Sobota, 28 listopada 2020

imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada

RSS

Epidemia na Śląsku:
20.09.2020 22:35 | 0 komentarzy | (ak)

GKS Jastrzębie znów musiał uznać wyższość rywala, a kibice tej drużyny przełknąć gorycz kolejnej porażki. ROW Rybnik wlał nieco nadziei w serca swoich sympatyków, bo wywiózł cenne zwycięstwo z uzdrowiskowego terenu. W IV lidze, okręgówkach, A, B i C klasach bardzo dużo niespodzianek, które spowodowały mnóstwo zmian w tabelach. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII kolejki (19/20.09.2020)

  • Bełsznica – Pstrążna 7:0 (3:0)
  • Pszów – Górki Śląskie 1:2 (0:2)
  • Rzuchów – Gorzyce II 1:10 (1:5)
  • Zawada – Krzyżkowice 1:5 (1:2)
  • Grzegorzowice – Pietraszyn 0:1 (0:1)
  • Gamów – Zabełków 4:5 (3:0)
  • Adamowice – Markowice 1:2 (0:2)
  • Czyżowice II – Owsiszcze 0:7 (0:3)
  • Lyski – pauza

Uwaga! Komisja ds. Rozgrywek zweryfikowała wyniki dwóch meczów: Rzuchów – Pstrążna 1:12, jako walkower 3:0 na korzyść drużyny gospodarzy oraz Pstrążna – Gamów 2:0, jako walkower 0:3 na korzyść drużyny gości.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Markowice81925:8
2.Pietraszyn81924:11
3.Grzegorzowice71842:9
4.Owsiszcze71522:10
5.Krzyżkowice71322:13
6.Lyski71321:14
7.Gorzyce II81225:18
8.Gamów71216:15
9.Pszów81115:14
10.Bełsznica71024:16
11.Adamowice7916:19
12.Zabełków8817:15
13.Górki Śląskie788:18
14.Pstrążna8719:33
15.Czyżowice II8419:34
16.Zawada8413:29
17.Rzuchów837:59

Zapowiedź IX kolejki (26/27.09.2020)

Markowice – Grzegorzowice (sb 16:00), Pstrążna – Adamowice (sb 16:00), Zabełków – Bełsznica (sb 16:00), Górki Śląskie – Zawada (sb 16:00), Owsiszcze – Pszów (sb 16:00), Lyski – Czyżowice II (sb 16:00), Gorzyce II – Gamów (nd 16:00), Krzyżkowice – Rzuchów (nd 16:00), Pietraszyn – pauza.


B klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki V kolejki (19/20.09.2020)

  • Rowień – Dębieńsko 2:2 (0:2)
  • Kamień – Kokoszyce 1:3 (1:1)
  • Szczerbice – Czuchów 2:2 (0:2)
  • Krostoszowice – Gołkowice 0:1 (0:0)
  • Gotartowice – Godów 6:3 (3:2)
  • Odra Wodzisław Śląski II – Stanowice 3:4 (2:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Gołkowice51516:4
2.Stanowice51317:5
3.Odra Wodzisław Śląski II51226:12
4.Kokoszyce51011:11
5.Szczerbice5716:11
6.Rowień5611:12
7.Gotartowice5610:13
8.Dębieńsko557:13
9.Krostoszowice539:12
10.Czuchów5312:17
11.Godów5210:18
12.Kamień503:20

Zapowiedź VI kolejki (26/27.09.2020)

Gołkowice – Odra Wodzisław Śląski II (sb 16:00), Czuchów – Dębieńsko (sb 16:00), Stanowice – Rowień (sb 16:00), Kokoszyce – Krostoszowice (sb 16:00), Godów – Kamień (sb 16:00), Szczerbice – Gotartowice (nd 12:30).


C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki V kolejki (19/20.09.2020)

  • Bolesław – Olza 1:3 (1:2)
  • Owsiszcze II – Buków 0:4 (0:3)
  • Wojnowice – Bojanów 6:1 (3:0)
  • Tworków II – Turza Śląska II 3:0 (2:0)
  • Rogów II – Cyprzanów 0:2 (0:0)
  • Krzanowice II – Brzezie II 5:3 (3:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Buków61832:3
2.Wojnowice51215:5
3.Cyprzanów51215:8
4.Turza Śląska II51013:9
5.Olza51011:8
6.Tworków II6912:19
7.Rogów II5710:12
8.Krzanowice II5615:18
9.Bolesław5413:18
10.Brzezie II5212:16
11.Owsiszcze II500:15
12.Bojanów508:25

Zapowiedź VI kolejki (26/27.09.2020)

Brzezie II – Rogów II (sb 13:00), Cyprzanów – Owsiszcze II (sb 16:00), Bojanów – Krzanowice II (sb 16:00), Tworków II – Bolesław (nd 15:00), Olza – Wojnowice (nd 16:00), Turza Śląska II – Buków (nd 16:00).


C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki V kolejki (19/20.09.2020)

  • Płonia Racibórz – Czernica II 1:1 (1:1)
  • Markowice II – Dzimierz 3:6 (2:2)
  • Nowa Wieś II – Siedliska 6:0 (3:0)
  • Gaszowice II – Ocice Racibórz 0:2 (0:0)
  • Ruda Kozielska – Zwonowice 1:6 (0:3)
  • Rudy II – Studzienna II 0:4 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ocice Racibórz51236:9
2.Dzimierz51215:9
3.Zwonowice51012:5
4.Studzienna II5912:11
5.Czernica II5814:11
6.Gaszowice II5810:7
7.Płonia Racibórz577:6
8.Ruda Kozielska5614:16
9.Nowa Wieś II5410:8
10.Markowice II548:33
11.Siedliska533:12
12.Rudy II515:19

Zapowiedź VI kolejki (26/27.09.2020)

Studzienna II – Markowice II (sb 14:00), Ocice Racibórz – Nowa Wieś II (sb 16:00), Zwonowice – Czernica II (sb 16:00), Dzimierz – Gaszowice II (sb 16:00), Siedliska – Płonia Racibórz (nd 15:00), Ruda Kozielska – Rudy II (nd 15:00).


C klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki III kolejki (20.09.2020)

  • Ruptawa II – Szeroka 5:1 (2:0)
  • Jastrzębie-Bzie – Rój 7:1 (4:0)
  • Chwałowice II – Skrbeńsko 1:1 (0:0)
  • Czerwionka II – Jejkowice II 3:10 (0:4)
  • Polaris Żory – Krostoszowice II 0:6 (0:4)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jejkowice II41224:5
2.Krostoszowice II4914:9
3.Szeroka4910:16
4.Skrbeńsko4714:4
5.Jastrzębie-Bzie4610:7
6.Ruptawa II4610:12
7.Chwałowice II447:8
8.Rój438:15
9.Czerwionka II4310:25
10.Polaris Żory403:19

Zapowiedź IV kolejki (26/27.09.2020)

Skrbeńsko – Ruptawa II (sb 14:00), Czerwionka II – Polaris Żory (sb 16:00), Jejkowice II – Szeroka (nd 11:00), Rój – Chwałowice II (nd 16:00), Krostoszowice II – Jastrzębie-Bzie (nd 16:00).