Piątek, 4 grudnia 2020

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Epidemia koronawirusa:

Nasze zespoły zainaugurują rozgrywki I Ligi Śląskiej

24.09.2020 15:54 | 0 komentarzy | rafbl

Już jutro ruszają rozgrywki siatkarskiej I Ligi Śląskiej z udziałem trzech związanych z regionem zespołów. O ligowe punkty i możliwość walki o awans do II Ligi powalczą podobnie jak w poprzednim sezonie KS AZS Rafako Racibórz, KS Rudziniec i SK Górnik Radlin.

Nasze zespoły zainaugurują rozgrywki I Ligi Śląskiej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W sezonie 2020/2021 w rozgrywkach I Ligi Śląskiej udział weźmie 12 zespołów, które dwukrotnie zmierzą się ze sobą każdy z każdym. 1. kolejka spotkań zaplanowana jest na najbliższą sobotę, jednak rozgrywki zainauguruje jutrzejsze spotkanie w Rudzińcu. Ostatnia - 22. kolejka gier zaplanowana jest ostatni weekend marca. Prezentujemy terminarz gier zespołów z naszego regionu.

1. kolejka (26 września 2020):

  • KS Rudziniec -Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa *
  • Forma AZS Częstochowa - KS AZS Rafako Racibórz
  • UKS Jedynka Jaworzno - SK Górnik Radlin

2. kolejka (3 października 2020):

  • SK Górnik Radlin - LKS Olimpia Włodowice
  • MKSR Pyskowice - KS Rudziniec
  • UKS Trójka Mikołów - KS AZS Rafako Racibórz

3. kolejka (10 października 2020):

  • KS Rudziniec - Hemarpol Norwid Częstochowa *
  • KS AZS Rafako Racibórz - KS Płomień Przystajń
  • Talent Sferawent Cieszyn - SK Górnik Radlin

4. kolejka (17 października 2020):

  • KS Rudziniec - Forma AZS Częstochowa *
  • SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz

5. kolejka (24 października 2020):

  • UKS Trójka Mikołów - SK Górnik Radlin
  • KS AZS Rafako Racibórz - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
  • UKS Jedynka Jaworzno - KS Rudziniec

6. kolejka (7 listopada 2020):

  • KS Rudziniec - LKS Olimpia Włodowice *
  • MKSR Pyskowice - KS AZS Rafako Racibórz
  • SK Górnik Radlin - KS Płomień Przystajń

7. kolejka (14 listopada 2020):

  • Forma AZS Częstochowa - SK Górnik Radlin
  • KS AZS Rafako Racibórz - Hemarpol Norwid Częstochowa
  • Talent Sferawent Cieszyn - KS Rudziniec

8. kolejka (21 listopada 2020):

  • KS Rudziniec - KS AZS Rafako Racibórz *
  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - SK Górnik Radlin

9. kolejka (28 listopada 2020):

  • Sk Górnik Radlin - MKSR Pyskowice
  • UKS Trójka Mikołów - KS Rudziniec
  • KS AZS Rafako Racibórz - UKS Jedynka Jaworzno

10. kolejka (5 grudnia 2020):

  • KS Rudziniec - KS Płomień Przystajń *
  • LKS Olimpia Włodowice - KS AZS Rafako Racibórz
  • Hemarpol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin

11. kolejka (12 grudnia 2020):

  • SK Górnik Radlin - KS Rudziniec
  • KS AZS Rafako Racibórz - Talent Sferawent Cieszyn

12. kolejka (19 grudnia 2020):

  • KS AZS Rafako Racibórz - Forma AZS Częstochowa
  • SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno
  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - KS Rudziniec

13. kolejka (9 stycznia 2021):

  • KS Rudziniec - MKSR Pyskowice *
  • LKS Olimpia Włodowice - SK Górnik Radlin
  • KS AZS Rafako Racibórz - UKS Trójka Mikołów

14. kolejka (16 stycznia 2021):

  • KS Płomień Przystajń - KS AZS Rafako Racibórz
  • SK Górnik Radlin - Talent Sferawent Cieszyn
  • Hemarpol Norwid Częstochowa - KS Rudziniec

15. kolejka (23 stycznia 2021):

  • Forma AZS Częstochowa - KS Rudziniec
  • KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin

16. kolejka (30 stycznia 2021):

  • KS Rudziniec - UKS Jedynka Jaworzno *
  • SK Górnik Radlin - UKS Trójka Mikołów
  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - KS AZS Rafako Racibórz

17. kolejka (20 lutego 2021):

  • LKS Olimpia Włodowice - KS Rudziniec
  • KS AZS Rafako Racibórz - MKSR Pyskowice
  • KS Płomień Przystajń - SK Górnik Radlin

18. kolejka (27 lutego 2021):

  • KS Rudziniec - Talent Sferawent Cieszyn *
  • SK Górnik Radlin - Forma AZS Częstochowa
  • Hemarpol Norwid Częstochowa - KS AZS Rafako Racibórz

19. kolejka (6 marca 2021):

  • KS AZS Rafako Racibórz - KS Rudziniec
  • SK Górnik Radlin - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

20. kolejka (13 marca 2021):

  • KS Rudziniec - UKS Trójka Mikołów *
  • MKSR Pyskowice - SK Górnik Radlin
  • UKS Jedynka Jaworzno - KS AZS Rafako Racibórz

21. kolejka (21 marca 2021):

  • KS AZS Rafako Racibórz - LKS Olimpia Włodowice
  • KS Płomień Przystajń - KS Rudziniec
  • SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa

22. kolejka (28 marca 2021):

  • KS Rudziniec - SK Górnik Radlin *
  • Talent Sferawent Cieszyn - KS AZS Rafako Racibórz

* KS Rudziniec mecze w charakterze gospodarza rozgrywać będzie w piątki