostoszowice II), Jacek Bańczyk (wolny zawodnik).

Ubyli: Bartosz Kowalski (Unia Turza Śląska II).

KS Czarni Gorzyce II

Przybyli: Marcin Pękała (trener), Robert Pietrzyk (wolny zawodnik), Dawid Parma, Jakub Bauerek, Kamil Chromik, Krzysztof Przybyła, Michał Smokowski, Adam Zielonka, Rafał Hernik i Tomasz Paloc (wznowili treningi).

Ubyli: Dariusz Błaszczok (trener), Marcin Płaczek (Inter Krostoszowice).

LKS Owsiszcze

Przybyli: Patryk Popela (Tworków II).

Ubyli: nikt.

LKS Zabełków

Przybyli: Szymon Kędzia (Przyszłość Rogów), Piotr Syrek, Kacper Kupnicki i Marcin Hawełka (wolni zawodnicy).

Ubyli: nikt.

LKS Strzelec Rzuchów

Przybyli: Jakub Prokopczuk (Markowice), Michał Gacka, Gracjan Kończewicz, Szymon Konopka i Piotr Augustyn (Sparta Babice), Kamil Wrzesiński, Damian Wielgos, Artur Szymczyk i Tobiasz Zając (wolni zawodnicy), Piotr Ploch i Kamil Jęczmionka (wznowili treningi).

Ubyli: Rafał Szkatuła (Brzezie), Marcin Tront (Naprzód Zawada), Daniel Janosz i Michał Piekut (nie wznowili treningów).

LKS Pstrążna

Przybyli: Artur Mościcki (Naprzód Rydułtowy), Dariusz Walencinowicz i Radosław Kaczyński (Polonia Niewiadom), Wojciech Małysiak (wolny zawodnik).

Ubyli: Michał Biczysko (Warmia Olsztyn), Jacek Rapacki (nie wznowił treningów).

LKS Górki Śląskie

Przybyli: Krzysztof Cyran (Dzimierz), Krzysztof Merkel (Sparta Babice).

Ubyli: nikt.

LKS Adamowice

Przybyli: Tomasz Perenc (Lyski), Damian Lorenc (Sparta Babice), Mateusz Wardęga, Sebastian Naumowicz i Piotr Piela (wznowili treningi).

Ubyli: Kamil Gwóźdź (Czarni Nowa Wieś).