Sobota, 28 listopada 2020

imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada

RSS

Epidemia na Śląsku:
20.09.2020 22:35 | 0 komentarzy | (ak)

GKS Jastrzębie znów musiał uznać wyższość rywala, a kibice tej drużyny przełknąć gorycz kolejnej porażki. ROW Rybnik wlał nieco nadziei w serca swoich sympatyków, bo wywiózł cenne zwycięstwo z uzdrowiskowego terenu. W IV lidze, okręgówkach, A, B i C klasach bardzo dużo niespodzianek, które spowodowały mnóstwo zmian w tabelach. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Klasa okręgowa – grupa 3 (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX kolejki (19/20.09.2020)

  • Czarni Gorzyce – Nędza 1:1 (0:0)
  • Zameczek Czernica – Tworków 0:4 (0:0)
  • Unia Racibórz – Silesia Lubomia 2:2 (1:0)
  • Naprzód Borucin – Krzyżanowice 3:3 (1:1)
  • Dąb Gaszowice – Krzanowice 2:3 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Tworków92126:16
2.Czarni Gorzyce91923:17
3.Unia Racibórz91630:15
4.Naprzód Borucin91431:22
5.Krzyżanowice91417:17
6.Nędza91415:16
7.Krzanowice9915:28
8.Silesia Lubomia989:12
9.Zameczek Czernica9811:19
10.Dąb Gaszowice9610:25

Zapowiedź X kolejki (26/27.09.2020)

Krzyżanowice – Krzanowice (sb 16:00), Unia Racibórz – Nędza (sb 16:00), Zameczek Czernica – Silesia Lubomia (sb 16:00), Czarni Gorzyce – Naprzód Borucin (nd 11:00), Dąb Gaszowice – Tworków (nd 16:00).


Klasa okręgowa – grupa 3 (Podokręg Rybnik)

Wyniki IX kolejki (19/20.09.2020)

  • Rymer Rybnik – Granica Ruptawa 1:8 (1:2)
  • Radziejów-Popielów – Czerwionka 4:4 (2:0)
  • Płomień Połomia – Pierwszy Chwałowice 1:3 (0:3)
  • Gwiazda Skrzyszów – Forteca Świerklany 1:2 (1:0)
  • Polonia Marklowice – Polonia Łaziska 3:1 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Forteca Świerklany91823:13
2.Płomień Połomia91721:16
3.Pierwszy Chwałowice91619:9
4.Polonia Marklowice91616:12
5.Gwiazda Skrzyszów91615:11
6.Granica Ruptawa91223:18
7.Rymer Rybnik91016:22
8.Polonia Łaziska91014:20
9.Radziejów-Popielów9614:25
10.Czerwionka937:22

Zapowiedź X kolejki (26/27.09.2020)

Pierwszy Chwałowice – Forteca Świerklany (sb 11:00), Polonia Marklowice – Granica Ruptawa (sb 16:00), Rymer Rybnik – Płomień Połomia (sb 16:00), Radziejów-Popielów – Polonia Łaziska (sb 16:00), Gwiazda Skrzyszów – Czerwionka (nd 16:00).


A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki VII kolejki (19/20.09.2020)

  • Raszczyce – Rogów 4:0 (3:0)
  • Pawłów – Nowa Wieś 2:6 (0:2)
  • Syrynia – Nieboczowy 2:1 (0:1)
  • Studzienna – Czyżowice 0:3 (0:1)
  • Chałupki – Pietrowice Wielkie 0:5 (0:1)
  • Kobyla – Kuźnia Raciborska 5:1 (2:0)
  • Kornowac – Rudy 1:2 (0:1)
  • Brzezie – Zawada Książęca 1:2 (1:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raszczyce72138:4
2.Czyżowice71932:5
3.Nowa Wieś71625:11
4.Kobyla71618:9
5.Rudy71513:16
6.Studzienna71111:10
7.Kuźnia Raciborska71023:17
8.Nieboczowy7916:11
9.Rogów789:11
10.Zawada Książęca7811:18
11.Syrynia7715:29
12.Brzezie757:12
13.Pietrowice Wielkie7512:19
14.Kornowac748:14
15.Pawłów738:20
16.Chałupki704:44

Zapowiedź VIII kolejki (26/27.09.2020)

Pietrowice Wielkie – Brzezie (sb 16:00), Rogów – Czyżowice (sb 16:00), Nieboczowy – Pawłów (sb 16:00), Kuźnia Raciborska – Kornowac (sb 16:00), Raszczyce – Chałupki (sb 16:00), Rudy – Studzienna (nd 14:00), Nowa Wieś – Kobyla (nd 16:00), Zawada Książęca – Syrynia (nd 16:00).


A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki VI kolejki (19/20.09.2020)

  • Mszana – Żory 1:2 (0:2)
  • Jejkowice – Ochojec 3:1 (1:1)
  • Wilchwy – Orzepowice 0:4 (0:2)
  • Kleszczów – Rydułtowy 1:1 (1:1)
  • Boguszowice – Baranowice 2:3 (0:1)
  • Radlin – Grabownia-Golejów 3:1 (1:1)
  • Bełk II – Jankowice 2:1 (2:1)
  • Szczejkowice – Niewiadom 2:6 (2:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Żory61617:10
2.Jejkowice61523:5
3.Baranowice61311:8
4.Ochojec61222:7
5.Boguszowice61225:14
6.Jankowice61218:11
7.Radlin61019:10
8.Niewiadom61026:18
9.Mszana61013:7
10.Rydułtowy61012:6
11.Bełk II699:20
12.Orzepowice6614:21
13.Szczejkowice636:33
14.Grabownia-Golejów6110:21
15.Kleszczów617:19
16.Wilchwy606:28

Zapowiedź VII kolejki (26/27.09.2020)

Rydułtowy – Jejkowice (sb 16:00), Jankowice – Kleszczów (sb 16:00), Niewiadom – Bełk II (sb 16:00), Orzepowice – Mszana (sb 16:00), Grabownia-Golejów – Wilchwy (sb 16:00), Żory – Szczejkowice (nd 16:00), Baranowice – Radlin (nd 16:00), Ochojec – Boguszowice (nd 16:00).