Czwartek, 29 października 2020

imieniny: Euzebii, Wiloletty, Narcyza

RSS

20.09.2020 22:35 | 0 komentarzy | (ak)

GKS Jastrzębie znów musiał uznać wyższość rywala, a kibice tej drużyny przełknąć gorycz kolejnej porażki. ROW Rybnik wlał nieco nadziei w serca swoich sympatyków, bo wywiózł cenne zwycięstwo z uzdrowiskowego terenu. W IV lidze, okręgówkach, A, B i C klasach bardzo dużo niespodzianek, które spowodowały mnóstwo zmian w tabelach. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki IV kolejki (18/20.09.2020)

  • Chrobry Głogów – GKS Jastrzębie 1:0 (0:0)
  • GKS Bełchatów – GKS Tychy 1:1 (0:1)
  • Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź 1:2 (0:1)
  • Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole 1:2 (0:1)
  • Arka Gdynia – Miedź Legnica 4:0 (1:0)
  • Widzew Łódź – Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
  • Termalica Nieciecza – Resovia Rzeszów 2:0 (1:0)
  • Korona Kielce – Górnik Łęczna 0:2 (0:1)
  • Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice (mecz odwołany z powodu wirusa COVID-19)

Wyniki zaległych meczów II kolejki (16.09.2020)

  • Widzew Łódź – ŁKS Łódź 0:2 (0:1)
  • Stomil Olsztyn – Odra Opole 0:1 (0:1)
  • Chrobry Głogów – Radomiak Radom 1:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.ŁKS Łódź41211:1
2.Termalica Nieciecza4126:0
3.Arka Gdynia3911:2
4.Górnik Łęczna397:0
5.Radomiak Radom397:2
6.Odra Opole494:5
7.Chrobry Głogów476:3
8.Miedź Legnica467:6
9.Korona Kielce454:5
10.GKS Tychy453:4
11.Zagłębie Sosnowiec434:4
12.Resovia Rzeszów433:8
13.Widzew Łódź433:9
14.GKS Bełchatów*422:6
15.Puszcza Niepołomice312:6
16.Stomil Olsztyn410:6
17.Sandecja Nowy Sącz402:8
18.GKS Jastrzębie402:9

*Klub ukarany odjęciem 2 punktów z powodu zaległości finansowych.

Zapowiedź V kolejki (25/27.09.2020)

GKS Jastrzębie – Widzew Łódź (pt 17:40), Termalica Nieciecza – Arka Gdynia (pt 18:00), GKS Tychy – Resovia Rzeszów (pt 19:00), Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów (pt 19:00), Odra Opole – GKS Bełchatów (pt 19:45), Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec (pt 19:45), Miedź Legnica – Korona Kielce (sb 12:40), Górnik Łęczna – Radomiak Radom (sb 16:00), ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz (nd 12:40).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki IX kolejki (19/20.09.2020)

  • LKS Goczałkowice – ROW Rybnik 2:3 (0:2)
  • Pniówek Pawłowice – Stal Brzeg 1:1 (0:0)
  • Piast Żmigród – Ślęza Wrocław 0:1 (0:0)
  • Warta Gorzów – Polonia Bytom 0:3 (0:1)
  • Górnik Zabrze II – Polonia Nysa 4:0 (1:0)
  • MKS Kluczbork – Zagłębie Lubin II 0:2 (0:1)
  • Polonia-Stal Świdnica – Rekord Bielsko-Biała 0:3 (0:1)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Foto Higiena Błyskawica Gać 4:1 (3:1)
  • Ruch Chorzów – Lechia Zielona Góra 4:0 (1:0)
  • Miedź Legnica II – pauza

Wynik zaległego meczu VI kolejki (16.09.2020)

  • Zagłębie Lubin II – Polonia-Stal Świdnica 6:0 (2:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ślęza Wrocław82122:7
2.Ruch Chorzów81721:9
3.MKS Kluczbork91619:15
4.Polonia Bytom61414:5
5.Stal Brzeg81317:7
6.Górnik Zabrze II81319:13
7.LKS Goczałkowice91316:14
8.Zagłębie Lubin II61217:5
9.Rekord Bielsko-Biała71113:10
10.Pniówek Pawłowice7912:12
11.ROW Rybnik8913:14
12.Warta Gorzów9911:22
13.Gwarek Tarnowskie Góry589:9
14.Foto Higiena Gać889:17
15.Miedź Legnica II678:12
16.Lechia Zielona Góra779:17
17.Piast Żmigród9611:21
18.Polonia Nysa748:22
19.Polonia-Stal Świdnica9412:29

Zapowiedź zaległego meczu IV kolejki (23.09.2020)

Rekord Bielsko-Biała – Gwarek Tarnowskie Góry (śr 16:00).

Zapowiedź X kolejki (26/27.09.2020)

Zagłębie Lubin II – Piast Żmigród (sb 13:00), Stal Brzeg – LKS Goczałkowice (sb 15:00), Polonia Bytom – MKS Kluczbork (sb 15:00), ROW Rybnik – Górnik Zabrze II (sb 16:00), Lechia Zielona Góra – Warta Gorzów (sb 16:00), Polonia Nysa – Polonia-Stal Świdnica (sb 16:00), Foto Higiena Błyskawica Gać – Ślęza Wrocław (sb 16:00), Rekord Bielsko-Biała – Ruch Chorzów (sb 18:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Miedź Legnica II (nd 15:00), Pniówek Pawłowice – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki IX kolejki (19/20.09.2020)

  • Rozwój Katowice – Decor Bełk 5:0 (0:0)
  • Unia Książenice – Czechowice-Dziedzice 3:2 (1:2)
  • Drzewiarz Jasienica – Odra Wodzisław Śląski 0:2 (0:2)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Orzeł Łękawica 2:1 (1:0)
  • Jedność Przyszowice – Czaniec 0:3 (0:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Iskra Pszczyna 1:4 (0:2)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Tychy II 3:5 (0:2)
  • Unia Turza Śląska – Kuźnia Ustroń 2:0 (0:0)
  • Spójnia Landek – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski92124:8
2.Unia Książenice82120:10
3.Czaniec91519:18
4.Czechowice-Dziedzice91416:12
5.Podbeskidzie B-B II91418:15
6.Decor Bełk91413:14
7.Orzeł Łękawica81316:10
8.Drzewiarz Jasienica91314:16
9.Rozwój Katowice91222:14
10.Kuźnia Ustroń81114:15
11.Tychy II91017:19
12.Unia Turza Śląska81013:17
13.Spójnia Landek8910:8
14.Odra Centrum Wodzisław Śl.8914:21
15.Iskra Pszczyna8610:21
16.Jedność Przyszowice866:18
17.Radziechowy-Wieprz859:19

Zapowiedź X kolejki (26.09.2020)

Czaniec – Spójnia Landek (sb 11:00), Tychy II – Drzewiarz Jasienica (sb 11:00), Unia Książenice – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 16:00), Odra Wodzisław Śląski – Rozwój Katowice (sb 16:00), Iskra Pszczyna – Unia Turza Śląska (sb 16:00), Czechowice-Dziedzice – Decor Bełk (sb 16:00), Orzeł Łękawica – Radziechowy-Wieprz (sb 16:00), Kuźnia Ustroń – Jedność Przyszowice (sb 16:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – pauza.